Vind dat de locatie toch wel bepalend is voor de sfeer, maar bij een spetterend optreden maakt het eigenlijk niet veel meer uitquote:Op woensdag 18 maart 2009 09:48 schreef Rossdale het volgende:
De Effenaar in Eindhoven. Ik was er nog helemaal niet geweest na de verbouwing, verwacht ik het stenen hol waar ik tientallen keren geweest ben... staat er ineens een enorm kaal suf betonnen gebouw... beetje jammer.
Ik zal er even bij vertellen dat ik ( nog ) niet in Breda woonquote:Op woensdag 18 maart 2009 09:16 schreef solidworks het volgende:
[..]
Ik moest mn ramen eerst ontdoen van ijs... misschien iets vergeten ? Op de A27 was het ook freaking mistig... tel daarbij al die 'trigger-happy' automobilisten op die om het minst of geringste op de rem staan en je kan al raden dat ik vandaag ruim 1,5 uur gedaan heb over 85 km...
[..]
In een gay bar ?
aha, een aspirant ! breda trekt allerlei mensen die graag in de mooie stad / topicreeks vertoevenquote:Op woensdag 18 maart 2009 11:33 schreef Ritchie het volgende:
[..]
Ik zal er even bij vertellen dat ik ( nog ) niet in Breda woon
Nou, laat ik het zo zeggen dat ik tijdelijk ( ruim 14 jaar al ofzo ) ergens anders gestationeerd ben :pquote:Op woensdag 18 maart 2009 11:40 schreef solidworks het volgende:
[..]
aha, een aspirant ! breda trekt allerlei mensen die graag in de mooie stad / topicreeks vertoeven
Aha... boven de sloot gaan wonenquote:Op woensdag 18 maart 2009 11:41 schreef Ritchie het volgende:
[..]
Nou, laat ik het zo zeggen dat ik tijdelijk ( ruim 14 jaar al ofzo ) ergens anders gestationeerd ben :p
Ik baalde dat ik richting Breda moest. Daar was het inderdaad mistig en grauw.quote:Op woensdag 18 maart 2009 09:04 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Welke mist? Hier schijnt lekker het zonnetje volop hoor.
31 juli de sleutel van ons huis, Ja dus!quote:Op woensdag 18 maart 2009 11:48 schreef solidworks het volgende:
[..]
Aha... boven de sloot gaan wonen
Denk je er aan om (ooit) nog eens terug te komen ?
Ik heb niet op de bank geslapen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 15:30 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
Heeft rizzeau nou op de bank geslapen afgelopen nacht of is de ruzie bijgelegd?
Tammeh heeft op de bank geslapen?quote:
Ook niet, we hebben het gelukkig gewoon bij kunnen leggen voordat we gingen slapen.quote:Op woensdag 18 maart 2009 21:02 schreef ikbeneenkiwi het volgende:
[..]
Tammeh heeft op de bank geslapen?
quote:Op donderdag 19 maart 2009 00:20 schreef tha_rizzo het volgende:
[..]
Ook niet, we hebben het gelukkig gewoon bij kunnen leggen voordat we gingen slapen.
Bora Bora, nummer 17.quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:41 schreef Ritchie het volgende:
vertel!
Maar volgens de eigenaar is het toch een houseclun rizzeau?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |