Dat ie zo bang werd en begon te stotterenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 00:25 schreef Tim86 het volgende:
Ik vond hem echt briljant overigens, mooi sfeertje en een keer heel wat anders. Bovendien is Professor Chaos altijd een baas
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Do the Handicapped Go to Hell en Probably, seizoen 4quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:34 schreef Stofje het volgende:
Heb de nieuwe afleveringen gisteren niet gezien, maar gisteren was er een dubbelaflevering op CC. Satan die met een mietje samenwoont en Sadam is z'n ex. Cartman die een sekte leidt, zeer grove aflevering over het geloof. Echt briljant vond ik 'm, welk seizoen was dat?
Yep, ik zie ze staan. Seizoen 4, ik had een later seizoen verwacht. Prachtige afleveringen.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:40 schreef donroyco het volgende:
[..]
Do the Handicapped Go to Hell en Probably, seizoen 4
Het zal een kwestie van smaak zijn maar juist de schuldvraag en dat er overal topics worden volgespamt metquote:Op vrijdag 20 maart 2009 13:28 schreef msnk het volgende:
Frustrerend dit, hopelijk komt er weer een lekkere aflevering volgend week, dan kan ik dit misschien achter me laten!
Uiteraard, dat is ook de kracht van Matt en Trey.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 13:31 schreef Specularium het volgende:
[..]
Het zal een kwestie van smaak zijn maar juist de schuldvraag en dat er overal topics worden volgespamt met
de vraag wie het is maakt deze aflevering zo briljant. 5/5.
Zolang ze het zelf niet prijsgeven zal het nooit duidelijk worden.
Verwarring alom, heerlijk.
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 13:41 schreef msnk het volgende:
[..]
Uiteraard, dat is ook de kracht van Matt en Trey.
Ik hoop alleen wel dat ze het ooit prijsgegeven. Wellicht in de nieuwe Southpark film, die het einde van de serie moet betekenen.
Alleen hoop ik wel dat het nog een laaaaange tijd duurt voordat het zover is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |