Oja, want dat gaat op commandoquote:Op vrijdag 6 maart 2009 17:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Daarom vroeg ik al of ie nog door ging
We hadden gewoon een januari meet moeten doen, nu zijn we uit het ritme
Binnenkort de housewarming meet @ IB en dan moet iedereen gewoon kunnen hoor
Jemoejebekhouwejongeeeeeee!quote:
weet je hoe wijdquote:
The same herequote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:47 schreef Sander het volgende:
Ik heb een verjaardag, dus party on zonder mij
klinkt bekendquote:Op vrijdag 6 maart 2009 20:13 schreef Mikkie het volgende:
Kut...even eten regelen en dan een avondje kaarten en bier drinken.
Alleen de zaterdag? Ga dan gelijk het hele weekend joh! Superleuk! Morgen wordt mijn weekendkaartje voor me gehaaldquote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:15 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ah, IB heeft de knoop voor me doorgehakt![]()
Ik ga toch zaterdag naar Pinkpop
Oh helaas!quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:19 schreef Yashaaaaa het volgende:
Ik heb een tentamen 3 juni, en moet deze tentamens gewoon wel halen dus dat gaat hem niet worden..
Je heb 't beide door je hand laten glippen?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:29 schreef Yashaaaaa het volgende:
Wat is de overeenkomst tussen geld en schaamhaar?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hehe typisch moeders toch? En Pinkpop is gewoon vet, een dagje moet zeker kunnenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:21 schreef Yashaaaaa het volgende:
JaMijn moeder loopt nu al te bitchen of het wel verstandig is om naar pinkpop te gaan blabla, want ze kent me onderhand, ik doe er veel te veel dingen naast en ga het dus toch allemaal niet halen..
Mens zak toch ergens in de stront.. Echt mijn moeder is supertof en ik vind dr ook echt![]()
Maar wat school betreft ben ik echt helemaal klaar met dr.
En het mooie ismijn vader zit hier op de bank
dus mijn moeder zo! ZEG JIJ DAN OOK WAT..
En mn vader echt zo vanmens doe niet zo moeilijk is toch niks aan de hand
Relaxt!quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:48 schreef IrishBastard het volgende:
Kan helaas niet een weekendkaart betalenMaar m'n broer belde dus, dat ze in de rij gingen liggen, en of ik mee wilde, kreeg ik van broers/zus voor m'n verjaardag wel een dagkaart, zou 'ie wel even regelen
En of Yashi ook nog mee wilde, konden ze daar ook een kaartje voor hosselen
Ik vind 't nog steeds een puik ideequote:Op vrijdag 6 maart 2009 17:00 schreef Yashaaaaa het volgende:
Binnenkort de housewarming meet @ IB en dan moet iedereen gewoon kunnen hoor
Wil je mijn kast nog hebben? 10 euro'squote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:50 schreef IrishBastard het volgende:
[..]
Ik vind 't nog steeds een puik ideeMoet alleen even kijken wanneer enzo, want dan moet alles wel ingericht zijn
En ik moet nog wat stoel en tafelwerk hosselen
Ja anders was ik die zaterdag gaan werken namelijk.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:47 schreef Dupje het volgende:
[..]
Hehe typisch moeders toch? En Pinkpop is gewoon vet, een dagje moet zeker kunnen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |