Hij had laatst anders een topic met mooie/leuke foto's ertussenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:50 schreef IQM het volgende:
[..]
Dude!Drop het woord 'touw' in de buurt van T_T en die kerel gaat los met fotoseries, rarretjes, open dirs en servers vol met opgeknoopte vrouwen. Vaak ook nog eens graflelijke foto's/vrouwen/opknopingen.
Pas jij nu maar op met tegen de wind in pissenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:51 schreef BobbyB het volgende:
[..]
![]()
[..]
Ga nu maar aan je opdracht werken.
5% was leuk. De rest was ziek, nasty of ronduit lelijk.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:51 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hij had laatst anders een topic met mooie/leuke foto's ertussenweet alleen niet meer waar.
bwehehehehequote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:50 schreef IQM het volgende:
[..]
Dude!Drop het woord 'touw' in de buurt van T_T en die kerel gaat los met fotoseries, rarretjes, open dirs en servers vol met opgeknoopte vrouwen. Vaak ook nog eens graflelijke foto's/vrouwen/opknopingen.
Als ie dit topic ontdekt zullen we morgen wel 3 delen verder zijn danquote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:51 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Hij had laatst anders een topic met mooie/leuke foto's ertussenweet alleen niet meer waar.
Ik plas zittend.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:51 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
Pas jij nu maar op met tegen de wind in pissen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De laatste tijd zit ons dochtertje in de nee-fase. Ze wil niet meer hebben dat ik haar naar bed breng. Twintig jaar terug was dat nooit een probleem.
Is dat Edward Norton?quote:
Ik ken die dude, en die vrouw is dat niet Claudia Schiffer?quote:
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:53 schreef wolvendagen het volgende:
[..]
Ik ken die dude, en die vrouw is dat niet Claudia Schiffer?
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:54 schreef IQM het volgende:
[..]
Claudia Schiffer?
En da's die dude van 3rd Rock from the Sun.
Laat maarquote:
nee joh gekkiequote:
Nee, die dude van 3rd rock from the sun of zoiets.quote:
Nu je het zegtquote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:54 schreef IQM het volgende:
En da's die dude van 3rd Rock from the Sun.
Verborgen camera? Die camera zit zowat in z'n neus.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:53 schreef Acinonyx het volgende:
Ach kijk, een gifje van Bobby en zijn nieuwe vriendin, opgenomen met de verborgen camera, zijn ze niet schattig ?![]()
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:55 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Verborgen camera? Die camera zit zowat in z'n neus.
Joseph Gordon?quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:55 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nee, die dude van 3rd rock from the sun of zoiets.
quote:
quote:
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 23:55 schreef Fascination het volgende:
[..]
Nee, die dude van 3rd rock from the sun of zoiets.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |