Ik moet deze twee laatste periode wel komen, omdat ik daarvoor de helft van alle gymlessen had gespijbeldquote:Op zondag 8 maart 2009 12:58 schreef Sjibble het volgende:
[..]
Ik ga ook niet naar gym. Afhangend van het weer sport ik 1 a 12 uur per week.
Waarom dan eigenlijk als ik vragen mag?quote:Op zondag 8 maart 2009 12:57 schreef Q_Orianka het volgende:
[..]
Ik doe zelf 3x per week aan sport in mijn vrije tijd, dan wil ik vrijstelling van gym op school
Als je bij ons gewoon meedoet heb je al een 7quote:Op zondag 8 maart 2009 12:44 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik had liever wiskunde dan gym. Verplicht bewegen voor een cijfer.
Dat krijg ik van filosofie (quote:Op zondag 8 maart 2009 13:06 schreef Lord_Cardigan het volgende:
misschien is het ook wel interessant om van méérdere dingen iets af te weten en je zo ook in de breedte een beetje te ontwikkelen.
quote:Op zondag 8 maart 2009 13:10 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik had CMS, ook zoiets leuks. Verplicht 40 uur aan cultuur, 40 uur aan maatschappij en 40 uur aan sport besteden
Nou is sport vrij makkelijk te halen (gewoon een of ander formulier laten tekenen door iemand van je sportschool en klaar), maar voor cultuur moest je naar musea, theater en dergelijke en voor maatschappij moest je vrijwilligerswerk doen...
Gelukkig kon je de cultuurverslagen verzinnen (en als de leraar naar kaartjes vroeg gewoon je ouders laten tekenen dat je er geweest bent) en de maatschappijformulieren kon je ook wel vervalsen
Ik beweeg meer in mijn vrije tijd en bij gym doe je vrijwel niks. Dat is bij ons dan zo (behalve het fitnessen van deze periode, maar dat is wel fijn).quote:Op zondag 8 maart 2009 13:07 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Waarom dan eigenlijk als ik vragen mag?
Je kan zo de bouwwereld in, of de politiekquote:Op zondag 8 maart 2009 13:10 schreef Irritatie100 het volgende:
Ik had CMS, ook zoiets leuks. Verplicht 40 uur aan cultuur, 40 uur aan maatschappij en 40 uur aan sport besteden
Nou is sport vrij makkelijk te halen (gewoon een of ander formulier laten tekenen door iemand van je sportschool en klaar), maar voor cultuur moest je naar musea, theater en dergelijke en voor maatschappij moest je vrijwilligerswerk doen...
Gelukkig kon je de cultuurverslagen verzinnen (en als de leraar naar kaartjes vroeg gewoon je ouders laten tekenen dat je er geweest bent) en de maatschappijformulieren kon je ook wel vervalsen
Ik weet niet hoeveel de tweede fase veranderd is toen ik erop zat (5 jaar geleden), maar toen was er juist de mogelijkheid om zelf te kiezen.quote:Op zondag 8 maart 2009 12:36 schreef Vincpod het volgende:
[..]
Klopt ook inderdaad, maar alsnog vind ik dat je meer vrijheid moet hebben om de vakken te kiezen die je zelf leuk vind, en vakken te laten zitten die je totaal niet liggen.
En gemeenschappelijke vakken? Trouwens, op elke school is het toch anders? Bij sommige scholen is Godsdienst een verplicht vak en zo te horen is CKV bij TS op school verplicht. Bij mijn school daarentegen is het weer optioneel (ik wilde het ook, maar werd niet uitgelootquote:Op zondag 8 maart 2009 13:16 schreef Kekaa het volgende:
[..]
Ik weet niet hoeveel de tweede fase veranderd is toen ik erop zat (5 jaar geleden), maar toen was er juist de mogelijkheid om zelf te kiezen.
Eerst een bepaald profiel met 'verplichte' vakken. Daarnaast waren er nog een aantal uren over die je kon invullen met de overige vakken. Het is natuurlijk wel zo dat iedereen hetzelfde aantal uren naar school moet, en dat je er niet voor kunt kiezen om maar 3 dagen te gaan bijvoorbeeld.
Maar je wilt nog meer vrijheid in het kiezen dus?
Ja. En ze gaan nu een Griekse goden kalender maken met halfnaakte leraren.quote:
Wat goor. Ik had vruuger een vent voor grieks en die was 86 en al drie keer met pensioen en zag er ook nog eens uit als een grijze quasimodo. En nu heb ik visioenen van die man naakt op een poster.quote:Op zondag 8 maart 2009 14:04 schreef Q_Orianka het volgende:
[..]
Ja. En ze gaan nu een Griekse goden kalender maken met halfnaakte leraren.
Hahaquote:Op zondag 8 maart 2009 14:14 schreef Lord_Cardigan het volgende:
[..]
Wat goor. Ik had vruuger een vent voor grieks en die was 86 en al drie keer met pensioen en zag er ook nog eens uit als een grijze quasimodo. En nu heb ik visioenen van die man naakt op een poster.
quote:Op zondag 8 maart 2009 12:25 schreef FunkyHomosapien het volgende:
Let 0p Wat Jj Zegt.. Deze J0ngeE Kan MiszgieN NIejt Eenz Naar Scho0l..
Mooie UIquote:
Techniek op het gymnasiumquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |