Geen cd-speler!!!quote:Op zaterdag 14 maart 2009 02:52 schreef Viper86 het volgende:
Ik heb bij mijn vaste autoroute sinds kort een gloednieuwe kangoo tot mijn beschikking en daar zit gelukkig een goede radio in die op een wat harder volume ook nog steeds prima aan te horen is. :-)
3 HAH is bij ons standaard op de dinsdag. Gamma, Albert Heijn en de Poiesz. Maar dat mag toch niet dat de C1000 dinsdag wordt bezorgd? Ik zou zeggen aankaarten bij C1000quote:Op dinsdag 31 maart 2009 16:50 schreef RTB het volgende:
3 hah vandaag, die stomme c1000 hadden ze erbij gestoken!
zo kan ik het ook wel!
Mooi zo, weer een tevreden klant! Sure we canquote:
quote:Monopolie TNT morgen voorbij.
Steeds vaker zal er op verschillende momenten van de dag een stapeltje post op de mat ploffen. Dat is wat consumenten op korte termijn merken van de liberalisering van de postmarkt die morgen ingaat.
"Mensen krijgen af en toe al op verschillende momenten van de dag post en dat zal vaker gebeuren", zegt een woordvoerder van postbedrijf Sandd, een van de concurrenten van TNT Post.
Tot en met vandaag mogen de concurrenten van TNT, behalve Sandd ook SelektMail, alleen geadresseerd drukwerk boven de 50 gram zoals tijdschriften en catalogi rondbrengen. "Vanaf 1 april mogen we ook bijvoorbeeld bankafschriften en rekeningen bezorgen." Het bedrijf zegt al verschillende contacten en contracten te hebben met bedrijven.
TNT rekent op merktrouw
Oud-monopolist TNT rekent intussen op de merktrouw van de Nederlandse brievenbusbezitter. In een nieuwe reclamecampagne verwelkomt het bedrijf de nieuwkomers op de markt, maar tegelijkertijd start een nieuwe actie: de oranje TNT brievenbus. Deze vervanger van de huidige standaard brievenbus heeft een klepje, dat gemotoriseerd opent als een TNT-bezorger, uitgerust met een speciale RFID-chip, in de buurt is. Voor de concurrentie blijft de klep dicht.
In een persbericht geeft het postbedrijf aan in te spelen op de sympathie die Nederland voor de ouderwetse TNT postbode heeft. "Wij verwachten dat veel consumenten voor deze nieuwe brievenbus zullen kiezen. Serieuze en leuke post wordt immers al 200 jaar door onze postbode zes dagen in de week door weer en wind bezorgd," zo beweert het bedrijf op de dag voordat de aprilgrappen losbarsten.
Wat een guiten toch, bij die TNT. Ik heb al lang een soortgelijk systeem, genaamd Wodan. De gewone postbode kan veilig bij de bus komen, maar iedereen met een blauwe of gele jas wordt aan stukken gescheurd.quote:
Wat een enige 1 april grap.quote:een nieuwe actie: de oranje TNT brievenbus. Deze vervanger van de huidige standaard brievenbus heeft een klepje, dat gemotoriseerd opent als een TNT-bezorger, uitgerust met een speciale RFID-chip, in de buurt is. Voor de concurrentie blijft de klep dicht.
Ik zie net aan de advertentie dat TNT mijn idee heeft gejat. Eerst m'n geld stelen, nu mijn ideeen?quote:Op dinsdag 31 maart 2009 22:57 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Wat een guiten toch, bij die TNT. Ik heb al lang een soortgelijk systeem, genaamd Wodan. De gewone postbode kan veilig bij de bus komen, maar iedereen met een blauwe of gele jas wordt aan stukken gescheurd.
quote:Op donderdag 2 april 2009 13:43 schreef Karammel het volgende:
20 jaar, tijdelijk werk als postbode.. Wat is het uurloon dat ik kan verwachten?
Per 1 januariquote:Op donderdag 2 april 2009 14:18 schreef Jesse_ het volgende:
Wanneer ga je eigenlijk een schaaljaar omhoog ?:P
Dat duurt dan nog wel evenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |