Ajax had gezien de grootsheid van de kansen vandaag gewoon met minimaal 5-0 moeten winnen. Maar om een soortement van statement van triestheid van het Ajax-spel te kunnen afgeven was 2-2 een betere afspiegeling geweest.quote:Op zondag 22 februari 2009 20:15 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Dan heb jij een andere wedstrijd gekeken, Sparta had meer recht op de overwinning dan Twente. Gister hetzelfde geval met Groningen.
Bedankt voor je advies. Doeiquote:Op zondag 22 februari 2009 20:29 schreef Rots het volgende:
Wielaert is sowieso goed genoeg, hij speelde vandaag alleen kut, kan beuren.
En ik ben jullie rots in de branding, dus volg mijn advies: Gooi van Basten eruit heuheuheu. Weer beetje gaan rellen bij de training enzo en witte zakdoekjes bij de volgende wedstrijd.![]()
Het was weer lekker gezellig in het liveverslagen topic. Het zit bij bepaalde figuren wel heel erg diepquote:Op zondag 22 februari 2009 20:30 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ajax had gezien de grootsheid van de kansen vandaag gewoon met minimaal 5-0 moeten winnen. Maar om een soortement van statement van triestheid van het Ajax-spel te kunnen afgeven was 2-2 een betere afspiegeling geweest.
Dat Volendam die 2-2 niet maakt is wat lucky, maar onverdiend.. neu, de 3 punten zijn in mijn ogen wel gewoon verdiend, hoe zuur ook voor de Volendammer/Ajax-hater.
Bij ons was het ook lachen hoorquote:Op zondag 22 februari 2009 20:28 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
mwoh, bij ons was het wel lachen beneden, maar het vak en het stadion was echt leeg. meeste lawaai kwam nog wel van die gasten in 423, maar die zingen echt contstant hetzelfde. en ze roepen wel dat ze met 100 man altijd zijn, maar het zijn er echt nooit meer dan 40 geweest.
Zit even het eredivisieverslagen topic door te lezen, kwam dit tegenquote:Op zondag 22 februari 2009 20:30 schreef Prosac het volgende:
[..]
Ajax had gezien de grootsheid van de kansen vandaag gewoon met minimaal 5-0 moeten winnen. Maar om een soortement van statement van triestheid van het Ajax-spel te kunnen afgeven was 2-2 een betere afspiegeling geweest.
Dat Volendam die 2-2 niet maakt is wat lucky, maar onverdiend.. neu, de 3 punten zijn in mijn ogen wel gewoon verdiend, hoe zuur ook voor de Volendammer/Ajax-hater.
En ja, natuurlijk had Ajax de meeste kansen en waren ze 100x beter. Maar als het dan 2-1 staat en Volendam krijgt zulke verschrikkelijke grote kansen is het gewoon LUCKY.quote:
quote:Op zondag 22 februari 2009 18:22 schreef Prosac het volgende:
Qua kansen zou het 7-0 moeten zijn geweest, maar als je naar het spel kijkt, was een 2-2 meer verdiend geweest.
dra-ma-tisch
Ja, klopt. Maar blijkbaar kunnen die kneusjes in de goesj niet zonder subje. Tja, voor wie zing je dan?quote:Op zondag 22 februari 2009 20:34 schreef Aanvoerder het volgende:
SUB zat lekker te chillen man. Die dacht ook: eindelijk hoef ik eens ff niks te doen.
Ik denk van wel. Ze missen als linksback alleen zijn ex-ploegmaat Edson.quote:Op zondag 22 februari 2009 20:27 schreef peaceman het volgende:
Is Wielaert eigenlijk goed genoeg? Wat vinden jullie?
vast wel, maar ik ga eerst m'n roes ff uitslapen.quote:Op zondag 22 februari 2009 20:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Dat livescoretopic is wel geniaal om terug te lezen. Dat maakt de overwinning toch wel lekker
Hehe zoals ik in Florence al zei, als Sub een keer niet de capo speelt is er totaal niks te beleven daarquote:Op zondag 22 februari 2009 20:33 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Bij ons was het ook lachen hoor
En voor de Goesj:
Dit is mijn Sub, mijn ideaal!
Pffff
quote:Op zondag 22 februari 2009 20:47 schreef Barca het volgende:
Mongool met megafoon? Ach ... deze leipo maakt sfeer met maatbeker en garde. Flink opROEREN en schreeuwen "hey pannenkoek, bedankt hè!".
Ja, scheidsrechters uitmaken voor pannenkoek als ze slecht fluiten. En dat doen ze bijna altijd!quote:
Tijdens een wedstrijd reageer ik heel anders dan erna. Dat met "het hoge woord" was omdat de verslaggever het in de mond had genomen. De 2e post is toch vrijwel conform hetgeen ik hier zeg?quote:Op zondag 22 februari 2009 20:34 schreef Rots het volgende:
[..]
Zit even het eredivisieverslagen topic door te lezen, kwam dit tegen:
[..]
En ja, natuurlijk had Ajax de meeste kansen en waren ze 100x beter. Maar als het dan 2-1 staat en Volendam krijgt zulke verschrikkelijke grote kansen is het gewoon LUCKY.
Conclusie: Niet verdiend, zeker niet op basis van de 2e helft.
[..]
![]()
![]()
Tja ongeveer wel ja.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:02 schreef Prosac het volgende:
[..]
Tijdens een wedstrijd reageer ik heel anders dan erna. Dat met "het hoge woord" was omdat de verslaggever het in de mond had genomen. De 2e post is toch vrijwel conform hetgeen ik hier zeg?
Het blijft vaag hoor. Die andere gasten krijgen het maar niet voor elkaar om respect af te dwingen. Snap dat niet, want wat je zegt klopt gewoon. Je zingt niet voor Sub.quote:Op zondag 22 februari 2009 20:36 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ja, klopt. Maar blijkbaar kunnen die kneusjes in de goesj niet zonder subje. Tja, voor wie zing je dan?
Ik vond het anders knap irritant. Maar ach, dramatisch pot voetbal, snel vergeten. Op naar donderdag, en dan gewoon knallen!quote:Op zondag 22 februari 2009 20:04 schreef RayMania het volgende:
Oohhhhhhhh Pizza. Dat was het leukste van de hele wedstrijd.
Wat zit je toch de hele tijd te bazelen man?quote:Op zondag 22 februari 2009 21:18 schreef Barca het volgende:
Mijn woede vorige week zaterdag over de refs heeft tot en met woensdag jl. geduurd!
Ik denk dat jij je vergist in de leeftijd van hem, maar goed.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:17 schreef Breach het volgende:
[..]
Het blijft vaag hoor. Die andere gasten krijgen het maar niet voor elkaar om respect af te dwingen. Snap dat niet, want wat je zegt klopt gewoon. Je zingt niet voor Sub.
Aan de andere kant, Sub is de enige 'oudere' die er staat. De rest is 20 ofzo
Bij mijn weten is Sub geen 20quote:Op zondag 22 februari 2009 21:22 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
Ik denk dat jij je vergist in de leeftijd van hem, maar goed.
Verder stond er vandaag helemaal niemand, omdat we straf hadden haha.
Nou, er zei er hier net iemand dat zijn teleurstelling slechts 2 uur duurt. Vind ik bewonderenswaardig dat je al zo snel weer vrolijk bent.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:21 schreef Silenus het volgende:
[..]
Wat zit je toch de hele tijd te bazelen man?
Laat ik het anders stellen. Hij heeft zich als enige 'bewezen'. Althans, dat is zoals veel het zien. Voor veel mensen is Sub gelijk aan 410. Met als gevolg dat ze altijd precies en alleen doen wat hij zegt/doet. Terwijl het gaat om je club. Maar volgens mij waren we het daar al over eens.quote:
Me toquote:Op zondag 22 februari 2009 21:26 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Donderdag gelijk en zondag winnen!
Dan ben ik tevreden
quote:Op zondag 22 februari 2009 21:22 schreef Barca het volgende:
Ja, en het is knap dat mijn vriendinnen ondanks de belachelijk trieste arbitrage nog altijd eredivisie basketball blijven spelen. Heb ik heel veel respect voor.
Wat dat betreft zijn we het inderdaad eens. En ik kots op die meelopersquote:Op zondag 22 februari 2009 21:26 schreef Breach het volgende:
[..]
Laat ik het anders stellen. Hij heeft zich als enige 'bewezen'. Althans, dat is zoals veel het zien. Voor veel mensen is Sub gelijk aan 410. Met als gevolg dat ze altijd precies en alleen doen wat hij zegt/doet. Terwijl het gaat om je club. Maar volgens mij waren we het daar al over eens.
Reactie op uitspraak dat het knap is dat je met slecht voetbal toch 3e kunt staan.quote:
Die coach kan zoveel lullen als hij wilt, maar hij is gewoon enorm belangrijk voor Bordeaux, wij hebben zo'n speler nodig.quote:Frustration was almost tangible at the Stade Chaban-Delmas on Saturday evening as Girondins de Bordeaux were frustrated by a well-organised Grenoble side intent on defending their goal as manfully as possible. Les Girondins broke time and again on the visiting rearguard, a situation made all the more frustrating because their main creative source, Yoann Gourcuff, was left on the bench.
By the time the young French international arrived on the pitch in the 81st minute, it was too late. Bordeaux had nosed ahead through Marouane Chamakh but had been pegged back by a Bostjan Cesar header. Struggling against the affects of fatigue, Bordeaux were starting to succumb to their tenacious opponents, who nearly snatched all three points as Sofiane Feghouli rattled the bar late on.
Despite the outcome, les Girondins’ boss, Laurent Blanc, stood by his decision to rest the attacking midfielder on loan from Milan. “For me, Bordeaux are not dependent on Yoann Gourcuff,” he asserted to Football365. “Bordeaux has not won when he has not played? That’s an easy statistic to see because he has started all but three matches; Nice [2-2], Sochaux [0-0] and now Grenoble. Besides, if you remember Nice, that game was virtually all in our favour.”
Blanc had been left furious with the French national setup in midweek as they utilised the 21-year-old for the entirety of their friendly match against Argentina. Clearly, the former French international, who was not slow to publicly criticise Raymond Domenech, was left frustrated by that affair and felt that his young charge simply needed a break.
Gourcuff should be back in Bordeaux’s squad when they welcome Galatasaray to the Aquitaine region of France on Wednesday evening.
Waarschijnlijk nog nekklachten en nemen ze geen risico met het oog op donderdag.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:46 schreef NoizEkick het volgende:
Trouwens... Heb ik iets gemist, of is er een reden dat Urby niet speelde vandaag?
Ja, ik zie het net staan op telegraaf.nl inderdaad. Afgehaakt tijdens de warming-up.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:48 schreef RayMania het volgende:
[..]
Waarschijnlijk nog nekklachten en nemen ze geen risico met het oog op donderdag.
Linkje?quote:Op zondag 22 februari 2009 20:41 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Dat livescoretopic is wel geniaal om terug te lezen. Dat maakt de overwinning toch wel lekker
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |