BarraCupraCuda had deze avond zijn zwarte jas aangetrokken en ging weer op pad. Snode plannen had hij, want hij had vanmiddag een maffiamaatje verloren en zijn humeur werd daar niet beter van. Hij besloot de aanstichter van al dit onrecht, tripack, eens te laten voelen wat het is om doodgemarteld te worden. Barra haalde zijn thuisgefabriceerde ijzeren maagd uit zijn kar toen hij aangekomen was bij het huis van tripack en verschafte zich toegang tot de woning. In de badkamer trof hij tripack aan, die hij onder de douche wegtrok en in de ijzeren maagd duwde. Tripack (bodyguard) bloedde langzaam dood en Barra vertrok iets vrolijker weer richting huis.
Eenmaal thuisgekomen, ging Barra nog even wat eten. Wat hij echter niet wist, was dat de nachtwaker op weg was om het recht in eigen hand te nemen. De nachtwaker had zijn dvd-recorder ingesteld om niks te missen van zijn favoriete programma’s en liep zingend naar het huis van Barra, op een plek waar zelfs overdag weinig mensen durfden te komen. Daar aangekomen werd hij stil. De nachtwaker sloop zachtjes naar het lugubere huis, maar had geluk! Er brandde licht! Brutaal als hij was, belde de nachtwaker aan. Barra deed open en keek in de loop van de magnum van de nachtwaker. BarraCupraCuda (maffiahoer) hoorde alleen nog een harde knal, voordat hij in elkaar zakte met een flink groot gat precies tussen zijn ogen.
En net op het moment dat Barra het leven liet, klopte een brutale man aan bij het maffiahoofdkwartier. De maffia liet hem binnen, volledig geinformeerd over de verdiensten van de vreemdeling. Welkom, spion, bij de maffia.
Ergens zwierf nog een Paaskonijn rond, maar deze was uit het dorp geband dus was van geen enkele toegevoegde waarde. Byebye Paaskonijn (velddokter)!
Rust zacht, tripack en BarraCupraCuda…[hintvrije zone]
Omdat de mob die hier moordt, zelf vermoord is, zitten in bovenstaand verhaal geen hints naar maffialeden. Morgen om
19:00 is er weer een dorpslynch!