jepquote:
Helemaal juistquote:
naiquote:Op woensdag 18 maart 2009 17:16 schreef svh125 het volgende:
|En dit was hem dusWas niet veel over te vinden op internet hč?
Dat is hem volgens mij idd . Er is daar ook flink vernieuwd afgelopen jaren.quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:51 schreef Manono het volgende:
[..]
nai
Nieuwe foto: evertsweerplantsoen?
het verlossende woord plus stand moet van raptorix komen?quote:Op woensdag 18 maart 2009 21:31 schreef chufi het volgende:
[..]
Dat is hem volgens mij idd . Er is daar ook flink vernieuwd afgelopen jaren.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:51 schreef Manono het volgende:
[..]
nai
Nieuwe foto: evertsweerplantsoen?
Wat een prachtige scherpe beelden...je kan idd. bijna bij de mensen in huis kijken.quote:Op donderdag 19 maart 2009 11:00 schreef m3nster het volgende:
Amsterdam is nu virtueel te bekijken
Gebruikers van Google Maps kunnen vanaf donderdag virtueel een kijkje nemen in straten en wijken in Amsterdam. Internetconcern Google lanceert donderdag de dienst Street View in Nederland.
Google lanceerde Street View voor het eerst in 2007 in de Verenigde Staten. Inmiddels zijn er ook beelden beschikbaar in Japan, Australië, Nieuw-Zeeland, Frankrijk, Spanje en Italië. Donderdag wordt behalve Nederland ook Groot-Brittannië aan het lijstje toegevoegd.
De dienst, waarbij de gebruiker die inzoomt op Google Maps 360-graden beelden van een gekozen plek kan krijgen, is niet onomstreden. Critici zien de foto's als inbreuk op de privacy. Zo worden ook mensen op straat en kentekens van auto's gefotografeerd. In de Verenigde Staten won Google een rechtszaak van een echtpaar wiens huis op de foto stond.
Niks bijna, je kan de tieten zelfs zien!quote:Op donderdag 19 maart 2009 13:35 schreef Maizena het volgende:
[..]
Wat een prachtige scherpe beelden...je kan idd. bijna bij de mensen in huis kijken.
Dat was em toch ook?quote:Op donderdag 19 maart 2009 15:28 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik had niet eens door dat dit een nieuwe opdracht was
Maar hij is wel goedquote:Op donderdag 19 maart 2009 15:28 schreef chufi het volgende:
[..]
Ik had niet eens door dat dit een nieuwe opdracht was
Hé dat busje is veranderd in een vrachtauto!! Ongeloofelijk!quote:
En de zon en alle mensen zijn verdwenen ..quote:Op donderdag 19 maart 2009 16:36 schreef m3nster het volgende:
[..]
Hé dat busje is veranderd in een vrachtauto!! Ongeloofelijk!
Zal ik dan maar een nieuwe plaatsen?
quote:
Eehhquote:
Mijn antwoord is iid een google plaatje, maar die van m3nster niet voilgens mij, want daar komt de Google-fotomaat niet. Daarnaast houdt m3nster ervan om in plaatjes te knippenquote:Op donderdag 19 maart 2009 20:22 schreef Thorical het volgende:
Ik haak af als er alleen maar van die google straatjes komen.
Zeker als ze zoals de laatste vanaf een ladder genomen zijn.
quote:Dag meneer,
Dit zijn nu eens leuke vragen om uit te zoeken. Ik heb gezocht in onze stadplattegrond van Atlas Amsterdam en kon inderdaad geen Majoor van Moerkerkpad vinden. Echter in de beeldbank van het Stadsarchief op de Vijzelstraat vond ik dit materiaal, dat ik daarom in een bijlage meestuur. Navraag bij het secretariaat van de afdeling Wonen en Werken van Stadsdeel Oost-Watergraafsmeer geeft aan dat de straatnaambesluiten voor dit gebied worden genomen door de straatnamencommissie van de centrale stad en dus niet door ons. Wie de majoor was kunt u nog eens nazoeken bij het Stadsarchief.
Ik hoop u hiermee voldoende te hebben ingelicht.
Met vriendelijke groet,
Karin Gramkow
Sector & Samenleving
Medewerkster Publieksvoorlichting
Gemeente Amsterdam Stadsdeel Oost-Watergraafsmeer
Inderdaad! Al vind ik mijn foto mooier dan die van Google..quote:
We hebben een winnaarquote:
Hehe, toch wel dusquote:Op donderdag 19 maart 2009 22:23 schreef chufi het volgende:
Ruysdaelkade, ja die rode lampjes doen het hem ....
quote:Op donderdag 19 maart 2009 22:23 schreef chufi het volgende:
Ruysdaelkade, ja die rode lampjes doen het hem ....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |