Achja, ik ben al blij als ik een vergeten briefje van 10 euro terugvind. Maar zelfs dat overkomt me zelden.quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:01 schreef MissMSX het volgende:
[..]
Hehheh, ja dat dacht ik ook toen ik het las
Dat is m'n eigen schuld trouwens. Had ik maar vergeetachtiger moeten zijn.quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:03 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Achja, ik ben al blij als ik een vergeten briefje van 10 euro terugvind. Maar zelfs dat overkomt me zelden.
Meer moeten hamsterenquote:Op donderdag 12 maart 2009 18:08 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Dat is m'n eigen schuld trouwens. Had ik maar vergeetachtiger moeten zijn.
Ik ben er aan toe, druk op het werk, en dan je nog 20% voelen is niet tof.quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:10 schreef Q. het volgende:
Zo. Bijna weekend.
quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:18 schreef Pheno het volgende:
Ik ben er aan toe, druk op het werk, en dan je nog 20% voelen is niet tof.
Ik doelde meer op het gezondheidsaspect. Mobieltjes van het werk staan in de vakantie gewoon uit.quote:Op donderdag 12 maart 2009 18:24 schreef Pheno het volgende:
Ik heb zo'n el cheapo mobieltje van het werk, ik heb geen bereik daar. Dus qua drukte zal het wel meevallen. En mijn darmen hebben gewoon verse vis nodig, dus dat komt wel goed
Welcome to the clubquote:Op donderdag 12 maart 2009 19:02 schreef Pheno het volgende:
Ik heb geen ander mobieltje dan van het werk
En die gezondheid, ach, geting used to it. Het is al bijna anderhalf jaar zo...dus verbetering verwacht ik eigenlijk niet meer
Doe nou niehietquote:
Sorry, ik kwam hem tegen in een 'heul lang niet geluisterd' mapje...quote:
Wat een organisatietalent, als je zelf daarvoor een mapje hebt!quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:12 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Sorry, ik kwam hem tegen in een 'heul lang niet geluisterd' mapje...
Ook ik heb mijn autistische trekjes...quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:14 schreef TwistedDarling het volgende:
Wat een organisatietalent, als je zelf daarvoor een mapje hebt!
quote:Op donderdag 12 maart 2009 19:12 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Sorry, ik kwam hem tegen in een 'heul lang niet geluisterd' mapje...
OMFGquote:Op donderdag 12 maart 2009 19:14 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Wat een organisatietalent, als je zelf daarvoor een mapje hebt!
Hoera voor leven in het verleden!quote:Op donderdag 12 maart 2009 @ 19:22 schreef nectarientje het volgende:
'Vroegah' toen seks nog vies was,
Gewoon zelf tekenenquote:Op donderdag 12 maart 2009 19:22 schreef nectarientje het volgende:
'avond!
Ik heb het goede voornemen om vanavond eens te kijken wat voor een zooi de vorige bewoners op het gangzoldertje gelegd hebben. 'Vroegah' toen seks nog vies was, gras groen en ik een meter kleiner, vond ik het altijd super om op behang te kunnen tekenen. Ik weet dat er zeker wel wat rollen behang liggen, kan ik die nog aan een school of kdv aanbieden of ben ik dan hopeloos ouderwets en tekent de peuter van tegenwoordig niet meer op behang?
Een deurposter maken van mezelfquote:
Jammer hoor.quote:Op donderdag 12 maart 2009 @ 19:29 schreef nectarientje het volgende:
[..]
Een deurposter maken van mezelf
De buit is teleurstellend overigens.. behang, tegels en een restje van het laminaat dat in de keuken ligt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |