quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:37 schreef Goover het volgende:
Op het internet zijn natuurlijk verschillende webshops te vinden die hun producten tegen aantrekkelijke prijzen aanbieden. Wat is jou ervaring met de verschillende webshops?
http://www.fame.nl tip
quote:www.FAME.nl is een informatieve website over onze winkel en onze producten. Online kopen is bij FAME helaas niet mogelijk. Onze excuses voor het ongemak!
Voor al uw internet-aankopen op gebied van music, movies en games verwijzen wij u graag naar www.vanleest.nl
yep!quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:43 schreef Nadinarama het volgende:
Het vermelden waard is ook de Waterput in Bergen op Zoom.... De meest vreemde titels waarvan je denkt, die hebben ze niet, hebben ze dan wel.
Waar zit die ergens? Ik ben al jaren niet meer in Vlissingen in de stad geweest, maar als er een goeie platenzaak zit moet ik er toch weer 's gaan kijken.quote:Ook is de Bard in Vlissingen een mooie integere winkel. De eigenaar heeft oprechte liefde voor de muziek.
Dan is het idee van de webshops met url ook een beetje weg hè?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:42 schreef Goover het volgende:
[..]
Ik heb het niet uitsluitend over webshops...
In Vlissingen zit de Bard op de hoek van het Bellamypark. Tegenover de kroegies...Als er een leuk optreden in de Piek is, moet je maar eens langs komen. http://www.depiek.nlquote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:45 schreef Tokus het volgende:
[..]
yep!
[..]
Waar zit die ergens? Ik ben al jaren niet meer in Vlissingen in de stad geweest, maar als er een goeie platenzaak zit moet ik er toch weer 's gaan kijken.
In die regio zit in Middelburg aan de Dam ook wel een leuk zaakje, alleen weet ik niet meer hoe 'ie heet.
Boudisque is toch opgedoekt?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 13:26 schreef ScottTracy het volgende:
Online meestal CD-Wow, in de winkel meestal bij de Boudisque of Plato (beiden in Utrecht), af en toe bij de Free Record Shop
Hm, ben er voor het laatst een half jaar geleden geweest en vond de winkel diep bedroevend. Veel te duur, rommelig en een sfeer alsof het ze zelf ook allemaal niks meer interesseerde. Ben er behoorlijk op afgeknapt in ieder geval. Misschien dat het ondertussen weer iets verbeterd is, geen idee.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 12:47 schreef Orbeatle het volgende:
Bullit in Eindhoven op de grote berg was echt een super winkel. Nu ze op de tongelresestraat zitten is 't toch wel wat minder geworden. Maar hey, 't is altijd beter dan de free record kwats of van leest.
Het is nu nog kleiner dan het was op de kleine berg. Het is nu ook echt een "metal store" geworden.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:02 schreef Weakling het volgende:
[..]
Hm, ben er voor het laatst een half jaar geleden geweest en vond de winkel diep bedroevend. Veel te duur, rommelig en een sfeer alsof het ze zelf ook allemaal niks meer interesseerde. Ben er behoorlijk op afgeknapt in ieder geval. Misschien dat het ondertussen weer iets verbeterd is, geen idee.
Offline:
Velvet - Breda
Online (zowel in MP3 als CD vorm):
Boomkat
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |