abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 4 maart 2009 @ 17:21:25 #226
229392 Lemans24
dé ervaringsdeskundige
pi_66697551
Morgen maar weer even short gaan, denk ik.

Hm, sta ik weer bovenaan de pagina, is de 5e keer op rij al en niet eens opzettelijk...
pi_66697616
*Goud
*Olie
*Aluminium

Geen idee hoe je cement kunt kopen overigens, volgens mij worden die prijzen op nationaal niveau bepaald.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
  Moderator woensdag 4 maart 2009 @ 17:26:48 #228
236264 crew  capricia
pi_66697730
Blijf het een raar gezicht vinden. Als ik de AEX en de DJ naast elkaar zet realtime, dat ze precies hetzelfde doen. Maar dan is de AEX net een factie later.

"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"
pi_66697792
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 17:19 schreef Lemans24 het volgende:
En de zowat achterhaalde delfstoffen:
Wat is er achterhaald aan cement? Het zou mij niks verbazen als cement qua gewicht de meest gebruikte delfstof ter wereld is.
pi_66697865
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 17:28 schreef Bolkesteijn het volgende:

[..]

Wat is er achterhaald aan cement? Het zou mij niks verbazen als cement qua gewicht de meest gebruikte delfstof ter wereld is.
In snel opkomende economien is de prijs van een zak cement zelfs bepalend voor de economische groei.
Ain't nothing to it but to do it.
Greece
pi_66698136
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 17:19 schreef Lemans24 het volgende:
welke commodity gaat 't worden voor jou?

Er zijn een paar leuke agrarische producten:

* Graan
* Cacao
* Pinda's
* Sinaasappelsap
* Aardappels
* Slachtvarkens


Over sinaasappelsap gesproken. Check de prijs daarvan zeg! Damn een verschil van bijna 70 dollar binnen 1.5 jaar tijd
People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_66698327
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 17:39 schreef sitting_elfling het volgende:

[..]

Over sinaasappelsap gesproken. Check de prijs daarvan zeg! Damn een verschil van bijna 70 dollar binnen 1.5 jaar tijd
[ afbeelding ]
Belegger in restaurant: "Doe mij maar een turbootje sinaasappelsap"
pi_66698562
Overigens hier een afbeelding hoe de concurrenten van Nyrstar het doen Pberends. In de group non-ferrous metals

People once tried to make Chuck Norris toilet paper. He said no because Chuck Norris takes crap from NOBODY!!!!
Megan Fox makes my balls look like vannilla ice cream.
pi_66698694
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 17:52 schreef sitting_elfling het volgende:
Overigens hier een afbeelding hoe de concurrenten van Nyrstar het doen Pberends. In de group non-ferrous metals

[ afbeelding ]
Ah, ik moet Chinese mijnbouwers hebben!
pi_66700097
http://www.rtl.nl/(/actue(...)ren_kijker_aan_Z.xml

Onze grote vriend Tom Muller komt op bezoek bij RTL Z:
quote:
De Kijker aan Zet
De effectenbeurzen hebben de afgelopen week weer een formidabele klap te verwerken gekregen. De zogenaamde bodems in de markt lijken niets voor te stellen en koersen lijken alleen nog maar omlaag te kunnen. het doet het ergste vrezen voor de economie.

Bodem

De meest gehoorde vraag is dezer dagen: Wanneer houdt dit op? Waar ligt de echte bodem in de markt?

Vrijdag

Aaanstaande vrijdag praten we daarover in de studio van RTL Zmet Tom Muller van Theodor Gilissen, technisch analist Royce Tostrams en onze eigen Jacob Schoenmaker.

Vragen
Dat doen we aan de hand van vragen die u kunt stellen! We hebben niet de pretentie alle antwoorden te kunnen geven, maar we hopen u wel inzichten te kunnen verschaffen.

De Kijker aan Zet wordt

Kijk vrijdag om 13.20 uur, live, ook via internet

Stuur ons uw vragen en uw mening.
pi_66700639
5% hoger betekent een enorme volatiliteit, dat betekent zeer hoge optie-premies, en dat betekent een extra liquiditeisprobleem in de aandelenmarkt; de markt kan dit alleen rechtvaardigen als het een correctie van 25% naar beneden binnen 3 maanden verwacht, omdat de bodem van 218 is doorbroken.

25% onder de 208, kom je snel al in de buurt van een AEX van 150, tja.

En .... dan gaat vallen Aegon en ING in een zwart gat. Helaas Pindakaas.
pi_66700767
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 18:41 schreef pberends het volgende:
http://www.rtl.nl/(/actue(...)ren_kijker_aan_Z.xml

Onze grote vriend Tom Muller komt op bezoek bij RTL Z:
[..]


Dat worden boze mailtjes
pi_66708537
weer hetzelfde patroon als gister op WS, selloff laatste half uurtje + rode futs.. hopelijk morgen groene futs zodat mijn longs weer boven water staan
pi_66709726
morgen weer naar beneden?
  woensdag 4 maart 2009 @ 22:32:36 #241
10275 DaBuzzzzz
Mooie woonspulletjes
pi_66709788
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 22:31 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
morgen weer naar beneden?
nee, met een klein plusje (3 a 4 pts) het weekend in en maandag weer van dik hout...
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
  woensdag 4 maart 2009 @ 22:32:58 #242
10275 DaBuzzzzz
Mooie woonspulletjes
pi_66709803
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 22:29 schreef pberends het volgende:
Gewoon 12 maart in de gaten houden .
Welke profetie loopt dan af?
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
pi_66710143
quote:
Van den Akker: Ik ben nog nooit zo bullish geweest.
Roelof-Jan van den Akker, Technisch Analist bij ING, verzorgt op wekelijkse basis de Sprinter website van zijn analyses op verschillende markten. Van den Akker voorspelde in mei 2008 - toen de AEX nog op 480 punten stond - dat de index nog dat jaar onder de 300 punten zou duiken. De voorspelling leverde hem destijds forse kritiek op. Niet alleen wilden andere technische analisten niet zover gaan, ook zijn eigen collega”s vroegen hem waarom hij een dergelijk negatief scenario naar buiten bracht. Van de Akker heeft zelfs tijdlang volgehouden dat de bodem van de AEX op 150 zou komen te liggen. Toch lijkt bij van den Akker als één van de eerste een korte draai van “bearish” naar “bullish” te maken. Roelof-Jan van den Akker zegt in de afgelopen twee jaar nog nooit zo ”bullish” te zijn geweest als op dit moment.
Van den Akker schrijft dat vanmorgen in een email aan zijn klanten. Hij rekent op een bear market rally van 50 procent. Op de korte termijn zullen de indices nog met 10 tot 15 procent kunnen dalen, maar nu niemand er meer in gelooft is de cirkel rond, stelt hij.

“Eind 2007 werden wij, tegen de trend in, zeer bearish. Nu wordt iedereen bearish en is het tijd om bullish te worden. Want denk eraan: de grote meerderheid is altijd aan de verkeerde kant van de markt. Zo werken aandelenmarkten altijd: ontkenning (eind 2007/ begin 2008), paniekverkopen (tweede helft 2008) en capitulatie door overshooting (in 2009).” De markt is sinds de top in mei 2008 op 494 punten bijna non-stop 60% gedaald zonder dat er sprake is geweest van een duurzame bear market rally. Dit feit gekoppeld aan het extreme bearish sentiment maakt de kans groot op een herstel in de komende maanden. “Door de combinatie van een extreem sombere stemming en uitstekende beleggingskansen, denken wij dat we deze maand de bodem bereiken en de mogelijkheden voor een bear market rally zijn geschapen.”

Van den Akker toont in zijn email aan klanten een grafiek waaruit blijkt dat de RSI van de S&P 500 in de maand februari het op een na laagste niveau sinds 1930 heeft bereikt. Dit wijst volgens hem op een extreme overshooting. Vergelijkbaar is deze situatie met 1974, toen de beurs in negen maanden tijd met 50 procent steeg. Ook wijst hij erop dat obligaties al acht maanden stijgen en daardoor verhoudingsgewijs duur zijn geworden en dat er nu een keer een moment ten gunste van aandelen komt.

Als laatste punt haalt hij de “Dow Theory” aan. De Transportation Index is sinds de doorbraak onder de 2.950 punten in februari in een vrije val geraakt en is op weg naar de belangrijke en sterke horizontale steun op 2.000 punten. Indien, zoals verwacht, deze steun succesvol getest wordt ontstaat er een “bullish divergence”. De Industrials zijn namelijk al onder de dieptepunten op 7.500 punten gedaald uit 2002. Als de Transportation Index er in slaagt om de dieptepunten uit 2001/2003 niet te doorbreken dan wijst dit op een naderende trendommekeer
  woensdag 4 maart 2009 @ 22:47:20 #244
10275 DaBuzzzzz
Mooie woonspulletjes
pi_66710450
Dat overshooting met name
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
pi_66711077
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 22:40 schreef M.Melandri het volgende:

[..]


quote:
Op de korte termijn zullen de indices nog met 10 tot 15 procent kunnen dalen, maar nu niemand er meer in gelooft is de cirkel rond, stelt hij.
Hij denkt het zelfde als ik! Ik zal morgen eens een topic openen "Sterke rally onderweg".
pi_66711198
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 23:00 schreef pberends het volgende:

[..]


[..]

Hij denkt het zelfde als ik! Ik zal morgen eens een topic openen "Sterke rally onderweg".
ja ik denk het ook, maak er maar van: stevige bear rally onderweg
pi_66711225
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 23:03 schreef henkway het volgende:

[..]

ja ik denk het ook, maak er maar van: stevige bear rally onderweg
Extreem stevige zelfs.
  woensdag 4 maart 2009 @ 23:05:17 #248
10275 DaBuzzzzz
Mooie woonspulletjes
pi_66711250
nog even wachten heren, eerst nog door de 200 grens aankomende week, dan is de rebound van het overshooten sterk genoeg voor een slingshot bear rally van heb ik jou daar!
ww.ghalia.nl De mooiste Oosterse lampen
pi_66711844
quote:
Op woensdag 4 maart 2009 22:29 schreef pberends het volgende:
Gewoon 12 maart in de gaten houden .
waarom bepalen ze in het congress niet gewoon dat alle banken de eerste drie jaar geen jaarrekeningen meer hoeven te publilceren?

maar zou dat het vertrouwen bevorderen? of is dat de financiele versie van de drie aapjes?

ik zie de fair value regel nog niet afgeschaft worden, om de simpele reden dat het wel een handige regel is om alle shit nu door de P&L te rossen. Veel bedrijven zijn er dus blij mee

PS overigens hebben ze meer aan het opschorten van IAS 19 pensions en de FASB regels omtrent de minimum pension liability......

Allemaal politiek gefrobel en afleidingsmanoevres....
pi_66712071
quote:
On CNBC’s “Closing Bell” FM contributor Jon Najarian told Dylan Ratigan he sees a catalyst out there that could lift banks [XLF 6.89 -0.09 (-1.29%) ] as much as 100% - and as soon as next week.

The catalyst involves mark-to-market accounting; which has been blamed for forcing banks to record billions of dollars in writedowns.

According to Reuters, a U.S. House Financial Services subcommittee is expected to hold a hearing on mark-to-market accounting rules as soon as March 12. The SEC's chief accountant and the chairman of the Financial Accounting Standards Board, will be asked to testify, the report said.

DOW JONES INDU AVER...
(.DJIA)
6875.84 149.82 (+2.23%%)
Dow

If that meeting results in the government relaxing mark-to-market rules, Najarian thinks the stock market could explode.

He says, “if the government relaxes mark-to-market for 12 to 18 months you could see financials move 100% in a matter of hours.”

And he goes on to say, “In fact, I hope you’ll replay the soundbite because if the government relaxes mark-to-market accounting a number of banks stocks will be unbelievable values at these levels.”

But that's not all. Najarian thinks the move could not only light a fire under banks, but the entire market. “If that Reuters report above is right there’s a very good chance the entire market will get a big lift.”

Again, the date to watch is March 12th
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')