peper en zoutquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:24 schreef Mini_rulez het volgende:
Da's een goed idee ja, een ovenschaal. Wat zaten er nu al voor kruiden enzo in?
Dat is de reden waarom ik zo weinig post de laatste tijdquote:
De noten van Brahms zijn niet moeilijk, het is meer de interpretatie die het mooi maakt.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:24 schreef kwakveense het volgende:
[..]
ja, de meesten kennen alleen de walpurgisnacht denk ik: allicht, we zijn gevraagd in te vallen bij de walpurgisnacht, en de koorcom die we nu hebben was nog een lid toen we beethoven deden (dec. 2006, mijn laatste concert als bestuur) dus ik heb haar erop gewezen dat vrij veel mensen dat stuk ook kennen... dat mogen we ook meedoen als we het kennen.
ik ga brahsm op de repetitie een van blad proberen...kijken of t lukt die ook te doen
wij hebben tt grote hilariteit in de catacomben van t gelredome (toen we an climax meededen) stukken van de walpurgisnacht lopen blèrenvooral mannen stukjes. t wa sooit de bedoeling dat we t uit t hoofd zouden doen, maar de helft durfde niet zonder op concert. stommies!
Dat klinkt wel goed ja. Misschien ook knoflook? Ik doe nog weleens wat kerriepoeder door aardappeldingen heen, maar ik weet niet of dat smaakt bij de rest van de ingrediënten.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:26 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
peper en zout
meer niet
had het al flink gepeperd! maar ik ga nog even bedenken wat ik er nog meer bij kan doen de volgende keer
Ik gok op paprikapoeder/chilipoeder iets in die richting? En serveren met wat creme fraiche of zure room
ja, want dat gebeurt hier anders nooit!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:27 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
De noten van Brahms zijn niet moeilijk, het is meer de interpretatie die het mooi maakt.
Whehe, zoals "die Flamme lodre durch den Rauch?" Dat gingen wij heel hard zingen op de gang toen we met het halve USKO niet de repetitieruimte in mochten tijdens het inzingen omdat we een paar minuten te laat waren. Heel volwassen.
Maareh, we gaan wel erg offtopic.
Hahaquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:27 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Dat is de reden waarom ik zo weinig post de laatste tijd.
Het gaat niet, ze sloopt de hele boel.
Ik wel. Tour de France muziekquote:Op vrijdag 20 februari 2009 19:51 schreef ColdFeet het volgende:
Kent iedereen The Amazing Stroopwafels dan ook? Zijn die ook bekend?
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:50 schreef Viking84 het volgende:
Muh, Mark kijkt naar Uri Geller en daar gebeuren enge dingen, dus ik wil het helemaal niet zien.
Nu zit 'ie op z'n eigen kamer te kijken.
En ik heb net m'n pmbox geleegd. Men, wat een werk als je bepaalde pms wilt bewaren.
Zal ik eens vertellen hoe ik tortilla maak (geleerd van de spaanse moeder van een spaans klasgenootje).quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:21 schreef motorbloempje het volgende:
heb het recept aangehouden, maar denk dat de pan gewoon niet geschikt is
mn koekenpan had 't qua hoeveelheid niet aangekund, dus heb ik mijn hapjespan gebruiktmaar volgende keer ga ik denk ik het in een ovenschaal maken
![]()
dan wordt het wat beter rondom verspreid, de warmte.
Ook moet ik nog wat bedenken voor de smaak...
Dat beest is al bijna kaal ondertussenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:34 schreef kwakveense het volgende:
kan plurk niet op dr passen kim? dat je plurk gewoon dr op zet?
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:48 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
een vrouw die van de tour houd??
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:54 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Dat beest is al bijna kaal ondertussen.
Ik ben in 95 bij een tijdrit geweestquote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:56 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Afgelopen zomer was ik vlak bij de tour (5 km afstand - in Bretagne - begin én eindpunt van een etappe), vergis ik me een dag
Vergeet ook niet de professionele techniek van het wapperende handje terwijl datzelfde handje de microfoon vasthoudt! Als de uithaal èrg emotioneel wordt, moet je je vingers in een hoger tempo op en neer bewegenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:06 schreef k_i_m het volgende:
Ai ai ai, waarom zet ik dat soort zangprogramma's ook altijd op terwijl ik me scheel erger aan al die 16 jarige kinderen die het niet kan schelen dat ze naast de toon zingen, als ze maar Mariah Carey uithalen mogen maken.
en dan deel je niet ffquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:24 schreef Tinkepink het volgende:Ik heb net een halve zak Pepitamix op
Was even vergeten hoeveel cal daarin zitten
U vraagt, wij draaienquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:20 schreef Syrena het volgende:Maffe wijven
Ik start Fok op, hee, mijn envelopje is geel
en straks ga je de andere helft ook nog opetenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:24 schreef Tinkepink het volgende:Ik heb net een halve zak Pepitamix op
Was even vergeten hoeveel cal daarin zitten
FIjn om wat van je te horen. Was al bang dat ze je er hadden gehoudenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:31 schreef Vivi het volgende:
Hello
Heb ik nog spannende dingen gemist? Do vertel!
Ik heb mijn ziekenhuispraatje gehad, met de orthopedisch chirurg.
Hij vroeg ook nog of ik nog vragen had, nou, ja dus, dus ik stel ze, kan ie ze niet beantwoorden omdat het "te specialistische vragen zijn".
Ik ben mijn roeping misgelopen ofzo.
Nou ja, verder was alles oke, ik heb een grote watervaste pijl op mijn slechte been, dus dat moet goed gaan.
Haaaaaaaa she's back! Met watervaste pijl nog welquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:31 schreef Vivi het volgende:
Hello
Heb ik nog spannende dingen gemist? Do vertel!
Ik heb mijn ziekenhuispraatje gehad, met de orthopedisch chirurg.
Hij vroeg ook nog of ik nog vragen had, nou, ja dus, dus ik stel ze, kan ie ze niet beantwoorden omdat het "te specialistische vragen zijn".
Ik ben mijn roeping misgelopen ofzo.
Nou ja, verder was alles oke, ik heb een grote watervaste pijl op mijn slechte been, dus dat moet goed gaan.
Wat niet is kan nog komen! Je was toch female doctor House? En dan zeggen ze maar dat je niks kan opsteken van ziekenhuisseries! Echt wel!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:31 schreef Vivi het volgende:
Hello
Heb ik nog spannende dingen gemist? Do vertel!
Ik heb mijn ziekenhuispraatje gehad, met de orthopedisch chirurg.
Hij vroeg ook nog of ik nog vragen had, nou, ja dus, dus ik stel ze, kan ie ze niet beantwoorden omdat het "te specialistische vragen zijn".
Ik ben mijn roeping misgelopen ofzo.
Nou ja, verder was alles oke, ik heb een grote watervaste pijl op mijn slechte been, dus dat moet goed gaan.
Nee joh, sterker nog, ik word maandag pas om 14.45 geopereerd dus ik heb gezegd dat ik dan wel 's ochtends vroeg kom ipv zondagavond. Doei. En toen vroegen ze wat ik absoluut wilde kunnen voordat ik naar huis ging dus ik zei "ademen"quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:33 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
FIjn om wat van je te horen. Was al bang dat ze je er hadden gehouden
Nou ja, iets over differentiaaldiagnoses en zulks, mag toch hopen dat ze daar wat over wetenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:35 schreef Syrena het volgende:
[..]
Haaaaaaaa she's back! Met watervaste pijl nog wel![]()
Hoe specialistisch waren je vragen dan? Minder House kijken
En je hebt niks gemist volgens mij.
Als jij hem niet vast pint doen wij het welquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:37 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nou ja, iets over differentiaaldiagnoses en zulks, mag toch hopen dat ze daar wat over weten.
Maar goed, hij had dus nog steeds het vermoeden dat het een goedaardig gezwel is, al "mocht ik hem daar niet op vast pinnen". Wat logisch is.
Nachtenlang hysterisch googelen op PubMed does the trickquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:36 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Wat niet is kan nog komen! Je was toch female doctor House? En dan zeggen ze maar dat je niks kan opsteken van ziekenhuisseries! Echt wel!
Klinkt lekker! En dat jij flatout briljant bent wist ik alquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh and I just pulled a Nigella!
Heb haar gesmolten-minimarsen-met-cornflakes-in-cupcakebakjes-dinges gemaaktEn er zijn er maar 6 en we zijn met z'n zessen dus ik kan er maximaal maar 1 eten
*superslim*
Nee joh, ik was vanmiddag al in de Hennes aan het shoppen hoorquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:40 schreef conleche het volgende:
Viev!! You're back!!![]()
Voor de zekerheid die watervaste stift toch maar droog laten??
Dat duurde best lang zeg!!
Ik straal het uit hequote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Klinkt lekker! En dat jij flatout briljant bent wist ik al.
Zo, ff badderen.
OH, wat klinkt dat geniaal lekker.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:38 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh and I just pulled a Nigella!
Heb haar gesmolten-minimarsen-met-cornflakes-in-cupcakebakjes-dinges gemaaktEn er zijn er maar 6 en we zijn met z'n zessen dus ik kan er maximaal maar 1 eten
*superslim*
Ik ga ze zo proberen! Ik laat wel weten of ze lekker zijnquote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:48 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
OH, wat klinkt dat geniaal lekker.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:39 schreef Vivi het volgende:
[..]
Nachtenlang hysterisch googelen op PubMed does the trick.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:54 schreef conleche het volgende:
OO!! 4 juli komt Lenny Kravitz in het westerpark!! Must see.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:56 schreef conleche het volgende:
o fuck ja verkeerde topic!!![]()
Solly!
O nee, toch niet!!
Dat is pas echt vervelend als er geen microfoon in dat handje zit, maar ze doen van wel, "om te oefenen"quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:20 schreef Laureline het volgende:
[..]
Vergeet ook niet de professionele techniek van het wapperende handje terwijl datzelfde handje de microfoon vasthoudt! Als de uithaal èrg emotioneel wordt, moet je je vingers in een hoger tempo op en neer bewegen
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:55 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Is de voorverkoop al begonnen?
En uiteraard: brave René!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:57 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
dank
dat doet René gelukkig ook
en ik post in het XFactor topic mee..
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wie postte Frans Halsema ook alweer in het vorige topic? Dat vind ik echt één van de liefste liedjes ooit.. Mijn vader draaide dat nog regelmatig en dan gingen m'n ouders lekker dicht bij elkaar zitten. Als puber vond ik dat vreselijk, maar nu vind ik het eigenlijk wel heel schattig. Ik hoop dat ik dat ook nog doe na 35 jaar huwelijk.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:03 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
En uiteraard: brave René!*Maria stamps approved* Laat ie je maar goed vertroetelen
quote:
quote:
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:07 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Oke. Laat maar.
Komt ie ook op pinkpop of lowlands toevallig?
Zo hey! Ik vind de kaarten voor Bruce altijd al zo duur (Frankfurt was 75 euro)!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Kaarten in Montpellier zijn 145 euro! Issie gek geworden ofzo??
Wat een belachelijke prijzen. Vind 'm ineens niet meerzo lekkerquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Kaarten in Montpellier zijn 145 euro! Issie gek geworden ofzo??
zo zeg....da's echt extreemquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Kaarten in Montpellier zijn 145 euro! Issie gek geworden ofzo??
Onbereikbaar is toch juist aantrekkelijk?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:14 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Wat een belachelijke prijzen. Vind 'm ineens niet meerzo lekker
Ohquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:15 schreef Adelante het volgende:
[..]
Onbereikbaar is toch juist aantrekkelijk?
Dat zeggen 'ze'.quote:
Ik denk eerder dat die gaat over carnavalspakken in Rio, waar je nog wel met gemak anale sex in kunt hebbenquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:18 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Zeker het columnonderwerp in de Adelante van deze maand?
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:21 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat die gaat over carnavalspakken in Rio, waar je nog wel met gemak anale sex in kunt hebben
Ik zeg toch niet dat ik het neer ga leggen? Ik vind Lenny niet eens lekker!quote:
Ik zei het ook meer tegen mezelf eigenlijk.....quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:23 schreef Greys het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat ik het neer ga leggen? Ik vind Lenny niet eens lekker!
Maar het kon toch een speciaal arrangement zijn ofzo? Voor dát geld...
Hihiiiiiiiiiiiiiiihihihihi.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:26 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik zei het ook meer tegen mezelf eigenlijk.....![]()
Alleen voor Dean, een ubercute overhemdje, een kakpolo en een Bretonse streepjes-truitje.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:51 schreef Greys het volgende:
[..]
Fijn dat je gewoon alweer aan het shoppen was vanmiddag.
Nog iets gekauft?
Rommelen, rare geluiden, beetje misselijk? Uh oh, dat lijkt op wat ik hebquote:
Klinkt goed, die spulletjes voor Deantje!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:40 schreef Vivi het volgende:
[..]
Alleen voor Dean, een ubercute overhemdje, een kakpolo en een Bretonse streepjes-truitje.
Ik zag ook nog een mooi Ghost Whispererlike jurkje maar die staat toch voorlopig niet leuk, met Uggs eronder. En krukken
. Dus dat kan dan weer naar de gasrekening
.
Ja, stom hoe blij je kunt worden van een telefoontje met een vrolijke toon in zo'n geval!quote:Fijn van je zussie btw!
misselijk, rommelen.. ja, klinkt wel een beetje hetzelfde ja.. heb ook echt bar weinig op vandaagquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:41 schreef Aventura het volgende:
[..]
Rommelen, rare geluiden, beetje misselijk? Uh oh, dat lijkt op wat ik heb
Ik zou alvast veel fruit, beschuitjes, yoghurt en jasmijnthee inslaan (helpt bij mij)
fijn dat alles voor zover ok is!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 21:31 schreef Vivi het volgende:
Hello
Heb ik nog spannende dingen gemist? Do vertel!
Ik heb mijn ziekenhuispraatje gehad, met de orthopedisch chirurg.
Hij vroeg ook nog of ik nog vragen had, nou, ja dus, dus ik stel ze, kan ie ze niet beantwoorden omdat het "te specialistische vragen zijn".
Ik ben mijn roeping misgelopen ofzo.
Nou ja, verder was alles oke, ik heb een grote watervaste pijl op mijn slechte been, dus dat moet goed gaan.
Heb je stiekum ook geprobeert om die pijl eraf te wassen?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:52 schreef Vivi het volgende:
Ik doe mee met thee, ik ben inmiddels uit bad en zit als een glimworm op de bank.
She would be proud.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:52 schreef Vivi het volgende:
Ik doe mee met thee, ik ben inmiddels uit bad en zit als een glimworm op de bank.
She would be proud.
tof!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:04 schreef Greys het volgende:
Mo, kijk... dit is het lijstje van Rolf Koster (de heaumeau met het vriendelijk hoofd die ik hier al vaker gespamd heb) en hij doet dus super veel nasynchronisatie en inzingen van tekenfilms:
http://www.rolfkoster.nl/nasynchronisatie.html
Ik zie nu dat Badly Dubbed Porn er ook bij staatquote:
Totally awesome, bitch.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:52 schreef Vivi het volgende:
Ik doe mee met thee, ik ben inmiddels uit bad en zit als een glimworm op de bank.
She would be proud.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:17 schreef Greys het volgende:
Awesome!![]()
Voor Mo nog ff en dan hou ik er over op (allebei Rolf in tekenfilms zingend).
en vooral deze, die is echt super knap!
Ga die onderste maar ff oefenen(Hoe veel keer zou hij dat hebben moeten doen voordat het er op stond?
)
Gelukkig niet ziek de Bink!! En je bent echt lief dat je iedere keer meehelpt klussen!!quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:32 schreef Greys het volgende:
Ik krijg trek van jouw lijstje
Maar ik ga zo naar bedje. Braaf he?
Morgen weer klussen en afgelopen nacht vijf keer uit bed geweest (spokend hondje).
Niet ziek hoor, het hondje, maar ze had weer eens zo'n bui.
Je bent nog maar een paar uur wakker hopenlijk?quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:30 schreef conleche het volgende:
Lijstje:
BR: geroosterd brood met 30+ kaas, eitje
T: wodka light balsamico-chips
D: gegrild biologisch carbonaadje, sla met parmezaanse kaas en ui, gebakken aardappeltjes, ketchup.
toe vanilletoetje (taillefine) met frambozenjam.
Zo direct nog wat franse kaas met een rood wijntje. Denk ik.
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:41 schreef Adelante het volgende:
De poezen van Philip Freriks bij Pauw en Witteman
Moet niet veel gekker worden
Het ging werkelijk nergens over en hij zette z'n vrouw ook lekker neer, door haar met haar semi franse tongval "truusje" te laten zeggen. Echt waar, dat programma gaat met rasse schreden achteruit.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 23:59 schreef conleche het volgende:
[..]
Ik heb met verbazing zitten kijken. Lelijke schilderijen icm lelijke verhaaltjes en daar maggie dan 20 minuten reclame voor maken. Ze moeten vooral zo doorgaan.
Ja maar, ja maar, ja maar....quote:Op vrijdag 20 februari 2009 20:02 schreef sigme het volgende:
Ik ben geen kwetspeer en wordt wat iebel van de omzichtheid die hier soms heerst. ElisaB die geen grapje durft te maken over zaad halen bijvoorbeeld.
Voor haarquote:Op vrijdag 20 februari 2009 22:01 schreef DevilsAndDust het volgende:
Wie postte Frans Halsema ook alweer in het vorige topic? Dat vind ik echt één van de liefste liedjes ooit.. Mijn vader draaide dat nog regelmatig en dan gingen m'n ouders lekker dicht bij elkaar zitten. Als puber vond ik dat vreselijk, maar nu vind ik het eigenlijk wel heel schattig. Ik hoop dat ik dat ook nog doe na 35 jaar huwelijk.
Is it you?quote:Op zaterdag 21 februari 2009 01:15 schreef mspoez het volgende:
Lalalaaaaa! Eerste avond spelen zit erop en het was zo leukkkkkk!
[ afbeelding ]
Dan had ik daarom gelachen en wie d'r niet tegen kan moet niet zoiets uitlokkends als 'ben even zaad halen' neerkladderen.quote:Op zaterdag 21 februari 2009 00:44 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ja maar, ja maar, ja maar....
Ik snap wel wat je bedoelt. Maar het zou me toch gebeuren dat ik daar een garpje over zou maken en jij blijkt al jáááren ongewenst kinderloos te zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |