SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die vooruitblik met de bejaarden is wel grappig.quote:
quote:Op maandag 16 februari 2009 17:19 schreef Cracka-ass het volgende:
[..]
Toen ging ik ook stuk.
- "Maar welke dan?!"
"Gewoon die je in de supermarkt kan kopen, doe je in de pan!!!"
!!
quote:Op donderdag 19 februari 2009 00:52 schreef Mirjam het volgende:
Iedere keer als ik due takuya zie, krijg ik de sterke neiging om hem door de tv te sleuren en hem een paar klappen op zn neus te geven
Oh, ik hoop het zo voor haar, ik roep het iedere aflevering weer...quote:Op donderdag 19 februari 2009 08:59 schreef BuupWerk het volgende:
meisje opent dr ogen vast wel als ze zich zelf op tv ziet nou ja zich zelf...HEM !!
quote:Op donderdag 19 februari 2009 09:28 schreef Starlie het volgende:
[..]
Dat heb ik nu met Abygail, als jij nu het hoofd van Takuya pakt dan pak ik het hoofd van Abygail en die rammen we hun hoofden tegen elkaar aan!!
Ging nooit om alleen baby'squote:Op donderdag 19 februari 2009 16:42 schreef Fendy het volgende:
Ik snap het format eigenlijk niet meer, ik dacht dat het vooral om 'baby' te huur ging en niet over tieners en bejaarden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.He said how many sugars do you like in your tea?
I said forget about the sugar have a spoon full of me,
[Rhu SC]Deel 1 dus? O+
Your job is to feed me, do me and die
Hoe heet die serie?quote:Op donderdag 19 februari 2009 22:43 schreef Chrizs het volgende:
Op BBC Three is vandaag de US versie begonnen.
Bij 3 stelletjes hebben de ouders al ingegrepen
De ouders hebben ingegrepen? Oei, dan hebben ze het wel heel bont gemaakt?quote:Op donderdag 19 februari 2009 22:43 schreef Chrizs het volgende:
Op BBC Three is vandaag de US versie begonnen.
Bij 3 stelletjes hebben de ouders al ingegrepen
Of ze zijn niks gewend daarquote:Op vrijdag 20 februari 2009 10:05 schreef Mirjam het volgende:
[..]
De ouders hebben ingegrepen? Oei, dan hebben ze het wel heel bont gemaakt?
Is dat ergens online te bekijken??quote:Op donderdag 19 februari 2009 22:43 schreef Chrizs het volgende:
Op BBC Three is vandaag de US versie begonnen.
Bij 3 stelletjes hebben de ouders al ingegrepen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |