Dat klopt, maar het staat wel op de zakquote:Op donderdag 19 februari 2009 18:22 schreef SuperwormJim het volgende:
Volgens mij verzin je dit ter plekke
No shit, Sherlock!quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:22 schreef SuperwormJim het volgende:
Volgens mij verzin je dit ter plekke
Wees eens eerlijk ... vind je dat nu echt een KLB-topic waard?quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:23 schreef Tokamak het volgende:
[..]
Dat klopt, maar het staat wel op de zak
En bedanktquote:Op donderdag 19 februari 2009 18:28 schreef Pieter-utd het volgende:
![]()
[ afbeelding ]
kwaliteit injectie
Wat is dat?quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:31 schreef CaptainCookie het volgende:
Net als op een doosje paracetamol:
"Niet geschikt voor personen die allergisch zijn voor paracetamol"
Zo mooi is datquote:Op donderdag 19 februari 2009 18:31 schreef CaptainCookie het volgende:
Net als op een doosje paracetamol:
"Niet geschikt voor personen die allergisch zijn voor paracetamol"
Gefeliciteerd! Je hebt door waarom TS dit topic geopend heeftquote:Op donderdag 19 februari 2009 18:50 schreef IHVK het volgende:
Er zitten toch pinda's in borrelnootjes?
Nooit grappig!quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:50 schreef IHVK het volgende:
Er zitten toch pinda's in borrelnootjes?
Ach, dat is hetzelfde gezeik als aardbeien die geen vruchten zouden zijn.quote:Op donderdag 19 februari 2009 18:49 schreef Pandora73 het volgende:
Pinda's zijn namelijk geen noten.
Helaas is een aardbei-allergie niet dodelijk, en kan voor iemand met een pinda-allergie het "stomme gezeik" over het verschil tussen een pinda en een noot letterlijk een verschil zijn van leven of dood...quote:Op vrijdag 20 februari 2009 00:33 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Ach, dat is hetzelfde gezeik als aardbeien die geen vruchten zouden zijn.
Mensen die allergisch zijn voor pinda's moeten maar gewoon van alle soorten noten afblijven.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:09 schreef Pandora73 het volgende:
[..]
Helaas is een aardbei-allergie niet dodelijk, en kan voor iemand met een pinda-allergie het "stomme gezeik" over het verschil tussen een pinda en een noot letterlijk een verschil zijn van leven of dood...
Ja maar... O... Wacht. Dit is FoK. Never mind. Waste of breath.quote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:20 schreef wikwakka2 het volgende:
[..]
Mensen die allergisch zijn voor pinda's moeten maar gewoon van alle soorten noten afblijven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |