Ja, maar je hebt het gevoel dat Wilders zich meer bekommert om deze indeling dan om oorzaken en aanpakken: ‘Als iemand binnen drie minuten klaarkomt tijdens de seks, is dat dan een links orgasme of niet?’quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:19 schreef Diederik_Duck het volgende:
Het levert wel een overzichtelijk wereldbeeld op.
Yeah right. Dat laatste houden wij iig wel tegen met onze landbouwsubsidies en importbelastingen, sterker nog, we concurreren hun ermee dood (letterlijk zelfs).quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:06 schreef DivineJester het volgende:
[..]
Het stimuleren van economieën in ontwikkelingslanden zorgt ervoor dat Nederlandse producten daar afgezet kunnen worden en dat er goedkoop geproduceerde landbouwgoederen deze kant op kunnen komen, onder andere.
Op zich een goed voorbeeld, al denk ik dat het puur winstbejag is van het team. Waarschijnlijk krijgen ze een vast bedrag per race, dus hoe goedkoper ze ergens verblijven, hoe meer ze in eigen zak steken.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:21 schreef AlphaOmega het volgende:
Zwak tegenvoorbeeld... moet je eens kijken naar de naam en mogelijkheden die het team van RTL GP heeft in de race wereld. Daar kunnen ze bij de PO maar fijn een flink puntje aan zuigen.
En aan de inkomsten en interesse ligt het ook niet, anders ben je ook niet nog eens in staat om er nevenactiviteiten omheen te hangen zoals een magazine.
Friesland Dairy Foods is anders een grote speler in diverse 3e wereldlanden met hun melkproducten om maar eens wat te noemen, en die werken vaak ook met lokale grondstoffen zoals melk van lokale boeren, vaak met initiële steun van ontwikkelingshulp.. Het hele ontwikkelingsbeleid maar stoppen is wel wat gemakkelijk, er zitten wel degelijk goede initiatieven tussen, die zowel op lange als korte termijn ook goed voor ons land zijn, echter ook misstanden, en daar mag wat mij betreft ook resoluut de stekker uit. Idem trouwens voor het hele JSF gebeuren, dat nieuwe type saab Gripen heeft een veel betere prijs/kwaliteit verhouding naar mijn idee. Bij ons in het bedrijf kijken we al jaren naar "need to have" in plaats van "nice to have" en dat principe zouden politici ook eens wat vaker moeten hanteren..quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:22 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Yeah right. Dat laatste houden wij iig wel tegen met onze landbouwsubsidies en importbelastingen, sterker nog, we concurreren hun ermee dood (letterlijk zelfs).
Ik weet niet zoveel van RTL GP af, wel weet ik dan Studio Sport in het buitenland ook veel geroemd wordt. Bijvoorbeeld in de Wielerwereld.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:21 schreef AlphaOmega het volgende:
[..]
Zwak tegenvoorbeeld... moet je eens kijken naar de naam en mogelijkheden die het team van RTL GP heeft in de race wereld. Daar kunnen ze bij de PO maar fijn een flink puntje aan zuigen.
En aan de inkomsten en interesse ligt het ook niet, anders ben je ook niet nog eens in staat om er nevenactiviteiten omheen te hangen zoals een magazine.
En hij noemt ook gelijk ALLE stokpaardjes van de vermeende Wildersfans op Internet op. Het enige wat mij verbaast is dat hij niks over 'straatterroristen' zegtquote:Het kabinet moet volgens hem ,,gigantisch snijden in de linkse hobby's'', zoals bijdragen aan ontwikkelingssamenwerking, de publieke omroep, Afghanistan en de "klimaatswaanzin".
Toch raar dat Wilders eerst voor de Oorlog in Afganistan was (strijd tegen Terrorisme)quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:41 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
En hij noemt ook gelijk ALLE stokpaardjes van de vermeende Wildersfans op Internet op. Het enige wat mij verbaast is dat hij niks over 'straatterroristen' zegt
Echt, wanneer staat er nou eens een Wildersfan op die iets anders dan bovengenoemde stokpaardjes op kan noemen?
Joh, en als Agnes Kant wat dingen roept zijn het ALLE stokpaardjes van de vermeende SP-fans. Typisch hequote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:41 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
En hij noemt ook gelijk ALLE stokpaardjes van de vermeende Wildersfans op Internet op. Het enige wat mij verbaast is dat hij niks over 'straatterroristen' zegt
Echt, wanneer staat er nou eens een Wildersfan op die iets anders dan bovengenoemde stokpaardjes op kan noemen?
Noem ze eens dan.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:47 schreef pisnicht het volgende:
Joh, en als Agnes Kant wat dingen roept zijn het ALLE stokpaardjes van de vermeende SP-fans. Typisch he
Jammer dat beleidsvorming natuurlijk iets meer vereist dan ‘een kern van waarheid’. Overigens doet het kabinet al aardig zijn best (al sinds vorig jaar) om de koopkracht in ieder geval te behouden.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:10 schreef Dutch_Courage het volgende:
Wilders is natuurlijk een doorgeslagen idioot, maar hij heeft wel gelijk dat de overheid eerst maar eens naar haar eigen uitgaven mag kijken, voordat er weer vergaande maatregelen voor de man met de pet doorgevoerd worden.
Hij verwoord het natuurlijk weer lekker op des Telegraafs, maar er zit zeker een kern van waarheid in.
Ja, want het mogelijk maken voor mensen met een heel laag inkomen om een dak boven hun hoofd te hebben is wel een hele rare subsidie ja..quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:41 schreef YeahBabyYeahYeah het volgende:
[..]
Ja die gaat er onder Wilders ook aan,
Geen rare subsidies meer.
Net als leefbaar nederlan en LPF voor 2 weken en dan breekt de pleuris al weer uit omdat ze toch niet tot consensus kunnen komen.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:26 schreef jimmyrodgers het volgende:
Wilders For Prez!
Tot nu toe maakt de PVV echt niet zo'n indruk als destijds de LPF met al die interne onrust. Dat het bij de LPF is misgegaan hoeft nog niet te betekenen dat het bij de PVV misgaat.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:28 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Net als leefbaar nederlan en LPF voor 2 weken en dan breekt de pleuris al weer uit omdat ze toch niet tot consensus kunnen komen.
De koopkracht is sinds vorig jaar gestegen vanwege de daling van de olieprijs. Daar heeft dit kabinet echt niets mee te maken. Daarnaast kan het zeker geen kwaad om eens de overheidsuitgaven kritisch tegen het licht te houden.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:12 schreef Iblis het volgende:
[..]
Jammer dat beleidsvorming natuurlijk iets meer vereist dan ‘een kern van waarheid’. Overigens doet het kabinet al aardig zijn best (al sinds vorig jaar) om de koopkracht in ieder geval te behouden.
Nu is in de oppositie zitten met een 9mans fractie natuurlijk wel wat anders dan een eventuele regeringsdeelname.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:29 schreef thewishmaster het volgende:
Tot nu toe maakt de PVV echt niet zo'n indruk als destijds de LPF met al die interne onrust. Dat het bij de LPF is misgegaan hoeft nog niet te betekenen dat het bij de PVV misgaat.
Een regeringsdeelname zit er ongeacht het aantal zetels bij de verkiezingen niet in, de PVV wijkt te ver af van de "mainstream" partijen.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nu is in de oppositie zitten met een 9mans fractie natuurlijk wel wat anders dan een eventuele regeringsdeelname.
Mocht dat laatste gebeuren voor de PVV, dan ben ik benieuwd hoe standvastig Geert W. dan is.
Toen Wilders nog bij een regeringsfractie zat (VVD) was hij voor de missie in Afghanistan. Nu is het een linkse hobby.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:33 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Nu is in de oppositie zitten met een 9mans fractie natuurlijk wel wat anders dan een eventuele regeringsdeelname.
Mocht dat laatste gebeuren voor de PVV, dan ben ik benieuwd hoe standvastig Geert W. dan is.
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 13:35 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik ben het hier wel eens met Wilders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |