K zat net te eten toen hij dat deedquote:Op zaterdag 21 maart 2009 20:59 schreef PPL het volgende:
Adama kosts zichzelf er onder na het bezoek aan een nachtclub.
Dat weten we dus nog niet en vragen de angel six en balthar zich dus op het laatste af, dat we steeds 'slimmere' robots hebben betekend niet dat er perse een oorlog komtquote:It's happened before and it will happen again
Om de colony te vernietigen wanneer ze hera hadden bevrijd gok ikquote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:00 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
nee werdt het zwarte gat in gezogen zover ik zag.
Overigens waarom waren die raptors met nukes uitgerust
quote:Op zaterdag 21 maart 2009 20:07 schreef HiZ het volgende:
[..]
Had die 'colony' niet zowat in stukken uitelkaar moeten spatten toen Galactica plotseling wegsprong?
Hehe ik moest aan je denken tijdens de gevechten. Was het nu wel goed voor je?quote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:52 schreef Lemmeb het volgende:![]()
![]()
Nu snap ik trouwens ook waarom de vorige 40 afleveringen voornamelijk waren gevuld met slap gelul...
Ja, meer dan dat zelfs. Het was het einde dat m'n frustratie over de eerdere afleveringen in één klap goedmaakte.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:56 schreef HiZ het volgende:
[..]
Hehe ik moest aan je denken tijdens de gevechten. Was het nu wel goed voor je?
Dit vind ik dan weer apart om te lezen:quote:Op zaterdag 21 maart 2009 18:33 schreef Sharkdoggie het volgende:
Interview (bespreking laatste aflevering) met Moore.
Je verwacht dat een vent als Ronald D. Moore toch wel meer visie heeft dan "Oh, ik had een droom met een plaatje dat we erin kunnen stoppen; laten we daar iets omheen bouwen." Het is dan gelijk zo gezocht. Ofzo.quote:I said, "I have some images, I don't know what I want to do with them. I have an image of a man in a house trying to chase a bird out with a broom. I don't know who it is, but I like it and it's somehow meaningful so let's put it up on the board."
Ik begrijp precies wat je bedoelt, maar ik denk dat die scene ook bedoeld was om die "it happened before" te laten zien. Je kunt je voorstellen dat het hele gebeuren in het Opera House gewoon een versie was van hoe het in een vorige cyclus gebeurd is. En dat het nu dus allemaal weer precies hetzelfde ging. Tenminste, zo heb ik het geinterpreteerd.quote:Nu ik erover nadenk: alles ging uiteindelijk alleen maar om de coördinaten die Starbuck invoert op het laatste moment. De hele prophecy, de Opera House visioenen, enz was dus eigenlijk alleen om dat moment te creëren. Aan de ene kant is dat wel mooi, maar aan de andere kant was de uiteindelijke manifestatie van het Opera House gebeuren op zichzelf niet echt relevant, maar slechts een uitbeelding van een "scene" die zich tijdens die eindbattle afspeelde. Het was bijvoorbeeld nergens voor nodig dat Boomer en Roslin in het visioen betrokken waren, of de visioenen ook maar hadden gezien: uiteindelijk deden ze niets anders dan achter Hera aanrennen, en droegen ze dus helemaal niet bij aan het bereiken van aarde.
Als je begrijpt wat ik bedoel.
Ik vind de versie van Bear Mccreary ook wel heel aardig hoor. Als je het dan toch over pit hebtquote:Op zaterdag 21 maart 2009 20:39 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Het nummer is idd van Dylan, maar van Hendrix is idd bekender. Bovendien heeft die versie wat meer pit en is dus geschikter op zo'n einde.
Zo heb ik het totáál niet geïnterpreteerd!quote:Op zaterdag 21 maart 2009 23:07 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Ik begrijp precies wat je bedoelt, maar ik denk dat die scene ook bedoeld was om die "it happened before" te laten zien. Je kunt je voorstellen dat het hele gebeuren in het Opera House gewoon een versie was van hoe het in een vorige cyclus gebeurd is. En dat het nu dus allemaal weer precies hetzelfde ging. Tenminste, zo heb ik het geinterpreteerd.
Jij hebt nog nooit iets gedaan, waarbij je later tot inkeer kwam dat het verkeerd en/of fout wasquote:Op zaterdag 21 maart 2009 22:58 schreef Zhenar het volgende:
Wat ik trouwens wel een beetje suf vond, was dat Boomer opeens weer de Cylons verraadde en Hera teruggaf aan de mensen. Ik vond dat een beetje afdoen aan de hele opzet dat zij met haar ontvoering van Hera de laatste battle en dus het vinden van de aarde in werking stelt. Het lijkt dan allemaal zo onnodig, omdat ze dat kind dan eigenlijk gewoon net zo goed op Galactica had kunnen laten![]()
En de muziek weer van Bear McCrearyquote:Op zaterdag 21 maart 2009 20:49 schreef Salamander het volgende:
Ik kom er net pas achter dat Caprica ook door Moore en Eick geproduceerd wordt. Dat maakt het al weer een stuk interessanter.
En die Raptors konden nu opeens vanuit dat oude hanger bay-museum wegjumpenquote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:12 schreef Salamander het volgende:
[..]
Eigenlijk wel natuurlijk. Als een raptor al zulke schade aan Galactica kan toebrengen door ernaast te jumpen zou Galactica zelf met haar jump de halve colony gesloopt moeten hebben.
Understatement, de halve zijkant van de hangar werd er uit geblazen.quote:Op zondag 22 maart 2009 10:02 schreef Mirel het volgende:
Ja maar toen veroorzaakten ze wel wat schade hoor.
Dat kan ook niet uitblijven, de muziek van Bear is zo'n beetje een icoon van Battlestar Galactica geworden.quote:Op zondag 22 maart 2009 02:41 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
En de muziek weer van Bear McCreary![]()
Volgens mij heb je niet helemaal goed opgelet...quote:[..]
En die Raptors konden nu opeens vanuit dat oude hanger bay-museum wegjumpen
Bear doet ook Caprica!quote:Op zondag 22 maart 2009 11:19 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Dat kan ook niet uitblijven, de muziek van Bear is zo'n beetje een icoon van Battlestar Galactica geworden.
Caprica speelt zich in hetzelfde universum af, dus moet Bear ook Caprica doen imo. Anders heeft het niet de zelfde feel van BSG.
Het gevoel zal inderdaad anders zijn, of het zal werken durf ik ook niet te zeggen.quote:Ben überhaupt benieuwd hoe ze Caprica bij BSG willen houden want zonder ruimteschip dwaal je makkelijk af... Maar goed, we zullen zien...![]()
wel heel toevallig want het meerendeel van de raptors is gewoon naar de colony gevlogen en zij waren ook onderwegquote:Op zaterdag 21 maart 2009 21:06 schreef Yurithemaster het volgende:
[..]
Om de colony te vernietigen wanneer ze hera hadden bevrijd gok ik
Ja een raptor is naar het rendez-vouz punt gejumpt. Uit mijn hoofd zeg ik even dat het Hoshi was die dat zegt.quote:Op zondag 22 maart 2009 13:02 schreef Mirel het volgende:
Rendevouz raptors ofzo. Denk dat die nuke raptor dat was
Zij bleven waarschijnlijk achter, hoewel de 2 marines die meevlogen toch doet vermoeden dat ze wel mee zouden doen aan de raiding party.quote:Op zondag 22 maart 2009 12:52 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
wel heel toevallig want het meerendeel van de raptors is gewoon naar de colony gevlogen en zij waren ook onderweg
O, ik heb die schade wel gezien, maar vond het toch wel vreemd dat het daarbij bleef... 1 Raptor die buiten Galactica jumped slaat een heel gat in het schip en een half dozijn Raptors die binnen in Galactica jumpen...quote:Op zondag 22 maart 2009 11:19 schreef MaxiTitan het volgende:
[..]
Dat kan ook niet uitblijven, de muziek van Bear is zo'n beetje een icoon van Battlestar Galactica geworden.
Caprica speelt zich in hetzelfde universum af, dus moet Bear ook Caprica doen imo. Anders heeft het niet de zelfde feel van BSG. Ben überhaupt benieuwd hoe ze Caprica bij BSG willen houden want zonder ruimteschip dwaal je makkelijk af... Maar goed, we zullen zien...
[..]
Volgens mij heb je niet helemaal goed opgelet...
Die wegjumpende raptor-groep veroorzaakte een schade aan die flight-pod van heb ik jou daar.
Vele malen erger dan die beschadiging van een paar afleveringen terug, dat was maar een deukje vergeleken met dit.De wanden van de flight-pod in de regio waar ze wegjumpten werden uiteen gereten door die jumps...
Het enige wat men kan opmerken was dat er idd geen schade aan die kolonie (wat er nog van over was na die nukes iig) was toen de Galactica wegjumpte...
Zit je dan echt schreeuwend achter je pc?quote:Op zondag 22 maart 2009 13:18 schreef Dr_Crouton het volgende:
Heb bij dat hele gevecht op het puntje van m'n stoel gezeten en de buren zullen wel gemerkt hebben dat ik uitschreeuwde toen BSG-75 met flank speed de Colony ramde.
Had het aangesloten op tv om het geluid extra hard te zetten.quote:Op zondag 22 maart 2009 14:59 schreef Kleffe_Dop het volgende:
[..]
Zit je dan echt schreeuwend achter je pc?
Die Rebel Centurions vs oude/nieuwe Centurions waren echt een hoogtepuntquote:Op zondag 22 maart 2009 15:45 schreef FoXje het volgende:
De Centurions waren ook weer supervet!
[ link | afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |