Tuurlijk niet maar er zijn genoeg mensen bang genoeg dat ze hun baan verliezen en zeggen overal ja en amen op wat meneer de baas zegt.quote:Op donderdag 12 maart 2009 15:06 schreef capricia het volgende:
[..]
So? Dat is toch niet jouw probleem?
Ik begrijp wel dat ze de druk opvoeren, maar ik zou daar niet zo makkelijk in mee gaan.
Mijn tandarts is van 8.30 tot 17.00 uur open...en mijn werk is ook zo ongeveer rond die tijd....quote:Op donderdag 12 maart 2009 21:14 schreef snabbi het volgende:
Tja ik ga ook in mijn eigen tijd naar de tandarts. Zo schokkend lang zit ik daar ook weer niet dus is ook geen punt voor mij. Wel ben ik van mening dat wanneer je een vrije dag geruime tijd van te voren aanvraagt, dat de werkgever dit niet kan weigeren (of het moet echt in extreme perioden zijn)
Als hij het zou weigeren vreet hij domweg het kaas van je brood en je moet je afvragen of je dat wil accepteren.quote:Op donderdag 12 maart 2009 21:14 schreef snabbi het volgende:
Tja ik ga ook in mijn eigen tijd naar de tandarts. Zo schokkend lang zit ik daar ook weer niet dus is ook geen punt voor mij. Wel ben ik van mening dat wanneer je een vrije dag geruime tijd van te voren aanvraagt, dat de werkgever dit niet kan weigeren (of het moet echt in extreme perioden zijn)
Ik ga even tussendoor of voor m'n werk. De vorige keer had ik om half 9 een afspraak bij de tandarts en was ik om kwart voor 9 aan het werk. Nou dan werk ik 's middags wel even langer doorquote:Op vrijdag 13 maart 2009 02:33 schreef capricia het volgende:
[..]
Mijn tandarts is van 8.30 tot 17.00 uur open...en mijn werk is ook zo ongeveer rond die tijd....
Ga jij dan 's avonds of zo, of neem je vrij?
Hier hetzelfde. Maat het is wel vervelend als je gedetacheerd zit ver weg. Dan ben je bijna de halve ochtend kwijt aan een tandartsbezoek. Maar ik vind dat wel het probleem voor mijn werkgever, en niet voor mij...quote:Op vrijdag 13 maart 2009 07:59 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik ga even tussendoor of voor m'n werk. De vorige keer had ik om half 9 een afspraak bij de tandarts en was ik om kwart voor 9 aan het werk. Nou dan werk ik 's middags wel even langer door
Je bent een gedetacheerde tandarts ?quote:Op zaterdag 14 maart 2009 13:24 schreef capricia het volgende:
[..]
Hier hetzelfde. Maat het is wel vervelend als je gedetacheerd zit ver weg. Dan ben je bijna de halve ochtend kwijt aan een tandartsbezoek. Maar ik vind dat wel het probleem voor mijn werkgever, en niet voor mij...
Het is geven en nemen, en meestal geef je toch wel meer dan je neemt.
He, nee...quote:Op zaterdag 14 maart 2009 20:50 schreef Bankfurt het volgende:
[..]
Je bent een gedetacheerde tandarts ?
Ik ga in mijn eigen tijd ja, dus ik neem vrij of ik werk wat langer door. Mijn werk is van 7.00 tot 20.00 open dacht ik. Ook kan ik dingen in de week wel met elkaar compenseren (dus maandag 6 uur werken en dinsdag 10 uur).quote:Op vrijdag 13 maart 2009 02:33 schreef capricia het volgende:
Mijn tandarts is van 8.30 tot 17.00 uur open...en mijn werk is ook zo ongeveer rond die tijd....
Ga jij dan 's avonds of zo, of neem je vrij?
En ben jij je baan zeker?quote:Op maandag 16 maart 2009 16:03 schreef 68Chevelle het volgende:
Vandaag de eerste dag van een ontslagronde bij een beleggingscoorporatie in Rotterdam waar ik werk.
Sommige mensen (intern) die 15 jaar+ er werken hebben binnen 5/10 minuten te horen hebben gekregen dat ze overtallig zijn, emoties steken hier en daar flink de kop op.
Vandaag de managementlayout te horen gekregen waarin de organisatie in de toekomst verdergaat, en ik kan me persoonlijk niet tot de indruk onttrekken dat er nogal veel vriendjespolitiek inzit.
Ontslagrondes lopen door tot volgende week donderdag, en het was nog lang onrustig op de Coolsingel.
Interne? Je bedoelt een stagiair?quote:Op maandag 16 maart 2009 16:27 schreef 68Chevelle het volgende:
90% zeker dat ik er ook uitvlieg, ik heb persoonlijk wat mot met de nieuwe manager, maar bij mij zou dat pas op einde contract liggen, en dat is 31 maart.
Een interne vliegt er per direct uit.
Nee, vast contract vs. gedetacheerd/ZZPquote:Op maandag 16 maart 2009 16:32 schreef rvlaak_werk2 het volgende:
[..]
Interne? Je bedoelt een stagiair?
Klote dat je je baan kwijtraakt. Succes met solliciteren iig.
Netjes!~quote:
Goed nieuws, congratsquote:
Bravoquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |