We zijn net een half uurtje terug met goed nieuws. Tylers operatie is geslaagd!
Wel heeft hij nu een flinke jaap over de volle breedte van zijn buikje, maar deze zit verstopt onder zijn luier. Hij is nog erg suf, er kon slechts een klein glimlachje vanaf. Gelukkig lijdt hij geen pijn. Ook geen wonder, via een slangetje in zijn rug wordt er telkens een beetje pijnstiller in zijn ruggenmerg gespoten. Dit epiduraal moet zeker enkele dagen blijven zitten. Net zolang als de katheter in zijn plasbuis moest zitten.
Verder ligt hij aan vele slangen om hem zo goed in de gaten te houden. De chirurg zelf hebben we nog niet gesproken, maar wel de co-assistent die bij de operatie aanwezig. Deze Dr. Chase-lookalike vertelde dat alles goed is verlopen. Bij Tyler is een stuk van twaalf centimeter dikke darm verwijderd. Dit lijkt fors, maar is in verhouding maar een klein stuk bij deze ziekte. Dit is een positief teken.
Ook een positief teken is het dat hij even voor acht uur een flinke poepluier wist te produceren. We waren superverbaasd, zo snel al! En echt, donkere en stevige poep, niet van die slappe rommel die hij eerder produceerde en hij soms kreeg van de lactulose.
Maar goed, wij zien het herstel positief tegemoet. Het gaat nu zeker goed komen met ons ventje. Hopelijk mag Tyler nu snel naar huis toe!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poëtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen.
Tuinbeeld kopen?