Blankes-Staat gaat in ruststand en tekent een vredes-pact met Fokland en al zijn buren (behalve Soviet-unie)quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:26 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Tssk niet weer proberen (net opt ijd)
Het is een goede zaak dat jij online bent, Stofje.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:26 schreef Stofje het volgende:
Mijn volkslied:
Wij zijn negers
We zijn wat zwart
Wij gaan direct naar de gevangenis
En gaan niet langs start
Wij willen ons leven beteren
Voor Stofje, onze president
Onze held, onze leider
En bovenal een mooie vent
Wij halen het vuil op
Blussen elke brand
En dat doen wij enkel en alleen
Voor het Verdomd Stoffige Land.
Zo op het kaartje te zien zijn de 2 staten in zuidafrika al geannexeerdquote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:27 schreef zatoichi het volgende:
Als iemand nou lesotho neemt, hoef je het alleen maar tegen hierissieweer te verdedigen (maar die is wel vedomd actief)
Prima, dan mag je gratis gebruik maken van mijn stranden en hotels!quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:27 schreef hierissieweer het volgende:
[..]
Blankes-Staat gaat in ruststand en tekent een vredes-pact met Fokland en al zijn buren (behalve Soviet-unie)
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:28 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Prima, dan mag je gratis gebruik maken van mijn stranden en hotels!
Neequote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:30 schreef hierissieweer het volgende:
Ik heb de Soviet-Unie veroverd, maar in ene is die verplaatst!? Heb ik nu nog wel recht op dat stukkie land?
Jammerquote:
And counting....quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:31 schreef hierissieweer het volgende:
Blankes-staat valt op de valreep nog MOZAMBIQUE! binnen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |