als je van neutraal naar antipronatie over gaat moeten je spieren altijd even wennen (andersom ook) Had je geen last van je linkerbeen voordat je deze schoenen kocht?quote:Op woensdag 18 maart 2009 22:13 schreef knnth het volgende:
Pfff, ik moet er niet aan denken ja ... die eerste keren hardlopen. Intervalletjes 2-2-1-2-2 ... en moe dat ik was
En nu ... zojuist een half uurtje rustig gelopen @ 10km/h ... heb 't gevoel alsof ik niks gedaan heb ... wel last van m'n linker onderbeen ... net nieuwe schoenen, licht antipronerend ... hopelijk ligt het niet daaraankan ik weer naar de winkel. Heb het niet zo op die antipronatie-shit eigenlijk
Ik heb zo'n licht jasje gekochtquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:49 schreef star_gazer het volgende:
Sinds kort loop ik ook op antipronatie en het is inderdaad even wennen; qua spierpijn is het inderdaad even intens. Maargoed, dat geeft aan dat het in ieder geval effect heeft op de belasting van je lichaam![]()
Nog meer mensen die bij de lidl hardloopspullen hebben gekocht?
1 x heren hardloophemd van coolmax 3,99
1 x heren loopbroek 8,99
1 x heren loopbermuda 5,00
1 x heren hardloopshirt coolmax 5,99 (zwart, die groene vind ik foeilelijk)
Totaal: 23,97!
En het is nog goed spul ook; mijn 15-euro lidl winterbroek zit lekker, heeft het prima doorstaan en gaat volgende winter gewoon weer mee. Coolmax draagt heel prettig en transporteert het zweet keurig naar buiten toe. Als je het wilt, moet je snel zijn, want er lag al niet veel meer.
Het viel me echt mee! Heb wel een beetje spierpijn, alleen mijn buikspieren eigenlijk. Ik had de lat natuurlijk ook niet al te hoog gelegd. Maar ik had geen behoefte om te wandelen. Dat had ik eerder ook nooit trouwens. Gewoon doorlopen ging me altijd beter af.quote:Op woensdag 18 maart 2009 22:01 schreef koeii het volgende:
Hmm, 2 jaar gestopt. Dat moet dan helemaal dramatisch zijn dan. Ik heb vandaag voor het eerst sinds 3,5 week gelopen (vakantie en griep). Ging al echt verschrikkelijk. Belachelijk hoge hartslag voor de snelheid die ik loop. Heb het na 35 minuten voor gezien gehouden. Vrijdag herkansing
Nergens last van; ik loop ook regelmatig over dijken en door poldersquote:Op donderdag 19 maart 2009 20:02 schreef ShadyLane het volgende:
Ik weet wel dat ik blijkbaar waardeloze hardloopkleding weerstand heb
quote:Op donderdag 19 maart 2009 20:52 schreef ShadyLane het volgende:
Nee! Echt niet! Ik wil dit rechtzetten, ik ben echt nooit ziek. Erewoord.
quote:maar als ik bij koude wind ga hardlopen op de dijk (waar die wind nogal hard is) word ik prompt ziek
ik heb een Polar, met hartslagmeter en afstand-meet-ding op de voet. Voor 130 euro ooit eens via iBood of dergelijke sitequote:Op donderdag 19 maart 2009 16:14 schreef knnth het volgende:
100 euro vind ik nog wel te doen ... weet je een goeie site/winkel?
Werken jullie echt zoveel met hartslag ed dan? Misschien moet ik daar 'ns over gaan nadenken als ik langere afstanden (10EM, halve marathon) ga lopen. Voor nu is het gewoon: als ik me goed voel, zal het wel goed zijn10k is natuurlijk geen wereldafstand.
Ik heb nog een hardloopjackje kunnen scoren bij de Lidl, helaas waren de hardloopbroeken uitverkocht.quote:Op donderdag 19 maart 2009 10:49 schreef star_gazer het volgende:
Sinds kort loop ik ook op antipronatie en het is inderdaad even wennen; qua spierpijn is het inderdaad even intens. Maargoed, dat geeft aan dat het in ieder geval effect heeft op de belasting van je lichaam![]()
Nog meer mensen die bij de lidl hardloopspullen hebben gekocht?
1 x heren hardloophemd van coolmax 3,99
1 x heren loopbroek 8,99
1 x heren loopbermuda 5,00
1 x heren hardloopshirt coolmax 5,99 (zwart, die groene vind ik foeilelijk)
Totaal: 23,97!
En het is nog goed spul ook; mijn 15-euro lidl winterbroek zit lekker, heeft het prima doorstaan en gaat volgende winter gewoon weer mee. Coolmax draagt heel prettig en transporteert het zweet keurig naar buiten toe. Als je het wilt, moet je snel zijn, want er lag al niet veel meer.
Hoe heb je die werkend gekregen? Gisteren mee lopen kutten en ik kwam uiteindelijk tot de conclusie dat m'n horloge direct freezed als ik een training start met de footpod maar niet als ik de footpod uitzet op de horloge.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 07:37 schreef computergirl het volgende:
De afstand-metende-footpod is mijn beste hardloopaankoop ooit! Alleen al door dat handige piepje bij elke km maar ook de gewoon leuk om ze zien hoe lang & hoe ver je gelopen hebt, wat je snelste km was etc.
Leiden wordt ook mijn volgende halve.quote:Op zondag 22 maart 2009 11:20 schreef JortK het volgende:
Vandaag weer een klein loopje doen, gister een nacht in de kroeg doorgebracht dus maar een kilometer of 7 denk ik
En ik heb me ingeschreven voor de halve van Leiden
Ik, de 10. Zusje doet mee, en ik ben gisteren overstag gegaan. Heb geen hardloopconditie op het moment, heb de hele winter gefitnesst met steeds maar 10 minuutjes loopband, 10 minuutjes crosstrainer, 10 minuutjes fiets etc., dus geen duur-uithoudingsvermogen. Maar als je om die reden dan maar NIET voor zo'n loopje inschrijft wordt het nooit wat.quote:Op zaterdag 21 maart 2009 20:48 schreef Hankster het volgende:
Nog mensen die op 13 april in Utrecht gaan hollen? Je kan je nog tot en met morgen via internet inschrijven.
Het km-piepje?quote:Op zondag 22 maart 2009 13:25 schreef FJD het volgende:
[..]
Hoe heb je die werkend gekregen? Gisteren mee lopen kutten en ik kwam uiteindelijk tot de conclusie dat m'n horloge direct freezed als ik een training start met de footpod maar niet als ik de footpod uitzet op de horloge.
Rust. En dan weer rustig opbouwen, en niet meteen 50min zoals ik op de vorige pagina las. En dat geldt ook voor nieuwe schoenen, moet je lichaam ook aan wennen.quote:Op zondag 22 maart 2009 22:43 schreef star_gazer het volgende:
Ik wil ook lopenIk word gek van die knieblessure
Stom is dat eigenlijk; in het begin had ik discipline nodig om te blijven gaan, nu heb ik discipline nodig om te stoppenquote:Op zondag 22 maart 2009 22:47 schreef Koert het volgende:
[..]
Rust. En dan weer rustig opbouwen, en niet meteen 50min zoals ik op de vorige pagina las. En dat geldt ook voor nieuwe schoenen, moet je lichaam ook aan wennen.
Zo herkenbaarquote:Op maandag 23 maart 2009 00:34 schreef star_gazer het volgende:
[..]
Stom is dat eigenlijk; in het begin had ik discipline nodig om te blijven gaan, nu heb ik discipline nodig om te stoppen
quote:Op maandag 23 maart 2009 12:01 schreef Koert het volgende:
"Most athlets don't need to be told what to do, they need to be told what not to do."
Ik ben geloof ik van een zeldzaam soort wat ook 's avonds laat nog kan/wil lopen. Ik vind het echt heerlijk om om 22:00 nog een uurtje te gaan lopen. Zeker in een beetje stadquote:Op maandag 23 maart 2009 14:27 schreef computergirl het volgende:
heb je daar tijd voor?
Liever mietje dan weer een blessure. Zit nu al met lichte overbelasting, ik doe het even rustig aan dank je wel. Bikkelen met windstoten van 95km/h doe ik wel als ik fit ben.quote:
Aan de andere kant is je been wel al direct gekoeldquote:Op maandag 23 maart 2009 16:42 schreef knnth het volgende:
Liever mietje dan weer een blessure. Zit nu al met lichte overbelasting, ik doe het even rustig aan dank je wel. Bikkelen met windstoten van 95km/h doe ik wel als ik fit ben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |