Tja, ondanks dat het een goed filmpje was mag je die natuurlijk niet in VBL postenquote:Op maandag 23 maart 2009 14:48 schreef Grulez het volgende:
Ik heb er een note bijEn dat alleen voor een filmpje waar ik menig man mee heb verblijd in het vorige topic
![]()
Ik had em nog wel netjes geedit...quote:Op maandag 23 maart 2009 14:50 schreef sjimz het volgende:
[..]
Tja, ondanks dat het een goed filmpje was mag je die natuurlijk niet in VBL posten
ik zit ook al te kijken, maar heb geen zin om me erin te verdiepenquote:
Een meet and greet met SCH in de darkroom?quote:
bijnaquote:
Tong werkt tegenwoordig toch op de vuilniswagen?quote:
Hij is de grootste baggeraar die ik ken, dus het zou zo maar kunnen.quote:Op maandag 23 maart 2009 16:07 schreef EnGCatjuh het volgende:
[..]
Tong werkt tegenwoordig toch op de vuilniswagen?
Dan zou je eerder verwachten dat hij bij Smit Tak zou werken.quote:Op maandag 23 maart 2009 16:25 schreef Grulez het volgende:
[..]
Hij is de grootste baggeraar die ik ken, dus het zou zo maar kunnen.
Smit Tak Internationale is geen baggerbedrijf.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:17 schreef Breach het volgende:
[..]
Dan zou je eerder verwachten dat hij bij Smit Tak zou werken.
Smit International danquote:
Ook niet.quote:
Laat hem maar gewoon achter de vuilniswagen lopen danquote:Op maandag 23 maart 2009 17:22 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Ook niet.
Hou het maar op Boskalis.
Ja hoe zat dat nou precies? Is dat gewoon een concept wat je als afstudeeropdracht gebruikt of zijn het ook serieuze plannen?quote:Op maandag 23 maart 2009 17:23 schreef zjroentje het volgende:
Ik heb trouwens een "happy happy joy joy" afstudeerdag. Krijg namelijk constructietekeningen van Arcadis van de Amsterdam Arena. 3de ring here we come!
Concept ja. Ontwerp en berekening van een derde ring in ultra hoge sterkte beton.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:25 schreef Breach het volgende:
[..]
Ja hoe zat dat nou precies? Is dat gewoon een concept wat je als afstudeeropdracht gebruikt of zijn het ook serieuze plannen?
Ik vraag me uberhaupt af hoe zo iets gerealiseerd zou kunnen worden. Het is geen massa ook en ook het hele dak zal eraf moeten denk ik.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:27 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Concept ja. Ontwerp en berekening van een derde ring in ultra hoge sterkte beton.
Geloof zelf niet (net zoals de architect en constructeur) dat er ooit een derde ring gaat komen.
Eindelijk een reden voor een nieuw stadion. Lijkt me nou niet bepaald verkeerdquote:Op maandag 23 maart 2009 17:30 schreef Breach het volgende:
[..]
Ik vraag me uberhaupt af hoe zo iets gerealiseerd zou kunnen worden. Het is geen massa ook en ook het hele dak zal eraf moeten denk ik.
Beter ontwerp je een nieuw stadion. En noem het dan maar meteen het Rinus Michels stadion
Niet mijn aanbevelingen en conclusies jatten.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:30 schreef Breach het volgende:
Beter ontwerp je een nieuw stadion. En noem het dan maar meteen het Rinus Michels stadion
Nah ja, elke reden is er 1 zeg ik maar. Die betonblok van nu is nou niet bepaald sfeerverhogend.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:31 schreef Grulez het volgende:
[..]
Eindelijk een reden voor een nieuw stadion. Lijkt me nou niet bepaald verkeerd
Redelijk herkenbaar... een onderzoek waarbij de conclusie al vaststaatquote:Op maandag 23 maart 2009 17:32 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Niet mijn aanbevelingen en conclusies jatten.
Beton =quote:Op maandag 23 maart 2009 17:32 schreef Breach het volgende:
[..]
Nah ja, elke reden is er 1 zeg ik maar. Die betonblok van nu is nou niet bepaald sfeerverhogend.
Misschien is The Bunker wel iets voor jou danquote:
Speciaal voor jou dan:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |