SPOILER2Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je kunt zelf de OP nog wijzigen, toch?quote:Op maandag 23 februari 2009 11:27 schreef bassieVL het volgende:
Vergeten in de OP: http://www.spottedbylocals.com/stockholm/
Maandag morgen ben ik niet zo scherp. Heb hem aangepast.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:33 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Je kunt zelf de OP nog wijzigen, toch?
Ik ook, is alweer te lang geleden.quote:Op maandag 23 februari 2009 11:19 schreef UIO_AMS het volgende:
Ha, een nieuw Stockholm-topic. Moet nodig weer eens heen.
Moet jij niet langlaufen?quote:
Nee, op zondag gedaan. Was toch best lang, 90km, zeker met al die sneeuw, zag soms geen hand voor ogen. Wel het einde gehaaldquote:
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 08:50 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Nee, op zondag gedaan. Was toch best lang, 90km, zeker met al die sneeuw, zag soms geen hand voor ogen. Wel het einde gehaald
hoezo niet en wat raad je aan?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 14:08 schreef Knutknuttsson het volgende:
Solna is nou niet echt gezellig....
15min metro :\. Zoek ik toch iets dichterbij.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 14:42 schreef Knutknuttsson het volgende:
Solna is een buitenwijk van Stockholm. Niet echt een aanrader wat betreft sightseeing, maar als het alleen om het slapen gaat voldoet het natuurlijk. Kwartiertje met de metro en je bent in het centrum.
Verder weet ik niet zoveel, als je er woont slaap je niet zoveel in hotels....
loopafstand?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 14:44 schreef wise het volgende:
[..]
15min metro :\. Zoek ik toch iets dichterbij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop