quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:37 schreef RockabeIIa het volgende:
Heppiedepeppiemodus:
De 12 weken zijn om. Officieus vandaag, officieel morgen.
Nu ben ik dubbel zo gelukkig!
Mwah, kleine moeite hoor!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:34 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Wees blij! Met al jouw ongemakken dat er nog bij is misschien wat teveel van het goeie
En dat ben ikquote:Op vrijdag 20 maart 2009 11:03 schreef Troel het volgende:
Juup, als je helemaal lief bent
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev306pr___.png
Valt wel op dat de mannen niet vaak gefeliciteerd worden met de zwangerschap van hun vrouwquote:Op vrijdag 20 maart 2009 11:27 schreef _Bar_ het volgende:
En weer een meisje in de maakvan harte DuchessX
Troel van harte en welkom hier en dat je maar een fijne zwangerschap mag hebben![]()
Rocka 12 weken gehad
gefeliciteerd Juupquote:Op vrijdag 20 maart 2009 11:41 schreef Juup© het volgende:
[..]
Valt wel op dat de mannen niet vaak gefeliciteerd worden met de zwangerschap van hun vrouw
Jij ook niet minder gefeliciteerd met jullie dochter in de maakquote:Op vrijdag 20 maart 2009 11:41 schreef Juup© het volgende:
[..]
Valt wel op dat de mannen niet vaak gefeliciteerd worden met de zwangerschap van hun vrouw
zal het dalijk gelijk ff gaan kopenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 12:19 schreef _Bar_ het volgende:
menthol poeder op smeren vicky
en anders tandpasta tip van mijn dokterquote:Op vrijdag 20 maart 2009 12:16 schreef Vicky het volgende:
Hele fijne vakantie Miss!!
Rocka, feli met de 12 weken!!
Ik word 's avonds gek van de jeuk op mijn buik..
Hahahaha lekker is dat een verpleegkundige die je vergeet! Was er niemand met je mee?? Die had ik dan wel even naar de gang gestuurd om iemand te zoeken.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:24 schreef wennie29 het volgende:
Rocka, 12 weken joehoe super joh![]()
Miss een hele fijne vakantie gewenst.
Net pas terug uit het ziekenhuis (11:00 uur een afspraak) eerst moesten we lang wachten voordat we aan de beurt waren, daarna moest ik aan de ctg, " ik ben zo terug" zei de verpleegster, ruim 1 uur later!!!! kwam ze rennend binnen, ze waren me helemaal vergeten! er waren ineens 5 bevallingen.
Bleek dat eigenlijk alleen het laatste stukje van de ctg te gebruiken was, want al die tijd had het ctg apparaat maar 1 hartslag geregistreerd![]()
Daarna door naar de gynaecologe, Jip & Janneke liggen allebei in stuit, bloeddruk 110/75, kids groeien goed dus volgende week mogen we weer terugkomen.
Ben weer gerustgesteld, en voorlopig zullen ze nog niet komen.
Wat een heerlijk gevoel he sproet-je, dat vind ik het enige leuke aan een zwangerschap, heel bijzonder en zal het ook echt gaan missen dalijk.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:29 schreef sproet-je het volgende:
Ik heb gewoon een bewegende baby in mijn buik![]()
wow ik vond het echt heel bijzonder deze echo!!
Miss Sly, fijne vakantie!
Ze liggen elke week anders, dus ze hebben nog plek zat, die zullen deze week dus nog wel niet komenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:32 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Hahahaha lekker is dat een verpleegkundige die je vergeet! Was er niemand met je mee?? Die had ik dan wel even naar de gang gestuurd om iemand te zoeken.
Maar fijn dat alles goed was, kunnen Jip&Janneke nog draaien of is er geen plek meer?? Anders wordt het toch een KS. Mooie bloeddruk zou ik een moord voor doen
Oh dat is dan mooi voor je! Ik zou een gat in de lucht springen als de eerste in stuit ligt! Maar dat weet je!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:36 schreef wennie29 het volgende:
[..]
Ze liggen elke week anders, dus ze hebben nog plek zat, die zullen deze week dus nog wel niet komen![]()
Ik zei tot wanneer laten jullie me doorlopen, ze zegt nou we laten je in ieder geval t/m de 37 weken doorlopen en dan gaan we wel om de tafel zitten. Dalijk wordt het nog 40 weken ookaaahhhh
Ja, mijn vader was wel mee, maar ik dacht omdat het mijn eerste keer was een ctg, en het een tweeling betreft het extra lang zou duren, naief ja ik weet het![]()
Wat is jouw bloeddruk dan?
Gelukkig zijn het er nu wat minder!! En ik hoop absoluut niet om weer op die 12 te komen!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:44 schreef Troel het volgende:
Pfoe, 12 pillen voor je bloeddruk is niet niks. maar toch wel fijn om te horen dat er meer mensen zo idioot veel pillen moeten slikken![]()
Bedankt voor je welkom!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:01 schreef seilram het volgende:
Doe maar rustig aan Marlieske.
Tweelingmama's, welkom trouwenshad ik gisteren nog niet gezegd volgens mij.
Ik word zelf zo moe van die vraag: "Nou?? Zijn het er 2?". Gisteren stond er weer zo iemand aan mijn buroNee riep ik: het zijn 7 cavia's! Waarop een andere collega bijna stikte in zijn koffie van het lachen.
En jongens tellen zeker nog mee. HIer ook een kereltje in aantocht hoor
Dat hoop ik ook! Wil nu liever tot het eind thuis blijven, en niet tussendoor het ziekenhuis is.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:02 schreef wennie29 het volgende:
Zo zo dat is niet mis zeg 12 pillen! Kan me voorstellen dat je daar geen zin meer in hebt. Ik vind je nog een mooie bloeddruk hebben hoor, zeker als hij de eerste keer zo hoog was, ik hoop voor je dat het zo blijft meid.
Hahahaha iddquote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:04 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Bedankt voor je welkom!![]()
hahahaha goede opmerking! 7 cavia's. Als mensen vragen aan mij weet je al wat het wordt, dan zeg ik ja, en dan zeggen ze wat dan?? Dan is standaard mijn antwoord nou ik zal het binnenkort nog een keer vragen aan de gyn maar de laatste keer dat ik er was waren het 2 baby's
Ach mensen moeten altijd wat te "zeuren/vragen" hebben aan zwangere héquote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:08 schreef seilram het volgende:
[..]
Hahahaha iddbij mij is het maar 1tje hoor, maar mensen kunnen soms net doen of ik een buik van hier tot tokio heb!
Dat is ook irritant en ik sla gewoon hun handen van me af als het me niet gevraagd is, ga toch ook niet hun lichaamsdelen ongevraagd aanrakenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:11 schreef MamaNik het volgende:
[..]
Ach mensen moeten altijd wat te "zeuren/vragen" hebben aan zwangere hé
Soms best leuk die aandacht, maar soms denk je ook. LAAT ME MET RUST!
Mensen die ongevraagd aan je buik gaan zittenook zoooo irritant
hahaha ja dat zou lachen zijn. Denk dat mensen toch raar staan te kijken!quote:Op vrijdag 20 maart 2009 15:35 schreef wennie29 het volgende:
[..]
Dat is ook irritant en ik sla gewoon hun handen van me af als het me niet gevraagd is, ga toch ook niet hun lichaamsdelen ongevraagd aanraken![]()
Vandaag van de verpleegster ook weer de vraag gekregen of het een spontane tweelingzwangerschap is, denk dat ik maar een t-shirt ga laten drukken ofzo, JA 2,
NEE DOOR SEX! of zoiets
Ach ik word nu toch al door iedereen nagekeken op straat door mijn grote buik, kan er ook nog wel bij toch?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 16:01 schreef MamaNik het volgende:
[..]
hahaha ja dat zou lachen zijn. Denk dat mensen toch raar staan te kijken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |