Dan moet je een char transfer doenquote:Op maandag 23 maart 2009 15:52 schreef dekkered het volgende:
[..]
en dat kan je ook niet zo maar overzetten (naar een andere realm)
Niet meer mee nemen.. Wat is zn armory?quote:Op maandag 23 maart 2009 13:59 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Wij hebben het gisteren geprobeerd met een 3/6/16 setup, met eerst 5 melee DPS en 11 ranged, maar een van onze DPS warriors had connection problemen, dus die ging er na Gothik uit voor een Shadowpriest.
Onze try is volgens mij al gefaald op Thaddius, toen een Warlock dacht dat de raidleader riep 'niet wisselen' toen we op 2 % een Polarity Shift kregen. Hij ging 1 sec na Thaddius dood door de charges, en FYI: De raidleader riep dat we juist wel moesten wisselen. Tamme idioot. (Die lock dan.)
Anywho, rest helemaal goed gegaan, ik overgestapt naar mijn goed genoege tank-gear om als backup tank te staan in het geval dat een van de tanks geMC-ed werd op KT. (Ben at the moment een Ret Paladin) En toen ging het fout bij de eerste MC toen een mage werd geMCed. Stuns enzovoort erop, ik smeet er een Repentance op, en toen kreeg de Shaman naast wie ik hem had gedeponeerd een Detonate Mana. Die de mage ook meteen opblies. Pijnlijk. Dat er daarna nog een Frost Blast misging waardoor een Warlock (andere) dood kwam te liggen is nog net iets zuurder.
Vorige week hadden we ook een 3/6/16 setup met 6 melee DPS, en dat ging compleet en unintentionally goed richting Immortal totdat een Warlock (De Thaddius-lock) op 15 % een Frost Blast kreeg terwijl ie om de een of andere vage reden OOR stond van de healers. Ik geloof dat ie naar achter was gelopen om te fearen (dat zei ie zelf, volgens mij...) En toen hadden we geen immortal meer.
Voor de rest inderdaad mensen die twijfels hebben laten loggen op dat gevecht. Grobbulus zijn er 2 gelogged, 4h had een disc, dus meteen roepen dat ie NIET terug moest komen (was voor gevecht), 2 mensen vertrouwde hun PC niet voor Heigan...
En dan over 3 maand er weer ingezet worden. Veel te veel moeite.quote:Op maandag 23 maart 2009 16:11 schreef Civilian het volgende:
Zo..
Ik kan uit 't lijstje van de OP gehaald worden
Ik hoop dat je 't volhoudt!quote:Op maandag 23 maart 2009 16:11 schreef Civilian het volgende:
Zo..
Ik kan uit 't lijstje van de OP gehaald worden
quote:Op maandag 23 maart 2009 16:11 schreef Civilian het volgende:
Zo..
Ik kan uit 't lijstje van de OP gehaald worden
Keer een hele dag Darnassian gepraat.quote:Op maandag 23 maart 2009 20:14 schreef Sapstengel het volgende:
Alleen waarom praat ik Orcish?. Belfs horen Thalassian te spreken.
http://www.wowhead.com/?faction=1119 ?quote:Op maandag 23 maart 2009 21:23 schreef vogelkooi het volgende:
Storm peaks kan me niet echt boeien.
Icecrown leuker?
iiiips :|quote:Op dinsdag 24 maart 2009 00:37 schreef huubcc het volgende:
Icecrown is denk ik leuker als je echt van de lore houd en graag lange questchains doet met op het einde 1 of meerdere groupq's. Voor mij persoonlijk was storm peaks leuker, gewoon lekker relaxt korte chains en alles lekker duidelijk. Lore kan me gestolen worden.
quote:Op dinsdag 24 maart 2009 03:14 schreef Migwi het volgende:
[ afbeelding ]
Klote Varygosa, waarom kon je nou niet die Time Lost Proto-Drake zijn?!
=)
Heb zo'n sound effect bij m'n target macro, schrok me 't apelazerus toen die opeens afging. Was helaas maar rare mob. Nou ja, heb ik wel weer een achievement. Yay
Nu een uur rondgevlogen denk ik. Snap serieus niet dat mensen dit gewoon tientallen uren kunnen doen. Dan ben je echt gestoord gewoon.
Snap serieus niet dat mensen gewoon honderden uren kunnen raiden, 4 keer per week elke avond urenlang zo'n saaie kutraid waar je van boss naar boss loopt zonder spectakel en je je urenlang verveelt totdat het eindelijk voorbij is, en dat voor die paar paarse items. Dan ben je echt gestoord gewoon.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 03:14 schreef Migwi het volgende:
Snap serieus niet dat mensen dit gewoon tientallen uren kunnen doen. Dan ben je echt gestoord gewoon.
Bij mij op de server is zon gast Snuffx ofzo. En ik /w de hem toevallig omdat ik hem de hele dag zag wachten op de mob van time lost. Later was hij er weer. Heeft hij in totaal 2 dagen en 1 hele !!! nacht daar gecampt. Zonder succes.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 03:14 schreef Migwi het volgende:
[ afbeelding ]
Klote Varygosa, waarom kon je nou niet die Time Lost Proto-Drake zijn?!
=)
Heb zo'n sound effect bij m'n target macro, schrok me 't apelazerus toen die opeens afging. Was helaas maar rare mob. Nou ja, heb ik wel weer een achievement. Yay
Nu een uur rondgevlogen denk ik. Snap serieus niet dat mensen dit gewoon tientallen uren kunnen doen. Dan ben je echt gestoord gewoon.
Dat vind ik dan toch wel een redelijk kromme vergelijking.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 11:14 schreef Unhuman het volgende:
[..]
Snap serieus niet dat mensen gewoon honderden uren kunnen raiden, 4 keer per week elke avond urenlang zo'n saaie kutraid waar je van boss naar boss loopt zonder spectakel en je je urenlang verveelt totdat het eindelijk voorbij is, en dat voor die paar paarse items. Dan ben je echt gestoord gewoon.
Haha idd, levellen met epic flyer is wel fijner. M'n rogue was ook mijn eerste characterquote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:07 schreef Blistering het volgende:
Ja dat klopt. Vind Mage ook leuk. Maar vooral het feit dat het m'n eerste char ooit is brengt zoveel goeie herinneringen terug.
Maar de gedachte om 77 te dingen en dan geen epic flyer te hebben is gewoon zwaar frustrerend.
Tegen die tijd heb je toch al wel bijna 5k gold bij elkaar?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:07 schreef Blistering het volgende:
Ja dat klopt. Vind Mage ook leuk. Maar vooral het feit dat het m'n eerste char ooit is brengt zoveel goeie herinneringen terug.
Maar de gedachte om 77 te dingen en dan geen epic flyer te hebben is gewoon zwaar frustrerend.
Mwa, hooguit 2k lijkt me?quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:50 schreef Migwi het volgende:
[..]
Tegen die tijd heb je toch al wel bijna 5k gold bij elkaar?
Ik had laatst in VOA een gast die helemaal geen flyer had, die kon niet naar WG...quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:07 schreef Blistering het volgende:
Ja dat klopt. Vind Mage ook leuk. Maar vooral het feit dat het m'n eerste char ooit is brengt zoveel goeie herinneringen terug.
Maar de gedachte om 77 te dingen en dan geen epic flyer te hebben is gewoon zwaar frustrerend.
Macro spammen of spells spammen vanuit je action bars.. What's the difference? De eerste keer is het nieuw maar daarna is het ook telkens weer hetzelfde.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:07 schreef Migwi het volgende:
[..]
Dat vind ik dan toch wel een redelijk kromme vergelijking.
Beetje in je eentje rondjes vliegen en een macro spammen of met een group mensen steeds weer een nieuwe instance clearen.
/shrug
Missing textures ftw.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:34 schreef Sapstengel het volgende:
Okay dit is weer eens wat anders..
[ afbeelding ]
Dat is opzich toch best knap, in meer dan 3 uurtjes..quote:Op dinsdag 24 maart 2009 16:12 schreef Unhuman het volgende:
Epic flyer is niet noodzakelijk, maar echt supermakkelijk. Farmen gaat sowieso veel sneller en je kan direct beginnen als je 80 bent.
En met levelen ben je op lvl77 eigenlijk al klaar, daarna is het echt een eitje als je kan vliegen. Van lvl77 naar lvl80 had ik in iets meer dan 3 uur gehaald, ik begon in Grizzly hills, daarna Zul'Drak en als laatst Sholazar. Supermakkelijke gebieden en ideaal om snel te questen met je 280% mount. Scheelt een hoop tijd en is vooral veel leuker.. Anders kan het echt uren duren met een landmount.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |