Ik word tenminste echt dronken als ik carnaval vierquote:Op zondag 22 februari 2009 19:11 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hahahahha mensen die geen carnaval vieren
quote:Op zondag 22 februari 2009 19:11 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hahahahha mensen die geen carnaval vieren![]()
Ik ook. Op dezelfde manier waarop ik Hitler respecteer.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:11 schreef letterdief het volgende:
Ach.. heb wel respect voor die mensen.
Nog niet zo triest als een dronkenschap fakenquote:Op zondag 22 februari 2009 19:11 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hahahahha mensen die geen carnaval vieren
quote:Op zondag 22 februari 2009 18:24 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Hoezo slim? Wat is er in 1949 gebeRd dan? Ik weet jhet nmiet
D-K hoe ontnuchter jij zo snel?quote:
Nee, dat kan niet. Je kunt niet zo maar een topic en dan weggaan.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:13 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Maar ik ben weg! Genoeg geontnuchterd. Nu naar de optocht in het donker
Tso, jij bent echt vet stoer jongen!quote:Op zondag 22 februari 2009 19:13 schreef zovty het volgende:
[..]
Ik ook. Op dezelfde manier waarop ik Hitler respecteer.
En dan zeggen ze dat Joden altijd wegrennenquote:Op zondag 22 februari 2009 19:14 schreef SuperwormJim het volgende:
[..]
Nee, dat kan niet. Je kunt niet zo maar een topic en dan weggaan.![]()
Hierblijven en afmaken dit topic.
Nee.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:14 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Tso, jij bent echt vet stoer jongen!
Kijk eensch, we hebben een echte internetheld!!!1![]()
![]()
Mag ik je aanraken?
Is dit wél echt? Of fake je dit ook?quote:Op zondag 22 februari 2009 19:13 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Maar ik ben weg! Genoeg geontnuchterd. Nu naar de optocht in het donker
In een uur tijd gegeten + niet alcoholische dranken op. Ik weet niet hoe lang jij extreem bezopen blijft? Als ik een lijn coke neem dan is het 10 minuten later weg. Maargoed dat soort dingen zijn voor jou als politie agent niet echt aan de ordequote:
Hitler heeft ook veel goede dingen gedaan. Alleen een beetje jammer dat-ie doorsloeg.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:13 schreef zovty het volgende:
[..]
Ik ook. Op dezelfde manier waarop ik Hitler respecteer.
Ben nu echt wegquote:Op zondag 22 februari 2009 19:16 schreef HocBarr het volgende:
[..]
Is dit wél echt? Of fake je dit ook?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |