quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:17 schreef richbitch het volgende:
Ik zoek een house nummer, volgens mij best wel bekend.
Het is dus gewoon een relaxed nummertje, de beat loopt op en dan hoor je een soort belletje, heel tof :p. Dit komt er twee of drie keer in voor.. misschien weet iemand 'm
Of je leest even de comments:quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:29 schreef jslavenburg het volgende:
Op welk album staat dit nummer? Niet op het album chaosphere namelijk
quote:The song is "the mouth licking what you've bled" from the 'chaosphere' album
Ik moest denken aan Speed Dial No 2 van Zero 7, maar bij nader inzien is 't hem niet. Maar wie weet kan het je zolang tevreden stellenquote:Op donderdag 19 maart 2009 08:29 schreef Robje82 het volgende:
Aaahrgggg..ik zoek 'm al te lang geloof ik! Nog één laatste poging dan:
http://www.rtl.nl/compone(...)ieuws_22-02-2009.xml
(doorspoelen naar 12 min, daar hoor je op de achtergrond een lounge-achtig nummer met veel strijkers)
Wie-o-wie kan me helpen aan artiest-titel??
bedoel je Klokkenluiders?quote:Op donderdag 19 maart 2009 14:27 schreef RedWind het volgende:
Ik heb niet al te veel info, maar probeer het toch.
Ik zoek een nummer, dat volgens mij van De Spookrijders is. Het kwam uit na Bokkenrijders (half jaar tot een jaar of zo). Het kreeft op 3FM (of hoe het toen nog heette) wel wat airplay. Het is niet Ik ben de man of WAUw.
Mischien is het zelfs niet van De Spookrijders, maar het heeft wel een beetje de zelfde stijl.
Al jaren vliegt een hint van een refrein door mijn hoofd, maar als ik de woorden probeer te proeven vervliegt het weer. Iemand?
quote:Op donderdag 19 maart 2009 17:15 schreef danoontje120 het volgende:
Hooi!
Ik ben al vrij lang, of naja een paar dagen, aan het zoeken naar een nummer. Ik ben ten einde raad en dus probeer ik het hier maar.
Het is volgens mij een house nummer (ben niet zo goed in genres). Waarin een kerel ......... Motherfucker zegt en beginnen de beats zeg maar. Dat wordt een paar keer herhaald. Die puntjes voor Motherfucker staan voor een zin die ik niet heb kunnen verstaan. Het is een supervet nummer, hoop dat jullie me kunnen helpen
Greetz
Super relaxed.. binnen een paar minuten. Je bent mijn heldquote:
Geen dankquote:Op donderdag 19 maart 2009 17:22 schreef danoontje120 het volgende:
[..]
Super relaxed.. binnen een paar minuten. Je bent mijn held
quote:Op donderdag 19 maart 2009 18:01 schreef trifko het volgende:
ik zoek een nummer dance/house achtig. in de clip zie je een chick zingen met een zonnebril ligt op een chezlong. Liedje gaat zoiet: Everythings gonna be alright, alright, alright.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |