* Isdatzo terugzwaait.quote:
15 graden, dan gaat bij mij het winterslabbetje alweer van de grillequote:
Of kunnen wachten op mooi weer?quote:Op maandag 2 maart 2009 16:28 schreef Erasmo het volgende:
[..]
15 graden, dan gaat bij mij het winterslabbetje alweer van de grille
Je zou natuurlijk wat warms aan kunnen trekken
Als je stilstaat wel, als je rijdt geeft de rijwind genoeg verkoeling. Tot 't 28 graden is ofzo, dan moet je niet onder de 70 komenquote:Op maandag 2 maart 2009 16:28 schreef ..bennie het volgende:
Alles boven de 15 graden lijkt mij juist veel te warm in zo'n veilig motorpak.
quote:Op maandag 2 maart 2009 15:45 schreef ..bennie het volgende:
[..]Wat goed joh en wat een heeeeeerlijk opluchting voor je!!
Pfff, nou eindelijk inderdaad. Ik slaap er al een half jaar niet van...quote:Op maandag 2 maart 2009 15:54 schreef Chanty het volgende:
Er is nog goed nieuws in deze donkere tijden, vol dood, verderf en crisisgefeliciteerd, lijkt me heerlijk om in deze tijd je huis te weten verkopen.
Mooi zoquote:
Crap, het zit je echt niet mee he...quote:Op maandag 2 maart 2009 19:00 schreef Chanty het volgende:
En weer terug van de DA. Hebben al gevraagd of we geen abo kunnen afsluiten.
Poes krijgt antibioticum, waarschijnlijk heeft ze een longinfectie, haar ademhaling is wat rochelend. We moeten wel gaan dwangvoeren omdat ze niks eet en drinkt. Dat wordt dikke pret want ze is al heel erg angstig en wantrouwendMaar goed, de DA wilde dit nog even los bekijken van Bounty omdat hetgeen hij waarschijnlijk had niet besmettelijk is.
Bijnaquote:Op maandag 2 maart 2009 18:21 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Mooi zoEindelijk
Weer een zorg minder
Ben je nou al klaar met verbouwen?
Iemand daarboven haat ons geloof ikquote:Op maandag 2 maart 2009 20:11 schreef -Marjo- het volgende:
[..]
Bijna
Lounge hoek:
[ afbeelding ]
Haard moet nog aangesloten
Keuken:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Aan de korte L kant kunnen we zitten...
quote:
Idd t was een reactie op marjo's het zit niet mee reactie, maar had geen zin om beide posts te quoten.quote:Op maandag 2 maart 2009 20:48 schreef tonja het volgende:
Chanty reageerde op de post van marjo, boven haar fotopost.
(waar bemoei ik me mee)
Sterkte met de poes Chanty
Heeft poes nu al wel wat zin om te eten of nog steeds niet??quote:Op maandag 2 maart 2009 21:32 schreef Chanty het volgende:
[..]
Idd t was een reactie op marjo's het zit niet mee reactie, maar had geen zin om beide posts te quoten.
Nee hebben haar nog een paar keer wat aangeboden maar ze wil nog steeds niet. Ook geen kippenbouillon dus we hebben haar net een spuitje water gegeven. Dat was even dikke oorlog. Voer beginnen we morgen mee, kijken of ze vannacht uit zichzelf iets tot zich neemt.quote:Op maandag 2 maart 2009 21:36 schreef prupke het volgende:
[..]
Heeft poes nu al wel wat zin om te eten of nog steeds niet??
ik hoop het van harte meisquote:Op maandag 2 maart 2009 22:30 schreef Chanty het volgende:
[..]
Nee hebben haar nog een paar keer wat aangeboden maar ze wil nog steeds niet. Ook geen kippenbouillon dus we hebben haar net een spuitje water gegeven. Dat was even dikke oorlog. Voer beginnen we morgen mee, kijken of ze vannacht uit zichzelf iets tot zich neemt.
Dat hebben we al, hadden we ook voor Bounty maar die moest er niets van hebben. Poes was er wel dol op maar moet er nu ook niks van heben. Zo onweerstaanbaar is het dus niet voor een zieke kat. Morgen gaat het er dus met dwang in als ze dan nog niet eet en dat is niet tof maarja...quote:Op maandag 2 maart 2009 22:40 schreef tonja het volgende:
Er zijn speciale blikjes voer voor katten die niet willen eten. Hills a/d heet het. Ik gebruik het om mijn katten in de reisbox te krijgen. Ook heb ik het weleens gebruikt toen Harry problemen had. Het is absoluut onweerstaanbaar voor ze. Maar ja, heb je nu niet zoveel aan.
Sterkte.
Shit.quote:Op maandag 2 maart 2009 22:42 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat hebben we al, hadden we ook voor Bounty maar die moest er niets van hebben. Poes was er wel dol op maar moet er nu ook niks van heben. Zo onweerstaanbaar is het dus niet voor een zieke kat. Morgen gaat het er dus met dwang in als ze dan nog niet eet en dat is niet tof maarja...
en pootje er in dopen dat ze zich schoon gaat likken? krijgt dan iig iets binnenquote:Op maandag 2 maart 2009 22:42 schreef Chanty het volgende:
[..]
Dat hebben we al, hadden we ook voor Bounty maar die moest er niets van hebben. Poes was er wel dol op maar moet er nu ook niks van heben. Zo onweerstaanbaar is het dus niet voor een zieke kat. Morgen gaat het er dus met dwang in als ze dan nog niet eet en dat is niet tof maarja...
Dat is nog wel een idee jaquote:Op maandag 2 maart 2009 22:45 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
en pootje er in dopen dat ze zich schoon gaat likken? krijgt dan iig iets binnen
ook wel onder dwang maar dan idd iets minder moeilijk voor poes zelfquote:
Dat is wel een slim ideequote:Op maandag 2 maart 2009 22:45 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
en pootje er in dopen dat ze zich schoon gaat likken? krijgt dan iig iets binnen
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:39 schreef Chanty het volgende:
Poes eet en drinkt nog steeds niet. Dwangvoeren vanochtend ging op zich goed met zn tweetjes. Alleen is het veel lastiger. Kon met moeite wat water in dr bekkie spuiten. Net wat voer op dr pootje gedaan maar ze gaat er gewoon op liggen! of wandelt wegHeb t toen op dr neus gesmeerd en toen likte ze t er wel vanaf. Natuurlijk blijft ze nu ver uit mijn buurt. Probeer straks toch maar met een spuitje tegeven.
Oquote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:39 schreef Chanty het volgende:
Poes eet en drinkt nog steeds niet. Dwangvoeren vanochtend ging op zich goed met zn tweetjes. Alleen is het veel lastiger. Kon met moeite wat water in dr bekkie spuiten. Net wat voer op dr pootje gedaan maar ze gaat er gewoon op liggen! of wandelt wegHeb t toen op dr neus gesmeerd en toen likte ze t er wel vanaf. Natuurlijk blijft ze nu ver uit mijn buurt. Probeer straks toch maar met een spuitje tegeven.
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:39 schreef Chanty het volgende:
Poes eet en drinkt nog steeds niet. Dwangvoeren vanochtend ging op zich goed met zn tweetjes. Alleen is het veel lastiger. Kon met moeite wat water in dr bekkie spuiten. Net wat voer op dr pootje gedaan maar ze gaat er gewoon op liggen! of wandelt wegHeb t toen op dr neus gesmeerd en toen likte ze t er wel vanaf. Natuurlijk blijft ze nu ver uit mijn buurt. Probeer straks toch maar met een spuitje tegeven.
Mja, moeten vooral zorgen dat ze niet uitdroogt dus blijf haar toch elke paar uur pesten met een spuitje water. In je eentje is dat alleen een stuk lastiger allemaalquote:Op dinsdag 3 maart 2009 10:44 schreef HMaster-II het volgende:
[..]
Nog even en de DA doet dwangvoeding via infuus
Mooiquote:Op dinsdag 3 maart 2009 11:20 schreef Chanty het volgende:
Hebben deze urn voor Bounty besteld, het katje wordt in zijn kleuren en patronen geschilderd. [ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 3 maart 2009 12:29 schreef Chanty het volgende:
Net weer een spuitje water naar binnen weten te krijgen en meteen het bakje met hills AD meegenomen. Madam lag lekker op schoot en ineens lag er wat voer op haar pootIeuwwww. Het duurde even maar toen ging ze er toch maar aan likken. En elke keer als ze weg keek zat er ineens weer voer op dr poot
Hoe ken dat nou??
![]()
Zo heeft ze toch iets gegeten, straks weer een rondje doen
Mooi zoquote:Op dinsdag 3 maart 2009 15:34 schreef Chanty het volgende:
Net Poes in mijn eentje dwangvoeding gegeven en ik leef nogGing nog verbazingwekkend goed. Het wegen vorige week leverde meer problemen op. Toen flipte ze bij het zien van de weegschaal al de pan uit en zat ik onder de krassen
quote:
Nee ze eet nog altijd niets uit zichzelf, drinken ook niet. Ze krijgt elke paar uurtjes wat water en of voer in dr bek gespoten en vanmiddag heb ik een tijdje iets op d'r pootje liggen smeren. Maar moet zeggen dat ze zich goed houdt met dwangvoeren dus dan is een spuitje net wat handiger omdat ze wat meer binnen krijgt. Gelukkig geeft ze nog altijd niet over en ze lijkt ook niet meer misselijk te zijn, het kwijlen en smakken/ slikken is namelijk weg. Gisteren deed ze dat nog wel de hele dag.quote:
Het klinkt in iedergeval al iets beter dan eerst gelukkigquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:45 schreef Chanty het volgende:
[..]
Nee ze eet nog altijd niets uit zichzelf, drinken ook niet. Ze krijgt elke paar uurtjes wat water en of voer in dr bek gespoten en vanmiddag heb ik een tijdje iets op d'r pootje liggen smeren. Maar moet zeggen dat ze zich goed houdt met dwangvoeren dus dan is een spuitje net wat handiger omdat ze wat meer binnen krijgt. Gelukkig geeft ze nog altijd niet over en ze lijkt ook niet meer misselijk te zijn, het kwijlen en smakken/ slikken is namelijk weg. Gisteren deed ze dat nog wel de hele dag.
Morgen blijf ik wederom thuis en gaan we door zoals vandaag. Als ze donderdag nog niet uit zichzelf gaat eten, neem ik weer contact op met de DA. Dan heeft ze drie dagen de kuur dus dan moet er wel iets van verbetering zijn.
We gaan langzaam vooruit jaquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:53 schreef prupke het volgende:
[..]
Het klinkt in iedergeval al iets beter dan eerst gelukkig
Wat je ook nog kan proberen om te voeren is beschuitquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:57 schreef Chanty het volgende:
[..]
We gaan langzaam vooruit jaMaar ben pas echt gerust als ze me weer de haren van mijn kop vreet. Ze wilde zelfs geen likje ijs, daar doet ze normaal een moord voor
Straks het laaste spuitje voor vandaag geven en dan maar kijken of ze vannacht misschien zelf iets gaat eten/ drinken. De camera's staan al klaar
ze verwijderen liever reacties dan dat ze er op reageren...quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:33 schreef PKfotografie het volgende:
3mods en een helpende FA om FOT in het gareel te houden maar een antwoord in FB is lastig blijkbaar![]()
waarom maken mensen het zichzelf zo graag moeilijk?
PK, je moet er wel rekening mee houden dat ze niet 24/7 online zijn hequote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:33 schreef PKfotografie het volgende:
3mods en een helpende FA om FOT in het gareel te houden maar een antwoord in FB is lastig blijkbaar![]()
sommige vragen zijn al dagen niet beantwoord. (of met del knopje weg gehaald)quote:Op woensdag 4 maart 2009 00:03 schreef -gt- het volgende:
[..]
PK, je moet er wel rekening mee houden dat ze niet 24/7 online zijn he
Geduld is een schone zaakquote:Op woensdag 4 maart 2009 00:15 schreef -gt- het volgende:
sjah, zijn ze met zijn 4-en en toch blijven er vragen staan
tis nie anders
laten we maar zeggen: tis fok!
maar kloppen doet het voor geen meter
quote:Op woensdag 4 maart 2009 07:58 schreef Chanty het volgende:
Beschuit zit niet veel voeding in dus daar schieten we ook niet echt iets mee op. Ze wil nog altijd niets en heeft nog niet zelfstandig gegeten en gedronken. Net dr aller aller aller lekkerste lekkernijtje aangeboden: beetje rundergehakt, maar ze wil het niet. Zo lang ze dat zelfs weigert krijg je er zonder dwang echt niks in.
We houden gewoon hoop en gaan er vanuit dat Poes uiteindelijk wel verstandig wordtquote:Op woensdag 4 maart 2009 08:23 schreef Chanty het volgende:
Nee dit is pas de tweede dag van haar antibioticakuur. Als ze morgen nog niet gaat eten gaan we vrijdag terug. Drie dagen is een beetje het max zeg maar. Maar vrolijk word je er niet van. Elke keer als ze weer weigert verlies je toch weer een beetje hoop
Joh...die 2 EUR is echt niet zo duurquote:Op woensdag 4 maart 2009 15:42 schreef Ynske het volgende:
leuk gesprekje gehad bij de lokale fotoboer hier, iets met leuke prijsjes voor adrukken....
totdat ik de afdrukken zag![]()
* Ynske hobbelt voortaan wel weer naar Profotonet...
iets met als ik nu steeds dingen zou moeten bestellen van 4a5 afdrukken zijn de verzendkosten + opstartkosten duurder dan de afdrukkenquote:Op woensdag 4 maart 2009 15:59 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Joh...die 2 EUR is echt niet zo duurIk snap je probleem niet helemaal
weet je van die goedkope albumpapier? zulks papier, heel grof afgedrukt en de kleuren klopten van geen meter. terwijl van een foto van 3500pix op de langste weg toch echt wel een goede afdruk moet gemaakt kunnen worden die niet grofkorrelig is op 13 *18quote:Op woensdag 4 maart 2009 16:08 schreef Chanty het volgende:
Zijn toch vast wel andere lokale fotoboeren die beter afdrukken
Wat was er eigenlijk mis mee? Ben wel benieuwd.
Die bereken je toch doorquote:Op woensdag 4 maart 2009 16:02 schreef Ynske het volgende:
[..]
iets met als ik nu steeds dingen zou moeten bestellen van 4a5 afdrukken zijn de verzendkosten + opstartkosten duurder dan de afdrukken
maar ik kan mensen ook niet 2 weken laten wachten op hun foto's zodat ik een grotere bestelling kan doen.
ja, lijkt me ook.quote:Op woensdag 4 maart 2009 19:58 schreef PdeHoog het volgende:
[..]
Die bereken je toch doorZou ik iig doen.
Dat klopt iddquote:Op woensdag 4 maart 2009 00:45 schreef -gt- het volgende:
true
maar jij lijkt mij een type dat liever gister dan morgen antwoord zou hebben
fingers crossedquote:Op woensdag 4 maart 2009 22:48 schreef Chanty het volgende:
Geen verandering. Ze weigert nog alles wat eet en drinkbaar isMorgen dag 3 van de kuur, we houden nog even hoop. Anders vrijdag terug en dan eis ik anders wel meteen prednison.
quote:Op woensdag 4 maart 2009 21:40 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ja, lijkt me ook.
maar als je het echt moet betalen maak je wel minder winst
quote:Op donderdag 5 maart 2009 16:57 schreef Chanty het volgende:
Straks terug naar de dierenarts. Poes heeft vanmiddag heel veel overgegeven, waarschijnlijk alles wat we er vandaag al in hadden gekregen. Maar het is helemaal grasgroen. Ze heeft sinds zondagochtend niet meer gepoept en verder is er ook geen verbetering waar te nemen
Oh menquote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:58 schreef Chanty het volgende:
En weer terug van de dierenarts. Kort voordat we weggingen ging madame eindelijk eens plassen en was zo handig om dit per ongeluk naast de bak te doen. De urine hebben we in een spuitje opgezogen en meegenomen want we vonden het wel erg donker.
Koorts was gezakt naar 39, verder zag alles er nog altijd normaal uit en de darmen werken. We hadden nu een andere dierenarts en ook hij is er zeker van dat er geen sprake is van een verstopping. Hij kende het Bounty verhaal innmiddels ook en heeft heel eerlijk gezegd dat hij eveneens bang is dat het weer om FIP gaat ook al vertoont ze geen symptomen ervan. Puur omdat het zo kort na Bounty is opgekomen en ze nooit ziek is geweest. De kans is statistisch klein, en het komt zelden voor dat meerdere katten FIP hebben, maar het is niet onmogelijk...
Maarja, testen heeft geen zin dus we gaan door met waar we mee bezig waren. Verder met de antibiotica, voor het weekend heeft ze pilletjes, weer andere, en ontstekings/koortsremmers. Exact dezelfde medicatie als Bounty in zijn laatste twee weken had. Het enige wat wij kunnen doen is zorgen dat ze blijft leven: dus doorgaan met dwangvoeren en water toedienen. Ze heeft nog iets van 100 ml water geinjecteerd gekregen omdat ze een klein beetje uitdrogingsverschijnselen vertoonde.
Verder zitten we dus allemaal met onze handen in het haarKunnen eigenlijk alleen maar hopen...
Uhm, nee, ligt beneden op de bank...quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:10 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
al vol aan het dumpen met software?
Waarom zit jij dan boven achter je PC?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 21:13 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Uhm, nee, ligt beneden op de bank...
Dat is ook ongeveer het tijdstip waarop ik morgen uit m'n nest kom denk ik.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:02 schreef Ronalld het volgende:
Fuuuck wat een nacht. Ik kwam zojuist om 20:00 uit bed, geniaal.
Lekker foto's lopen maken op gala eerst, best leuk.
quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat is ook ongeveer het tijdstip waarop ik morgen uit m'n nest kom denk ik.
4 dagen achter elkaar noodgedwongen om 07.15 opstaan, nadat 't 3 maanden tussen 11.30 en 14.00 opstaan was is euh.. even 'wennen'.
Goed, ik lag dus om 12 uur s'middags in bed.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat is ook ongeveer het tijdstip waarop ik morgen uit m'n nest kom denk ik.
4 dagen achter elkaar noodgedwongen om 07.15 opstaan, nadat 't 3 maanden tussen 11.30 en 14.00 opstaan was is euh.. even 'wennen'.
Had je maar een vak moeten lerenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 22:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat is ook ongeveer het tijdstip waarop ik morgen uit m'n nest kom denk ik.
4 dagen achter elkaar noodgedwongen om 07.15 opstaan, nadat 't 3 maanden tussen 11.30 en 14.00 opstaan was is euh.. even 'wennen'.
quote:Merrow: ‘Research we’ve conducted with about 80,000 people of all ages shows clearly that the chronotype shifts further and further. It gets later and later,
Staat niet in dit stukje vermeld, maar de gemiddelde slaap/waak-cyclus duurt 24 uur en 12 minuten. Dus voor je biologische klok duurt iedere dag 12 minuten langer. Gemiddeld dan.quote:‘That is a prejudice that many night people have to contend with. You can barely escape the influence of your biological clock. Going to bed before you really feel like it never works.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Huilen dan.
Klinkt okquote:Op vrijdag 6 maart 2009 23:00 schreef Chanty het volgende:
Oh vergeten te zeggen net maar de urine is onderzocht maar werd niets raars in gevonden, maar is idd wat donker.
Poes heeft momenteel een opleving, gisteren rond deze tijd ook al, denken dat het door de injectie komt. Ze was net zelfs aan het spelen en miauwen en we hopen zo dat dit aanhoudtt geeft je meteen zoveel hoop en tegelijkertijd ben je bang om straks weer een klap te krijgen...
Kijkquote:Op zaterdag 7 maart 2009 08:40 schreef Chanty het volgende:
Wat een brakke nachtPoes heeft de hele nacht bij mij op bed gelegen (ongeveer mijn complete ruimte in beslag genomen maar dat mag dan voor deze keer
). En ze was zooooo blij. Om half vijf lag ze zo genoegelijk te spinnen, was al lang blij dat ze zich zo goed voelde dus heb d'r maar niet de slaapkamer uitgegooid. Vanochtend was ze nog altijd heel levendig en enthousiast en ze heeft zelfs 6 korreltjes voer gegeten
Momenteel is ze over de zeik omdat we dr vieze pilletjes en voer en water hebben gegeven.
Zoals mijn foto`s ongeveer die je hebt gezien?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 10:24 schreef EchnaDarr het volgende:
Hey, ik wil eigenlijk een aantal van mijn foto's afdrukken op een stevige achtergrond, steviger dan papier in ieder geval. En ongeveer in het formaat 30x45, zonder meteen op Canvas uit te komen. Weet iemand zo waar dat kan. Het liefst heb ik er ook nog een passe-partout omheen.
Ja, zoiets, maar dan groter. Heb hier een enorme muur bij de trap die ik wil vullen. Maar je hebt me wel geinspireerdquote:Op zaterdag 7 maart 2009 14:00 schreef RubberDuckey het volgende:
Zoals mijn foto`s ongeveer die je hebt gezien?
Gewoon de foto`s af laten drukken op normaal fotopapier en dan op een stuk zelfklevend polystyreen plakken en dan later het passe-partout erop. Ik denk dat de plaatselijke lijstenmaker je er wel mee kan helpen om aan de spullen te komen, het plakken is zelf erg goed te doen met een tapijtmes en goede instructies (via mij bijvoorbeeld).quote:Op zaterdag 7 maart 2009 18:46 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Ja, zoiets, maar dan groter. Heb hier een enorme muur bij de trap die ik wil vullen. Maar je hebt me wel geinspireerd
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 20:22 schreef RubberDuckey het volgende:
[..]
Gewoon de foto`s af laten drukken op normaal fotopapier en dan op een stuk zelfklevend polystyreen plakken en dan later het passe-partout erop. Ik denk dat de plaatselijke lijstenmaker je er wel mee kan helpen om aan de spullen te komen, het plakken is zelf erg goed te doen met een tapijtmes en goede instructies (via mij bijvoorbeeld).
Of een verboden gezelligheidsmeet in Valkenswaard waar ik dan mijn plak en snijkunsten vertoon...quote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:32 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
alleen instructies? niet gewoon opsturen en geplakt terug krijgen ?
ik voel een passe-partout meet aankomenquote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:41 schreef RubberDuckey het volgende:
[..]
Of een verboden gezelligheidsmeet in Valkenswaard waar ik dan mijn plak en snijkunsten vertoon...![]()
Ik zou het best willen doen, maar opsturen vind ik nou niet echt een oplossing met dit soort dingen.
Die kan ik dan weer niet snijden, ik heb geen passe-partoutsnijder. Ga ik me ook niet aan wagen aangezien ik veel verhalen heb gehoord over "de eerste keer". Plakken en de achterkant snijden gaat me wel weer lukken.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:43 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
ik voel een passe-partout meet aankomen
daar heb ik wel de oplossing voor.quote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:50 schreef RubberDuckey het volgende:
[..]
Die kan ik dan weer niet snijden, ik heb geen passe-partoutsnijder. Ga ik me ook niet aan wagen aangezien ik veel verhalen heb gehoord over "de eerste keer". Plakken en de achterkant snijden gaat me wel weer lukken.
patserquote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:52 schreef PKfotografie het volgende:
[..]
daar heb ik wel de oplossing voor.
want die hebben wij dan wel weer![]()
en ook nog vellen passe-partout
Nee , als je dat gaat doen word het echt een snert meetquote:Op zaterdag 7 maart 2009 21:41 schreef RubberDuckey het volgende:
[..]
Of een verboden gezelligheidsmeet in Valkenswaard waar ik dan mijn plak en snijkunsten vertoon...![]()
Ik zou het best willen doen, maar opsturen vind ik nou niet echt een oplossing met dit soort dingen.
als ze al wel iets heeft gehad , misschien ff niet dwingen tot eten?quote:Op zaterdag 7 maart 2009 22:26 schreef Chanty het volgende:
Poes heeft zich vandaag de hele dag normaal gedragenZe praat weer, komt naar ons toe en toont interesse in wat wij eten. Ze heeft wat kattensnoepjes en enkele brokjes op maar wil verder nog niet eten of drinken, dus zijn wel nog aan het dwangvoeren. Maar hebben goede hoop
quote:Op zaterdag 7 maart 2009 22:26 schreef Chanty het volgende:
Poes heeft zich vandaag de hele dag normaal gedragenZe praat weer, komt naar ons toe en toont interesse in wat wij eten. Ze heeft wat kattensnoepjes en enkele brokjes op maar wil verder nog niet eten of drinken, dus zijn wel nog aan het dwangvoeren. Maar hebben goede hoop
Da's goed nieuwsquote:Op zondag 8 maart 2009 09:39 schreef Chanty het volgende:
Ze eet en drinkt weer zelf!!ze is zeker vijf keer naar haar voerbakjes gerend vanochtend en net heeft ze even gedemonstreerd hoe goed ze ook kan drinken
Pastaquote:Op maandag 9 maart 2009 14:44 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Saai, duf en vervelend.
Bijna klaar wel, ga me vanavond uitleven op een pastasaus.
quote:Op maandag 9 maart 2009 14:44 schreef EchnaDarr het volgende:
[..]
Saai, duf en vervelend.
Bijna klaar wel, ga me vanavond uitleven op een pastasaus.
tssss egoisme ten topquote:Op maandag 9 maart 2009 15:30 schreef Erasmo het volgende:
Maakt niet uit, zolang het maar mooi weer in het weekend is
Wordt binnenkort geleverd: vanaf 21 maart 6 maanden mooi weer.quote:Op maandag 9 maart 2009 15:24 schreef Ynske het volgende:
waar is het mooie weer van t weekend gebleven?
optimistquote:Op maandag 9 maart 2009 16:37 schreef Halinalle het volgende:
[..]
Wordt binnenkort geleverd: vanaf 21 maart 6 maanden mooi weer.
kan ik bij jou een claim indienen wanneer t geen 6 maanden mooi weer is?quote:Op maandag 9 maart 2009 16:37 schreef Halinalle het volgende:
[..]
Wordt binnenkort geleverd: vanaf 21 maart 6 maanden mooi weer.
Oh wat fijn! Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ergste vreeste. Maar goed, de opluchting zal groot zijn!quote:Op zondag 8 maart 2009 09:39 schreef Chanty het volgende:
Ze eet en drinkt weer zelf!!ze is zeker vijf keer naar haar voerbakjes gerend vanochtend en net heeft ze even gedemonstreerd hoe goed ze ook kan drinken
Als in: je staat uren in de keuken, maakt veel te veel, keuken is een grote puinhoop, het is veel te snel op en achteraf had iedereen mee willen eten?quote:Op maandag 9 maart 2009 15:21 schreef HMaster-II het volgende:
is dat net zo schokkend als "jij je uitleven op een appeltaart"?
![]()
![]()
Daar vreesden wij en de dierenartsen ook voor. Net langsgeweest en hij stak niet onder stoelen of banken dat ie blij en opgelucht wasquote:Op maandag 9 maart 2009 17:24 schreef tonja het volgende:
[..]
Oh wat fijn! Ik moet eerlijk zeggen dat ik het ergste vreeste. Maar goed, de opluchting zal groot zijn!
jeugdsentiment is goedquote:Op dinsdag 10 maart 2009 23:20 schreef tonja het volgende:
Nou ja, zo erg is het niet. Het is jeugdsentiment voor mij. Ik ben eigenlijk te snob om dit leuk te mogen vinden
Maar ja. Ik vind het toch leuk.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |