01-09-09quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:13 schreef SingleCoil het volgende:
Feli, LHO+LDG ! Wanneer is de overdracht gepland?
2 uur eerder = zo laat als in 2008?quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:14 schreef ebeaydojraes het volgende:
is nix bijzonders aan, behalve dan dat ze 2 uur eerder open gaan. Maar die acties zijn opzich best leuk. (zoals bij de MM tussen 10 en 12 op alles 10% korting)
Ik heb geen idee waar je al die wijsheid vandaan haalt maar imo niets mis met Alexanderium en ArenA boulevard is juist zo'n plek waar de killheid vanaf straalt.quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:13 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
wat is er mis met de boulevard? Die si super man. Vooral de Bios daar is tig keer beter dan wat we hier hebben. (maar goed daarvoor gaan we toch naar Antwerpen) en ook de rest is stuk leuker dan Alexandrium (drama toko).
Parkeergelegenheid genoeg bij Alexanderium. Anyway genoeg over 020quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:19 schreef ebeaydojraes het volgende:
dan kom je op de verkeerde plekken zou ik zeggen. Dat en die parkeer garageHulde
Cool Cool Coolquote:Op donderdag 12 maart 2009 19:28 schreef Isegrim het volgende:
Ik heb sowieso zin in de lente.In april een paar dagen naar Vlieland.
Lekker paardrijden.
Ik had het gezien maar de schrijfstijl stond me wat tegen.quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:31 schreef GoeRoe86 het volgende:
Kijk, ervaringen van Yvonne op dr ontmaagdingTriggershot, Goereonogwa, Magnificent-Turkentopic!!!
Ze worden nog net niet onze buren.quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:46 schreef Breuls het volgende:
L&L, waar is jullie nieuwe huis? Of moet ik terug in de topicgeschiedenis?
quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:33 schreef GoeRoe86 het volgende:
[..]
Ohh ik heb zo'n zin om met een zeilbootje te varen, met een kratje bier in het water
Vrij veel typfouten maar dat zal zijn omdat ze op een turks toetsenbord probeert te tikkenquote:Op donderdag 12 maart 2009 19:45 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik had het gezien maar de schrijfstijl stond me wat tegen.
Wie dan?quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:48 schreef Isegrim het volgende:
Er wonen nóg twee fokkers hier maar die heb ik nog nooit gemeet.
quote:
Dat weet ik niet meer. Er was toen een stel wat hierheen verhuisde (of al woonde?) en daar heb ik toen mee ge-PM-d en we zouden nog een keer koffiedrinken maar dat is 'm nooit geworden. Ik weet echt niet meer wie 't waren...quote:
'een park' != "Het Park"quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:57 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik heb een park voor mn deurdus kan mooi de uitvalbasis/opslag van bier, wijn, vlees zijn
Je kende 'm nog niet!quote:Op donderdag 12 maart 2009 20:01 schreef GoeRoe86 het volgende:
Ik ben net gerickrolld door een muppet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |