Utrecht + Auto = Hel.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 21:52 schreef sneakypete het volgende:
Even serieus:
Utrecht is gewoon een goede locatie wegens de centrale ligging. Utrecht zou ik doen, Amsterdam vind ik toch wat ver.
Mss een lijstje aanleggen met mensen die komen?
Ben op zich geinteresseerd
Ik heb geen auto (meer)quote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:22 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Utrecht + Auto = Hel.
Utrecht + Parkeren = Kontgat van de wereld.
Ah, naja - mijn ervaringen met Utrecht en parkeren zijn niet al te fijn. Maar goed, ben dan ook niet al te bekend met die stad.quote:
Da's in elke grote stad wel zo dunkt me en toch zeker in Amsterdam.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:47 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Ah, naja - mijn ervaringen met Utrecht en parkeren zijn niet al te fijn. Maar goed, ben dan ook niet al te bekend met die stad.
Rotterdam is een hemel wat dat betreftquote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:48 schreef sneakypete het volgende:
[..]
Da's in elke grote stad wel zo dunkt me en toch zeker in Amsterdam.
én heeft veel nachttreinen naar zowel noord als zuidquote:Op zaterdag 14 februari 2009 22:50 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Rotterdam is een hemel wat dat betreft
idd Den bosch de hoofdstad van Noord Brabantquote:Op zaterdag 14 februari 2009 20:19 schreef Xtreem het volgende:
Ik pleit voor Den Bosch.
Centraal, sfeervol en vooral niet-Utrecht.
nog steeds blauwquote:Op zondag 15 februari 2009 12:11 schreef Montov het volgende:
Ik pleit voor een StefanP-POL-meet. In Texas. Maar alleen als Monidique komt.
geen nachttreinen itt de randstad en brabantstadquote:Op zondag 15 februari 2009 11:42 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
Waarom niet een keer met z'n allen naar Zwolle of Deventer?
idd waar is onze texaanse (alles is beter in de vs) troll heenquote:Op zondag 15 februari 2009 14:37 schreef Monidique het volgende:
Eerst maar eens een StefanP-find...
Joh, zwart en onder een andere naam had 'ie ook nog modrechtenquote:
Rijd je mee in de wagen?quote:
Als ik ga, ga ik je om die gunst vragen.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:00 schreef Rock_de_Braziliaan het volgende:
[..]
Rijd je mee in de wagen?
Dan kan je deze keer wel aan de Maredsous.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:06 schreef sigme het volgende:
[..]
Als ik ga, ga ik je om die gunst vragen.
Het alternatief is de treinquote:Op zondag 15 februari 2009 22:06 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Dan kan je deze keer wel aan de Maredsous.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |