Ok, jij wint..quote:Op dinsdag 17 maart 2009 14:45 schreef CasB het volgende:
[..]
En deze dan?![]()
Take me out - die WoW nerd :')
Het moet toch op een of andere manier mogelijk zijn om een FOK!ker mee te laten doen?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 15:25 schreef Dragorius het volgende:
Hoe kunnen we in contact komen met "Take Me Out"? Confronteren met de waarheid zullen we ze!
Betalen?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 15:29 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het moet toch op een of andere manier mogelijk zijn om een FOK!ker mee te laten doen?
Neequote:
en dan nog twee topic in het tv-forumquote:Op dinsdag 17 maart 2009 14:45 schreef CasB het volgende:
[..]
En deze dan?![]()
Take me out - die WoW nerd :')
Zeker weer lekker gemaakt worden met iets wat uiteindelijk toch niet doorgaatquote:Op dinsdag 17 maart 2009 15:39 schreef CantFazeMe het volgende:
[..]
Nee![]()
Een nieuwe Fok! inzameling beginnen?
Misschien dat er een lutser intrapt.
Misschien kunnen we SHE overtuigen om mee te doen?quote:Op dinsdag 17 maart 2009 16:04 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Zeker weer lekker gemaakt worden met iets wat uiteindelijk toch niet doorgaat
quote:
quote:Geef je dan nu op voor dit vernieuwende en uitdagende programma op RTL 5!
Haha, dat plempte ook net in mijn gedachten.quote:Op dinsdag 17 maart 2009 16:04 schreef HSG-BOMBER het volgende:
[..]
Zeker weer lekker gemaakt worden met iets wat uiteindelijk toch niet doorgaat
Heeft tot nu toe niet echt succes gehadquote:Op dinsdag 17 maart 2009 15:29 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Het moet toch op een of andere manier mogelijk zijn om een FOK!ker mee te laten doen?
lol, volgens mij zat die gisteren nog te klagen dat ze een kerel voor haar zelf wilde. Kom je dan lekker van een koude kermis thuis als je hetzelfde denkt en dus de ideale monogame vrouw denkt te hebben gevondenquote:Op dinsdag 17 maart 2009 14:24 schreef Opa.Bakkebaard het volgende:
Dit is toch gewoon dat pornosletje van Don &Ad ?
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Of was dat al gezegd ?
quote:Op dinsdag 17 maart 2009 13:05 schreef damsco het volgende:
[..]
Oke, daar komt die dan. Je bent een lelijk, dikke slet zonder enige eigenwaarde. Hoerige duivelaanbidster met je vercrackte kankerhoofd die zich laat nemen voor een paar centen. Slet.
Ben ik ook wel benieuwd naar eigenlijk. Kunnen we de tekst van damsco weer wat aanpassen.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |