quote:Op zondag 29 maart 2009 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Net zo geloofwaardig bewijs als dat van JFK dat hij maar door 1 schutter beschoten is. Volslagen krankjorem. Kennedy is van voren beschoten. Een 1000 tal zogenaamde experts verkondigen dat Oswald het gedaan heeft en de kous is af?!
Hebben naast de Russen, ook de Amerikanen/Engelsen Hitler in zijn bunker gezien??! Lekker betrouwbaar is het dan? Het zijn wel de fucking russen waar we in constante nucleare dreiging hebben geleefd. En heeft meerdere keren op het randje gestaan. Zweven met de vingers boven de rode knop.Vandaar ook dat we collectief in Europa een geheime genoodschap genaamd Gladio hebben opgericht. En die zouden we moeten vertrouwen op hun woord? Ergens gaat jouw stelling falikant de mist in.
quote:Op zondag 29 maart 2009 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
Je denkt toch niet echt dat Saddam de pijp uit is ?!
[..]
quote:Op zondag 29 maart 2009 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
Verscheidene argentijnse krant berichten tot in de jaren 70 dat Hitler in die contreien vertoefde.
[..]
Van die 3 organisaties is alleen de VN nog tijdens WOII opgericht. De rest pas jaren daarna. Natuurlijk zullen er Duitsers bij betrokken zijn geweest, en dat waren ze ook, maar ik zie de link met het nazisme niet.quote:Op zondag 29 maart 2009 14:42 schreef Lambiekje het volgende:
Kijk nu eens naar wie NATO, VN en NASA (mede) hebben opgericht? Of wat de basis is van onze huidige psychiatrie.
Heb je nou zelf niet door wat voor incoherent gebazel dit is?quote:Op zondag 29 maart 2009 10:14 schreef Lambiekje het volgende:
. en waarom zouden we UBERHAUPT de Russen geloven. Na WO2 was ons en rest Europa angst aan gepraat dat de Russen zouden aanvallen?!? De Russen op hun woord geloven destijds is stupid, dom en achterlijk. Naief.
Verwarring alomquote:Op zondag 29 maart 2009 18:09 schreef HairyArsedIrishman het volgende:
Ik heb zo een donkerbruin vermoeden dat het voortleven van Hitler nooit geheim had kunnen blijven.
Het is natuurlijk allemaal giswerk, maar als Hitler nog niet ziek genoeg was om te sterven (iets wat ik geen grote kans geef, maar goed) was het natuurlijk mogelijk dat hij naar Zuid Amerika gevlucht was.
Maar dan zal er altijd wel iemand geweest zijn om hem op te zoeken en uit te leveren aan de Mossaad.
Hitler was dood voordat de Russen in Berlijn waren.
Lol, die site gebruikt Wikipedia als ''bron'' waar ze hun achtergrondinformatie vandaan halen...quote:
Ze zetten "de film toont ons een in de laatste dagen compleet verwarde Hitler... of was hij zo verward omdat het een dubbelganger was?" bij een foto van scene uit een film van een paar jaar terug, en concluderen daaruit dat het om een dubbelganger gaat?quote:
Hitler is ook helemaal niet naar Argentinië of Antarctica vertrokken. Hij is gewoon in Duitsland gebleven. Dit wordt allemaal uitgebreid beschreven in het boek "Het proces Adolf Hitler", van Phillipe van Rjndt.quote:Op maandag 30 maart 2009 15:21 schreef fruityloop het volgende:
[..]
Ze zetten "de film toont ons een in de laatste dagen compleet verwarde Hitler... of was hij zo verward omdat het een dubbelganger was?" bij een foto van scene uit een film van een paar jaar terug, en concluderen daaruit dat het om een dubbelganger gaat?Nogal wiedes, het gaat om een acteur in een film 60 jaar na dato..
Offtopic, als er intelligente beschavingen zijn, en ze monitoren ons internetverkeer en komen deze thread tegen, dan kunnen er twee dingen gebeuren:quote:Op zondag 29 maart 2009 09:24 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Lekkere beschaving dan, contact maken met Hitler, en daarna niets meer laten horen.
Enneh: bron?
Dit is de domste opmerking sinds tijden. Wat een walgelijke arrogantie gaat daar van uit. (als mensheid zijnde)quote:Op dinsdag 31 maart 2009 19:46 schreef nietzman het volgende:
Toevallig, ik heb een film gezien waarin bewezen werd dat ze niet bestaan hebben en ik ben ook te lui om even te zoeken!
Het is wel ongeveer jou manier van discussiëren....quote:Op dinsdag 7 april 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dit is de domste opmerking sinds tijden. Wat een walgelijke arrogantie gaat daar van uit.
quote:Op dinsdag 7 april 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dit is de domste opmerking sinds tijden. Wat een walgelijke arrogantie gaat daar van uit. (als mensheid zijnde)
Heb je de laatste zin van de post daarboven gelezen? Daarin staat namelijk precies hetzelfde, maar dan vanuit het andere 'kamp'.quote:Op dinsdag 7 april 2009 19:58 schreef Lambiekje het volgende:
[..]
Dit is de domste opmerking sinds tijden. Wat een walgelijke arrogantie gaat daar van uit. (als mensheid zijnde)
Welk kamp ??quote:Op dinsdag 7 april 2009 22:41 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Heb je de laatste zin van de post daarboven gelezen? Daarin staat namelijk precies hetzelfde, maar dan vanuit het andere 'kamp'.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |