Macquote:Op maandag 2 maart 2009 08:01 schreef Loveless85 het volgende:
Vanavond maar weer een sleutelen aan mn PC, benieuwd of het allemaal in één keer werkt, gok van niet, word denk ik sowieso OS even opnieuw installeren
Neuh, voor mij geen Macquote:
Ik ben zeer benieuwd wattie wel en niet gaat doenquote:Op maandag 2 maart 2009 09:19 schreef LeeHarveyOswald het volgende:Als het goed is boot hij dan niet eens meer
Volgens mij krijg je van die mooie 12 pixels hoge witte letters die een NTLDR melding gaan geven.quote:Op maandag 2 maart 2009 09:31 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ik ben zeer benieuwd wattie wel en niet gaat doen
Valt wel mee. Als je begint met diskcontrollers in IDE compatible mode te zetten, en in safe-mode booten kom je al een heel eind. Dan mobo en video-drivers installeren, en meestal komt het dan wel goed hoor.quote:Op maandag 2 maart 2009 09:33 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
[..]
Volgens mij krijg je van die mooie 12 pixels hoge witte letters die een NTLDR melding gaan geven.
Boot hem dan toch eerst in W7, dan is activeren geen probleem namelijk, ga daarna wel weer klussen om m'n XP aan de slag te krijgen.quote:Op maandag 2 maart 2009 10:12 schreef Metatron het volgende:
[..]
Valt wel mee. Als je begint met diskcontrollers in IDE compatible mode te zetten, en in safe-mode booten kom je al een heel eind. Dan mobo en video-drivers installeren, en meestal komt het dan wel goed hoor.
Wel je OS opnieuw activeren waarschijnlijk.
waar ga je hem halen? ow en wat voor nijntje krijg jequote:Op maandag 2 maart 2009 11:36 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik ga zo een nijnenhok kopen! En morgen een nijn
owjah de rimboequote:Op maandag 2 maart 2009 11:45 schreef WHATSHESAID het volgende:
Ik kijk wel even bij de Rimboe aan de kruiskade, mochten ze daar alleen hele dure hokken hebben, moet ik even een plan B gaan verzinnen
Geen idee wat voor nijn het is eigenlijk! Hij/zij komt van m'n stageschool, daar hebben ze een aantal weken twee nestjes gekregen.
Al gun ik die dierenwinkel geen euro omzet meer.quote:Op maandag 2 maart 2009 11:54 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
owjah de rimboeliepen wij laatst ook nog langs, die hebben zo'n tof bord met "aanbieding, goudvis 1 euro" benieuwd hoeveel chinezen daar goudvissen kopen
![]()
ons hok was iets van 30 e, weet niet of ze ze nog verkopen. maar anders kun je daar ook nog ff kijken
Is ook altijd weer een leuke uitdaging om die dingen door de OV poortjes te krijgen.quote:Op maandag 2 maart 2009 12:25 schreef WHATSHESAID het volgende:
Om eerlijk te zijn ben ik een beetje te lui om een heel stuk met de tram (naar afrikaanderplein) of de trein (naar alexandrium) te gaan voor een kooi. Bovendien lijkt het me totaal niet praktisch, gezien een gemiddelde konijnenkooi even groot is als ik zelf ben en ik in m'n eentje ben
mocht je hulp nodig hebben, ben vrij vandaagquote:Op maandag 2 maart 2009 12:25 schreef WHATSHESAID het volgende:
Om eerlijk te zijn ben ik een beetje te lui om een heel stuk met de tram (naar afrikaanderplein) of de trein (naar alexandrium) te gaan voor een kooi. Bovendien lijkt het me totaal niet praktisch, gezien een gemiddelde konijnenkooi even groot is als ik zelf ben en ik in m'n eentje ben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |