En dan nog weer in vorm komen.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:25 schreef Breach het volgende:
[..]
Maar heel lang is bijna voorbij, want hij scheurde het aan het begin van het seizoen af. En er staat traditioneel 9 maanden voor.
Dan mag hij van mij, net als Aissati, lekker doortrainen in de vakantiequote:
Wel wat minder dat ie gepakt is ja, komen nu wel weer leuke verhalen en grapjes over.quote:
Dat dusquote:Op donderdag 19 maart 2009 16:32 schreef Breach het volgende:
[..]
Dan mag hij van mij, net als Aissati, lekker doortrainen in de vakantie
Hoe groot is dat ding eigenlijk? Is dat echt gewoon zo'n pennetje of is het groter?quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:36 schreef Noshiba het volgende:
[..]
Wel wat minder dat ie gepakt is ja, komen nu wel weer leuke verhalen en grapjes over.
Helaas nu wel wat minder naar ajax waarschijnlijk
André Rieu was prachtig. Ik vond het wel een mooi momentquote:Op donderdag 19 maart 2009 16:04 schreef Tommeke het volgende:
[..]
Waar op 't Leidse was je?
[..]
- Dat met Andre Rieu was toch tof? Ik vind zoiets voor een keer best leuk voor een wedstrijd, het zag er ook tof uit. En het gaf ook wel sfeer Beter dan je eigen stadion in de hens te zetten
- Die laserpen was kinderachtig inderdaad, maar dat deden die Fransen ook.
- En Zenden maakte het er zelf naar met z'n uitlatingen.
quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:41 schreef Breach het volgende:
[..]
Hoe groot is dat ding eigenlijk? Is dat echt gewoon zo'n pennetje of is het groter?
Ben je ooit weleens goed gefouilleerd bij de ArenA dan? Je kan daar echt alles meenemen als je wilt.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:53 schreef toma het volgende:
Ik werd trouwens echt belachelijk slecht gefouilleerd. Hij voelde niet eens aan m'n broekzakken.
Zondag bij De Graafschap toen ik een pet op had.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:54 schreef Breach het volgende:
[..]
Ben je ooit weleens goed gefouilleerd bij de ArenA dan? Je kan daar echt alles meenemen als je wilt.
Of in je schoen.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:55 schreef RayMania het volgende:
[..]
Zondag bij De Graafschap toen ik een pet op had.
Maar je kan volgens mij makkelijk van alles meenemen ja, gewoon in je onderbroek of zo.
Maatje van me had ooit Stanley-mes van zn bijbaan nog in zn jaszak zitten. Die gast voelde dat en vroeg wat in zijn zak zat. Toen hij antwoorde met "dat is een pen", was het prima.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:55 schreef RayMania het volgende:
[..]
Zondag bij De Graafschap toen ik een pet op had.
Maar je kan volgens mij makkelijk van alles meenemen ja, gewoon in je onderbroek of zo.
Geen idee, stond niet bij hem. Was hem al aan het zoeken in de rust maar na de wedstrijd begreep ik pas waarom ik hem niet kon vinden.quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:41 schreef Breach het volgende:
[..]
Hoe groot is dat ding eigenlijk? Is dat echt gewoon zo'n pennetje of is het groter?
quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:51 schreef RayMania het volgende:
Die laserpen was helemaal niet grappig, maar volgens mij is dat alleen maar als reactie op hetzelfde incident in Marseille.
Als je dit zo leest hebben we het seizoen aardig verneukt, zoveel potentiequote:Olympique laat Ajax met vragen achter
AMSTERDAM - Met opgeheven hoofd verliet Ajax woensdagavond als laatste Nederlandse club het internationale podium. Olympique Marseille verpestte het 109e verjaardagsfeestje van de Amsterdamse formatie uiteindelijk in de 109e minuut (2-2).
afbeelding vergroten Marco van Basten. FOTO ANP
De Fransen, die voor eigen publiek wel wonnen (2-1), werden met een plaats in de kwartfinales van de UEFA Cup ruim beloond. Ze lieten de thuisclub ook met veel vragen achter.
Want hoe kan het nou dat Ajax dit seizoen tegen buitenlandse tegenstanders veel beter presteert dan in eigen land? De huidige nummer drie van de eredivisie blameerde zich tegen Willem II (2-1), Heerenveen (5-2), ADO Den Haag (1-1), Heracles (2-2), FC Volendam (1-0) en Vitesse (4-1).
Hetzelfde Ajax bood meer dan goed partij tegen Aston Villa (2-1), won bij Hamburger SV (0-1) en elimineerde Fiorentina (0-1, 1-1). Zonder zes basiskrachten lieten de Amsterdammers Olympique Marseille zelfs ontsnappen. ,,Ajax was veruit de betere ploeg,’’ erkende ook trainer Erik Gerets van de gelukkige Fransen.
Marco van Basten zocht na het gelijke spel tegen de Fransen (2-2) ook naar de redenen voor het vaak sterke spel van zijn ploeg tijdens internationale wedstrijden. ,,Wist ik maar waarom het in eigen land soms niet lukt,’’ stelde de trainer van Ajax. ,,In de eredivisie moeten wij het spel misschien vaker zelf maken. Maar die wijsheid gaat ook niet helemaal op. Thuis tegen Olympique Marseille hebben we gewoon gedomineerd.’’
Waar Ajax tegen Aston Villa, Hamburger SV en Fiorentina vooral vanuit een gesloten defensie reageerde, speelde het tegen de nummer twee van de Franse competitie met flair vooruit. De twintigjarige Ismaïl Aissati was bijna altijd aanspeelbaar. Vurnon Anita, negentien pas, dirigeerde het aanvalspel alsof hij dat al jaren deed. De twintigjarige Toby Alderweireld strooide vanuit de defensie met afgemeten trappen over soms wel veertig meter.
Het drietal profiteerde van de afwezigheid van Vertonghen, Gabri, Vermaelen, Van der Wiel, Lindgren en Wielaert. Hebben zij Van Basten op het einde van het seizoen tot andere inzichten gebracht? ,,Ik ga liever niet in op individuele prestaties,’’ zei de hoofdcoach. ,,De hele ploeg heeft tegen Marseille goed gepresteerd. Maar die drie hebben het natuurlijk wel heel goed gedaan.’’
Luis Suarez scoorde ook weer een ruime voldoende. De Uruguyaan miste twee prachtige doelkansen, maar bereidde ook beide Amsterdamse treffers voor. Vooral zijn passeerbeweging vlak voor het tweede doelpunt van Miralem Sulejmani zal ook op de Engelse, Spaanse en Italiaanse televisie worden uitgezonden.
Is hij na dit seizoen de volgende smaakmaker die de Amsterdamse club verlaat? En hoe sterk is Ajax nog als Sulejmani en Cvitanich de de aanval moeten leiden? ,,Wij willen sterker worden en zijn dus niet van plan om onze beste spelers te verkopen,’’ beantwoordt Van Basten de meeste vragen over Suarez. Maar riep hij voor de winterstop niet hetzelfde over Klaas-Jan Huntelaar?
Ook Kenneth Vermeer riep net als vorige week in Marseille weer vragen op. Aan beide Franse doelpunten ging geen echte fout van hem vooraf, maar toch bleef het gevoel hangen dat een Maarten Stekelenburg in goeden doen beide ballen wel had gekeerd. Waarom passeert Van Basten zijn aanvoerder en doelman van het Nederlands elftal als Vermeer nog niet aantoonbaar beter is? ,,We hebben een keuze gemaakt en dat was moeilijk,’’ zei Van Basten. ,,En ik heb ook niet het gevoel dat Vermeer echt iets aan die twee doelpunten kon doen.’’
quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:08 schreef versteegrob het volgende:
[..]
Als je dit zo leest hebben we het seizoen aardig verneukt, zoveel potentie
quote:De twintigjarige Toby Alderweireld strooide vanuit de defensie met afgemeten trappen over soms wel veertig meter.
De eerste 3 waren perfectquote:Op donderdag 19 maart 2009 17:14 schreef Noshiba het volgende:
[..]
[..]
Er is er geen 1 aangekomen allemaal onderschept door de rechtsback ze waren zo doorzichtig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |