Tsjah je mag van mij part best aan een team bouwen maar als je ziet wat er nu voor onzin speelt. Het lijkt alsof ze hun taken niet kennen en nog nooit gevoetbald hebben.quote:Op zondag 22 februari 2009 22:36 schreef Spaulding het volgende:
[..]
Lijkt mij dat het komt door v. Basten die maar geen team weet te smeden uit deze gasten. Het blijft maar los zand dat af en toe gered wordt door een paar acties van Suarez.
Nu wachten tot hij Ajax afkraakt over de wedstrijd van vandaagquote:Als je 3 dagen na een Europese wedstrijd een slechte wedstrijd speelt, en deze weet te winnen, dan ben je een topploeg
quote:Op zondag 22 februari 2009 22:53 schreef Luco het volgende:
Borst bij Studio Voetbal:
[..]
Nu wachten tot hij Ajax afkraakt over de wedstrijd van vandaag
Je linkjes zijn stukquote:Op zondag 22 februari 2009 22:54 schreef Spougle het volgende:
Der net het overzicht van de CL seizoen 95 weer eens gekeken het blijft prachtig. Wat verlang ik weer naar die tijden. En wat een team stond er ook toen.
[ [url=o<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/eBeEgTSIiHQ&hl=nl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/eBeEgTSIiHQ&hl=nl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>]afbeelding[/url] ]
Heb die een paar dagen terug ook gekeken. Kippenvel en tranen.quote:Op zondag 22 februari 2009 22:54 schreef Spougle het volgende:
Der net het overzicht van de CL seizoen 95 weer eens gekeken het blijft prachtig. Wat verlang ik weer naar die tijden. En wat een team stond er ook toen.
gewoon [youtube]link van filmpje hier[/youtube]quote:Op zondag 22 februari 2009 22:55 schreef Spougle het volgende:
[..]
Ik zag het![]()
Ik krijg het ook niet goed ook laat die link dan ook maar.
Gewoon de link werkt ook (zonder tags)quote:Op zondag 22 februari 2009 22:59 schreef jna het volgende:
[..]
gewoon [youtube]link van filmpje hier[/youtube]
Bij z'n eerste balcontacten ging iedereen juichen etc maar hij verneukte die totaalquote:Op zondag 22 februari 2009 23:10 schreef Luco het volgende:
Hoe speelde Aissati trouwens?
Niet goed, maar ging wel als enige middenvelder mee naar voren.quote:
Ik zie het niet gebeurenquote:Op zondag 22 februari 2009 23:27 schreef Aanvoerder het volgende:
3 punten in Utrecht pakken wordt lastig.
http://www.elfvoetbal.nl/?action=n&id=71267quote:Ajax won zondagmiddag met de nodige mazzel van Volendam. De Amsterdammers creëerden verschillende kansen, maar het vizier van de Ajax-aanvallers stond niet gericht op het Volendam-doel. Trainer Van Basten baalt van de geringe doelpuntenproductie.
"We kunnen niet op balbezit spelen. Voorin hebben de spelers binnen één tel weer balverlies," zei Van Basten. "Het verhaal over het missen van kansen is dit seizoen al heel vaak verteld. Als je zo veel kansen mist als wij gisteren deden, heb je het tegen elke tegenstander moeilijk. We hebben het geluk gehad dat we tegen Volendam twee keer konden scoren uit standaardsituaties. Het is een treurige constatering dat we hier sinds september geen vooruitgang mee hebben geboekt."
Vooral op Suarez, die de laatste weken in de spits staat geposteerd, was de Ajax-trainer kritisch. "Hij heeft veel kansen gemist. Ik kan onmogelijk tevreden over hem zijn." Van Basten weet niet meteen hoe dit probleem op te lossen. "We trainen in partijvormen, we trainen op afwerken, ik weet niet wat we daar meer aan kunnen doen," zo zei Van Basten tegen het AD.
Nou ik wel, het aantal kansen dat hij om zeep helpt is echt om te huilen.quote:Op zondag 22 februari 2009 23:49 schreef GieJay het volgende:
[..]
http://www.elfvoetbal.nl/?action=n&id=71267
Ben ik het niet helemaal mee eens..
Vind ik nog best veelquote:Op maandag 23 februari 2009 00:14 schreef Silenus het volgende:
Er komen iets van 1750 Fiorentinasupporters deze kant op hoorde ik. Wordt een mooi europacupsfeertje.
Ongeveer net zoveel als tegen Slavia.quote:Op maandag 23 februari 2009 00:14 schreef Silenus het volgende:
Er komen iets van 1750 Fiorentinasupporters deze kant op hoorde ik. Wordt een mooi europacupsfeertje.
check je inbox.quote:Op maandag 23 februari 2009 00:35 schreef DurQ het volgende:
Ik wacht nog steeds op een pm van de torrent van de wedstrijd Real - Ajax
Ik heb iemand nog nooit zo grappig 'klaarblijkelijk' zien schrijven.quote:Op maandag 23 februari 2009 01:55 schreef versteegrob het volgende:
Opmerking op Ajax tv van MvB na de wedstrijd is wel helder:
Vraag word gesteld: doelpunten moeten geen probleen zijn met deze namen in de voorhoede
Antwoord Marco: Kwa blijkelijk zijn ze niet zo goed als iedereen zegt.
quote:Op maandag 23 februari 2009 02:44 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik heb iemand nog nooit zo grappig 'klaarblijkelijk' zien schrijven.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |