quote:
Het blijft lachwekkend. Wat een kerel...quote:
Zodra iemand ook dit dat zus zo zegt moet ik aan die gast denkenquote:Op dinsdag 3 maart 2009 13:08 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Het blijft lachwekkend. Wat een kerel...
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 12:47 schreef Breach het volgende:
[..]Ze voorkomt er een hoop ellende mee. Waar moeten mannen met 'sexuele frustraties' anders naartoe? Ze geeft mannen die gewoon een pleziertje gewoon wat ze willen, net als dat een toneelspeler of caberatier dat doet. De opvatting dat ze geen zelfrespect heeft komt vooral uit de kant van gelovigen, die sex zien als een uiting van liefde.
Ik voel ook wat opkomen. Maar beter nu dan volgende week met Marseille uit.quote:
Ah lekker maaggriep. Dat heb ik gelukkig nooitquote:Op dinsdag 3 maart 2009 13:51 schreef venomsnake het volgende:
Ik hoop voor je dat je het niet krijgt.
Je zit constant op de pot, en bent brakker dan brak.
Ik dacht trouwens dat die Uefa-cup wedstrijden al deze week zouden plaatsvinden, niet dus..![]()
quote:Ik ging net boodschappen doen bij de Albert Heijn,kreeg ik een pakje voetbalplaatjes erbij. Toen ik hem open maakte zaten er 4 plaatjes, in plaats van 5. Ik vraag aan die cassiere waar is die vijfde? Zegt ze : Oh dat is Suarez .... die ligt op de grond.
quote:Ik ging net boodschappen doen bij de Albert Heijn,kreeg ik een pakje voetbalplaatjes erbij. Toen ik hem open maakte zaten er 4 hele plaatjes en 1 gescheurde, in plaats van 5 hele. Ik vraag aan die cassiere hoe zit dat? Zegt ze : Oh Bouaouzan zit in dat pakje.
Wat is daar mis mee?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 16:19 schreef Adothehague het volgende:
[..]
Grappen maken over je eigen spelers.
quote:
Als er geen prostituie is, denk ik dat er nog veel meer verkrachtingen zullen zijn, aangezien die mensen toch ook hun behoeften hebben.quote:
Ja erg hequote:Op dinsdag 3 maart 2009 18:12 schreef Breach het volgende:
Dat Feyenoord-topic. Wat is dat een grote grafbende zeg. Niemand reageert meer op elkaars berichten, alleen als ze persoonlijk van aard zijn. Iedereen scheld elkaar uit
Voor een mod misschien, maar ik lach me kapotquote:
Maar die tijd heb ik niet meegemaaktquote:Op dinsdag 3 maart 2009 18:15 schreef BliksemSchigt het volgende:
Beetje zoals het Ajax topic een tijdje was.
quote:Ik ging net boodschappen doen bij de Albert Heijn,kreeg ik een pakje voetbalplaatjes erbij. Toen ik hem open maakte zaten er 2 plaatjes aan elkaar vastgeplakt. Ik vraag aan die cassiere, hoe zit dat? Zegt ze : "Oh dan zit vast Stefan Postma in dat pakje"
quote:Ik ging net boodschappen doen bij de Albert Heijn,kreeg ik echt een twee keer zo dik pakje voetbalplaatjes erbij. Toen ik hem open maakte zaten er toch maar 5 plaatjes in. Ik vraag aan die cassiere, hoe zit dat? Zegt ze : "Oh dan zit Jeroen Verhoeven in dat pakje"
A.F.C.A toch?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 19:32 schreef Adothehague het volgende:
sjimz: A.C.A.B.
Dat geldt ook voor jou.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |