Zo, op het moment nog 3 group quests te doen in Icecrown.
Mja, eentje kan je niet alleen doen want dat is die quest waar je om beurten iets in een cauldron moet gooien en alleen kan niet aangezien er een te lange cooldown op het quest item zit. Leuk, die ga ik dus nooit halen tenzij ik echt super geluk heb dat er iemand toevallig ook die quest heeft.
Dan is er nog een quest waar je 10 elites moet slopen, nou, daar heb ik dik betere gear voor nodig en al m'n cooldowns, dus dat gaat nog wel even duren.
En dan nog de pre-quest voor dat arena gebeuren in Icecrown. Boven op dat veel te hoge gebouw. Die is wel solo te doen, mja, ook betere gear nodig. Hoop dat dat lukt voor de patch.
En tja, dan die arena quests nog en nog twee stappen van de arena quests in Zul'Drak en volgens mij heb ik dan alle non-instance quests gedaan.
Solo. Abnormaal eigenlijk.
En nu eerst maar even Revered farmen met Sons of Hodir. Nog 130 rep items.
Zat trouwens eens door de achievements te kijken.
Leuke achievement, ALLE rare mobs in Outland verslaan wil je die achievement halen. Dat is een kutwerkje

Heb in al die tijd in TBC misschien 5x een rare mob gezien.
[ Bericht 4% gewijzigd door Migwi op 23-03-2009 02:38:44 ]