quote:
handschoenen aan in bed! van die plasticen!quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:17 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Will do!
Dat handen insmeren dan, want ik snap nog steeds niet hoe ze dat nou deed met die vaseline. Daar gaat je bed toch van plakken?
Ik vond het keileuk om te doenquote:
Ja, maar volgensmij bedoelde ze haar hele lichaam! Of heb ik dat altijd verkeerd begrepen?quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:20 schreef AKnynke het volgende:
[..]
handschoenen aan in bed! van die plasticen!
Ja, die was ik ook al kwijt!quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:21 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik vond het keileuk om te doenzo gestoord ben ik dan wel weer.
Speaking of gestoord: waar is Maria?
En op Kieskeurig zijn er behoorlijk veel gebruikers die er niet tevreden over zijn...quote:Op woensdag 11 maart 2009 21:50 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Beetje jammer alleen dat de consumentenbond vooral oude modellen in de test heeft zitten.
Ik heb zelf een Brandt en daar ben ik erg tevreden over. Maar afijn, ik heb geen 5 kinderen, dus het ding draait hier 1 keer per week.![]()
Het lijkt me ook niet dat je dat elke dag moet (hoeft te) doen toch? Of deed zij dat wel? Want dan zou Heer G van me griezelen als ik elke nacht sticky naast hem zou liggen hoor!quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:17 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Will do!
Dat handen insmeren dan, want ik snap nog steeds niet hoe ze dat nou deed met die vaseline. Daar gaat je bed toch van plakken?
ja, misschien wel inderdaad. beddegoed wassen de volgende dag? bovenop je vriend gaan liggen en er niet meer af komen?quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:21 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Ja, maar volgensmij bedoelde ze haar hele lichaam! Of heb ik dat altijd verkeerd begrepen?
Nouja, dat ga ik wel een keer napluizen danquote:Op woensdag 11 maart 2009 22:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Het lijkt me ook niet dat je dat elke dag moet (hoeft te) doen toch? Of deed zij dat wel? Want dan zou Heer G van me griezelen als ik elke nacht sticky naast hem zou liggen hoor!Dus misschien eens per week en dat je het dan eerst een beetje laat intrekken en dan je bed induikt en dan op de avond voordat je je beddengoed toch altijd al wast ofzo?
Er is een make-up tips topic in LIF waar o.a. ook wat vaseline tips in staan
Volgensmij zou hij het in the heat of the moment niet eens erg vinden als ik al glibberig en glijdend boven op 'm zou gaan liggenquote:Op woensdag 11 maart 2009 22:23 schreef AKnynke het volgende:
[..]
ja, misschien wel inderdaad. beddegoed wassen de volgende dag? bovenop je vriend gaan liggen en er niet meer af komen?
Die miste ik ookal vanavondquote:Op woensdag 11 maart 2009 22:21 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik vond het keileuk om te doenzo gestoord ben ik dan wel weer.
Speaking of gestoord: waar is Maria?
Nu?quote:
Ja, ik smeer het sowieso wel op ruwe plekjes. En de hele dag door op m'n lippen!quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:27 schreef mspoez het volgende:
ZO! Mijn provider heeft mijn verbinding opengezet ofzo, ik kan downloaden met megasnelheid! Zeg eens snel, wat is nog meer lekker in de omgeving van India.Arie en zo?
En vaseline doe ik eigenlijk elke week wel een keertje , ook tegen schrale elleboogjes enzo, en het plakt aan je hoofd, niet echt aan je bed. Ik doe smeren en dan boekje lezen en na kwartiertje slapen. Nergens last van eigenlijk.
Muizje, kus op de auwe spieren!
Trusten he!quote:
quote:
the heat of the moment misschien niet, maar de hele dagnacht??quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:24 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Volgensmij zou hij het in the heat of the moment niet eens erg vinden als ik al glibberig en glijdend boven op 'm zou gaan liggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |