Het noorden afsluiten daar zitten al die maffia's en terroristen.quote:
Jaquote:
Dit dus, misschien dat Amerika zelf een klein belangetje heeft in de coke business?quote:Op maandag 23 februari 2009 23:25 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
Drugs legaliseren en productie controleren![]()
maar waarschijnlijk ziet men in deze oorlog het bewijs drugsbende's nog geweldadiger aan te moeten pakken.
Een betere structurele oplossing zonder geweld is er, maar principes staan dat in de weg. prima, maar de huidige werkwijze is de oorzaak van de bende oorlogen.
En werken miljoenen Mexicanen en Amerikaanse staatsburgers, erg slimquote:Op maandag 23 februari 2009 23:57 schreef Slappy het volgende:
[..]
Het noorden afsluiten daar zitten al die maffia's en terroristen.
Een 'redelijk' landquote:Op maandag 23 februari 2009 20:14 schreef MrX1982 het volgende:
De grote buur in het noorden heeft liggen slapen? Terrorisme bestrijden in uithoeken van de wereld terwijl in de eigen achtertuin een land vervalt in chaos.
Dat bericht stemt niet tot veel hoop. Ik dacht altijd dat Mexico wel een redelijk land was maar die drugsproblemen doen het land weinig goed. Het lijkt nu te vervallen in een bandeloze bedoeling Wat is dat toch met Latijns-Amerika en chaos al dan niet in combinatie met drugs.
Ik niet zuid Usa maar Noord Mexicoquote:Op dinsdag 24 februari 2009 02:37 schreef reem het volgende:
[..]
En werken miljoenen Mexicanen en Amerikaanse staatsburgers, erg slim
Ik lees deze zin nu drie keer, maar begrijp nog steeds niet wat je wil zeggenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 09:32 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ik niet zuid Usa maar Noord Mexico
Als ze in de VS nietquote:Op maandag 23 februari 2009 20:05 schreef Slappy het volgende:
[..]
www.volkskrant.nl
Allemaal Mexico boycotten.Mexico kan ook niks ze laten nu alles over aan Amerikanen om dit soort terrorisme aan te pakken.Dus nooit meer naar Mexico op vakantie voordat ze deze oorlog oplossen
Ik bedoel dit gaat niet over Noord Amerika of Zuid Usa.Maar noord Mexicoquote:Op dinsdag 24 februari 2009 09:53 schreef reem het volgende:
[..]
Ik lees deze zin nu drie keer, maar begrijp nog steeds niet wat je wil zeggen
Nee ik ben nog nooit in Mexico geweest wel in het "nieuwe" Mexico. Californiëquote:Op dinsdag 24 februari 2009 06:42 schreef Lemmeb het volgende:
Een 'redelijk' land
Ben je er weleens geweest?Als vakantieland is het prima hoor, daar niet van, zolang je de grote steden mijdt. Maar het blijft derde wereld, hetgeen je vooral merkt als je wat meer met de plaatselijke 'normen en waarden' van doen krijgt. Kun je nagaan, want de rest van LA is nog veel erger.
Ik ben er een keer geweest en het is echt een supergaaf vakantieland. Maar krijg geen problemen met de autoriteiten en word niet ziek ofzo, want dan begint de ellende.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:06 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Nee ik ben nog nooit in Mexico geweest wel in het "nieuwe" Mexico. Californië.
Je ziet in de VS wel dat Mexicanen hun normen en waarden mee hebben genomen wat de grote steden zoals LA niet bepaald ten goede is gekomen. Waarbij die normen en waarden bestaan uit een geweldscultus en machocultuur.
Ik dacht dat Mexico meer een land was tussen ontwikkelde en ontwikkelingslanden in. Maar met de berichtgeving lijkt het nu eerder richting een ontwikkelingsland af te glijden waarbij het centrale gezag zijn macht begint te verliezen.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik ben er een keer geweest en het is echt een supergaaf vakantieland. Maar krijg geen problemen met de autoriteiten en word niet ziek ofzo, want dan begint de ellende.
Met LA bedoelde ik hierboven overigens Latijns-Amerika, maar waarschijnlijk begreep je dat wel.
Is in principe ook zo. Maar 'de ontwikkeling', als in 'de beschaving', is in dat soort landen nog erg broos en dus flinterdun. Dat is het hier overigens ook, maar toch net iets dikker. En dat zie je nu: er hoeft maar iets te gebeuren of de criminelen nemen de boel over.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:17 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik dacht dat Mexico meer een land was tussen ontwikkelde en ontwikkelingslanden in.
Precies.quote:Maar met de berichtgeving lijkt het nu eerder richting een ontwikkelingsland af te glijden waarbij het centrale gezag zijn macht begint te verliezen.
Dat klopt, maar ze missen de boot om mee te doen met Brazilie, China en India in de internationale politiek. Terwijl het toch een enorm groot land is.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:17 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Ik dacht dat Mexico meer een land was tussen ontwikkelde en ontwikkelingslanden in. Maar met de berichtgeving lijkt het nu eerder richting een ontwikkelingsland af te glijden waarbij het centrale gezag zijn macht begint te verliezen.
Precies. Maar niet alleen criminelen verdienen er in de VS aan, ook al die talloze normale burgers die hun baan of inkomsten danken aan de gevolgen van de handel in harddrugs.quote:Op maandag 23 februari 2009 20:23 schreef beeer het volgende:
[..]
Gaat niet gebeuren. In Mexico zijn er teveel machtige lieden die veel verdienen aan de illegale drugshandel; in de VS zijn er teveel machtige lieden die veel verdienen aan de bestrijding ervan.
Ja, dat snap ik.. Maar als jij Noord-Mexico af wil grendelen dan tref je miljoenen Mexicanen die daar werken (een zeer groot deel van de Mexicaanse economie bestaat uit de industrie in het noorden van het land). Daar zijn ook veel staatsburgers van de VS (vaak met een mexicaanse achtergrond) werkzaam. In de grensstreek is de economie zeer geïntegreerd.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 10:45 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ik bedoel dit gaat niet over Noord Amerika of Zuid Usa.Maar noord Mexico
Jawel,quote:Op dinsdag 24 februari 2009 11:49 schreef sp3c het volgende:
er is niet 'iets gebeurt' waarna de criminelen de boel overnamen
dat is er dus gebeurd.quote:de huidige regering vond dat welletjes en is er wat aan gaan doen, criminelen vonden dat niet geweldig en toen is de vlam in de pan geslagen
maar is dat dan een reden om maar niet te beginnen?quote:Op maandag 23 februari 2009 23:41 schreef sp3c het volgende:
zolang de rest van de wereld de drugs niet legaliseert ben je daarmee nog niet van het probleem af
ik heb zowieso geen mening daarover maar het wordt hier aangedragen als de oplossing van Mexico's problemen e dat is het niet ... die corrupte politici en crime- en druglords gaan niet in eens netjes hun school afmaken als je in Mexico ineens cocaine in de supermarkt kunt kopenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 18:25 schreef One_of_the_few het volgende:
[..]
maar is dat dan een reden om maar niet te beginnen?
Je hebt wel gelijk, maar imo moet je een keer de ban breken. En veel beroerder kan het blijkbaar niet worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |