heb ik wel overwogen, maar ik vond Anna toch mooier. bovendien vond ik het ook leuk om m'n moeder te vernoemen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:02 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik had een tante Janna.
Mooi compromis
Die Henkie ken ikquote:Op vrijdag 27 februari 2009 04:08 schreef Isabeau het volgende:
Ik weet niet wie het zijn, maar in 2008:
Piet 16x (Pieter trouwens 268x en Pietertje 1x en mensen met humor noemden hun baby Piet-Hein, ook 1x)
Hennie 1x en Henny geen één keer, wel Henkie (niet Henk, maar Henkie dus) trouwens...godzijdank maar 1 baby met die naam.
Jan is duidelijk terug, 467 baby's kregen in 2008 de naam Jan. Eén baby werd Jann genoemd door de ouders die wilden dat hun kind later altijd 'Jan...met twee n'en' kon zeggen. En 2 ouders vonden de spelling van Jan toch wat te simpel en noemden hun kind Yan...toch nog ingewikkeld gedaan
Dit verbaast me niet hoor, Vief!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:25 schreef Vivi het volgende:
[..]
Die Henkie ken ik. (Althans, zijn vader, die heet ook Henkie).
Dat bedoelde ik.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:18 schreef Kings het volgende:
Henny staat er wel bij! Maar dan bij de meisjes 1x. En ook nog 1 x Jan bij de meisjes!
En niemand weet precies hoe je onderstaande naam schrijft:
Gwendalyn 1 x
Gwendelien 2 x
Gwendelyn 1 x
Gwendolin 1 x
Gwendoline 3 x
Gwendolyn 14 x
Gwendolynn 1 x
Ik las van de week "Fanity"quote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:37 schreef marlieske het volgende:
Ik word een beetje beroerd als ik soms al die tropische of half amerikaanse namen voorbij zie komen, engelse namen die altijd verkeerd worden uitgesproken.
Dat is wel handig als het een transgenderkind blijkt te zijn.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:37 schreef marlieske het volgende:
Noem je kind (jongen) Jesse en geheid dat de halve familie het uitspreekt als Jessie (en das weer een meidennaam).
oei das nog erger. Kind bij mn opa en oma in de buurt heet Vanity. Goed geschreven is het al een vreselijke naam maar met een F is het nog veel ergerquote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:45 schreef _Ophelia_ het volgende:
[..]
Ik las van de week "Fanity"![]()
Vergeet Guus en Hugo niet in het rijtje hollandse jongensnamen
Daar zat ik al aan te denken toen ik de topictitel lasquote:
Jouw naam is ook voor allebei tof!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 14:27 schreef bl0emetjE het volgende:
Mijn echte naam is 2 keer aan een meisje en 1 keer aan een jongen gegeven
bloem is trouwens 19 keer aan een meisje gegeven
Verder geen bloemetje of bloempje gezien
En ook niets bij de jongens daarvan
Hee ik vond jouw naam ook 1 keer inderdaad!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 14:32 schreef freecell het volgende:
[..]
Jouw naam is ook voor allebei tof!
Al zou ik het voor een meisje niet doen als je in het Noorden woont, dan begrijpen ze het niet meer
haha dat mag je toch best zeggen gek!quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:54 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Dit verbaast me niet hoor, Vief!
Ik durf het bijna niet te zeggen omdat bix ook mee leest maar ik vind echt dat er leukere namen zijn dan Piet in hetzelfde genre.
De vrouw van Dominee Gremdaat heet Geurtiequote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:16 schreef Peter6000 het volgende:
Geurtje en Rivaldo, komen jullie eten?
Sultana is zielig, snappen die ouders niet hoe schoolgaande kinderen zijn.quote:
Milka is wel weer een bijbelse naamquote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:28 schreef amaranta het volgende:
Het vriendje van Eva heet Guus, en hij is zoooo gaaf. Wat een leuke jongen is het.
En een ander vriendje heet Mika. Ook een naam die je steeds meer hoor.
Ik ken ook een 'Milka' dat is ook een rare naam.
Oke, duidelijk.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 18:57 schreef freecell het volgende:
[..]
Milka is wel weer een bijbelse naamEn er zijn niet zo héél veel bijbelse vrouwennamen, dus die is misschien wel te verklaren....
Absoluutquote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:02 schreef amaranta het volgende:
[..]
Oke, duidelijk.
NEemt niet weg dat het een beetje raar is geworden nadat die chocolade op de markt is gekomen natuurlijk.
Vind ik ook.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:36 schreef Bass-Miss het volgende:
Ik vind 'Piet' geweldig. Een niet veel voorkomende naam die tegelijk toch een gewone normale naam is.
Chayanne zong daar een leuk lied overquote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:35 schreef freecell het volgende:
[..]
Absoluut![]()
En Salomé is ook een bijbelse naam en die hoor je best veel, maar in de bijbel was dat niet bepaald een vredelievende vrouw.... Subtiel gezegd
De meeste vrouwen in de bijbel liggen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 19:55 schreef freecell het volgende:
Er staan ook best veel vrouwen in de bijbel!
Sapperedosijeequote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:54 schreef Flappekz het volgende:
Niemand heeft dezelfde naam als ik gekregen in 2008
(Wel heel dichtbij, maar geeneen met een ö)
EDIT - Aghalelodosa 1![]()
Ja, ik probeerde de fonetische variant te schrijven. Da's toch zielig, Branden.quote:
Deniall dan?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:14 schreef RockabeIIa het volgende:
Ik krijg wel inspiratie door dit topic.
ik denk tiFEoluwaquote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:52 schreef _Ophelia_ het volgende:
Waar leg je in hemelsnaam de klemtoon in "Tifeoluwa"?
quote:
E Tu Brutus ?quote:
Dat is het erge met dat soort namen.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 20:52 schreef _Ophelia_ het volgende:
Waar leg je in hemelsnaam de klemtoon in "Tifeoluwa"?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |