Dat maakt deze wedstrijd ook zo bijzonder, het is veel meer dan een voetbalwedstrijd, nog meer dan Barcelona-Real.quote:Op zondag 15 maart 2009 11:43 schreef jojomen4 het volgende:
Ik snap dat het publiek zich in de haat tegen de regering tegen Madrid keert,
Dat snap ik, en dat de spelers dat enigzins willen laten zien in het veld snap ik ook. Maar beetje je verstand erbij houden kan geen kwaad. Gisteren leken het wel dolle stieren.quote:Op zondag 15 maart 2009 11:46 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat maakt deze wedstrijd ook zo bijzonder, het is veel meer dan een voetbalwedstrijd, nog meer dan Barcelona-Real.
Niveau'tje is ook heel anders he. De mannen van Benitez spelen 180 minuten lang met discipline. Die mannen van Caparros hielden het gisteren geen 3 minuten vol.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:20 schreef Saviola het volgende:
Dat Real ook, blijven winnen en dan zo kansloos in de CL
Als je het niet op voetballend vlak kunt winnen, moet je het op andere manieren proberen. Zo won Espanyol laatst ook van Barcelona.quote:Op zondag 15 maart 2009 11:43 schreef jojomen4 het volgende:
Pot was veels te aggresief. Eigenlijk alleen door de spelers van Bilbao. Die fokten elk klein dingetje op. ALs je ook ziet hoe die Aitor Ocio er in het begin aan toe ging. Die gaf Huntelaar een arm en legde daarna Sneijder neer (beide niet gezien door scheids).
Ik begin me soms af te vragen of de PD misschien overschat wordtquote:Op zondag 15 maart 2009 13:22 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Niveau'tje is ook heel anders he. De mannen van Benitez spelen 180 minuten lang met discipline. Die mannen van Caparros hielden het gisteren geen 3 minuten vol.
Hoezo?quote:Op zondag 15 maart 2009 13:30 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Ik begin me soms af te vragen of de PD misschien overschat wordt
En het niveau?quote:Op zondag 15 maart 2009 14:02 schreef KraideN het volgende:
La Liga blijft gewoon de 'most entertaining' competitie vind ik.
Ja, en? Ik probeerde een verklaring te geven voor waarom Real wel in de PD kan winnen maar niet van Liverpool.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:23 schreef Terreros85 het volgende:
[..]
Als je het niet op voetballend vlak kunt winnen, moet je het op andere manieren proberen. Zo won Espanyol laatst ook van Barcelona.
De drie punten zijn heilig. Hoe het gebeurt maalt niemand om (behalve in Nederland dan).
Op de tweede plaats. Ik denk wel dat de clubs die onderin de PD meedraaien beter zijn dan de clubs die onderaan de PL bungelen.quote:
De verschillen zijn in Spanje minder groot. Het niveauverschil tussen clubs als Manchester United en Chelsea en clubs als W.B.A. en Stoke City is veel groter dan het niveauverschil tussen enerzijds Barcelona en Real Madrid en anderzijds Recreativo en Numancia.quote:Op zondag 15 maart 2009 14:16 schreef WeebI het volgende:
[..]
Op de tweede plaats. Ik denk wel dat de clubs die onderin de PD meedraaien beter zijn dan de clubs die onderaan de PL bungelen.
Precies. Ik kijk dan ook veel liever naar een wedstrijd als Osasuna - Numancia, dan naar Wigan - Stoke.quote:Op zondag 15 maart 2009 14:46 schreef Plato1980 het volgende:
En afgezien van het niveau vind ik dat er in La Liga veel leuker gespeeld wordt. Meer aanvallende intenties en vooral meer met het hart. Men spreekt altijd wel over de passie in het Engels voetbal, maar ik vind de meeste PL-potjes maar gezapige vertoningen.
Zou geweldig voor de club zijn. Niet alleen om CL te spelen, maar ook omdat met het daar verdiende geld gezorgd kan worden dat dit niet iets eenmaligs is.quote:
Die zal er waarschijnlijk niet lang meer zitten, ofschoon de resultaten in La Liga helemaal niet beroerd zijn, integendeel, veel beter mag je niet verwachten.quote:
Niet beroerd?quote:Op zondag 15 maart 2009 17:39 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Die zal er waarschijnlijk niet lang meer zitten, ofschoon de resultaten in La Liga helemaal niet veroerd zijn, integendeel, veel beter mag je niet verwachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |