quote:Op donderdag 12 februari 2009 04:20 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Die gebruik ik ook beide . Superantispyware is een machtig mooi programma die voor een gratis prog verrassend veel meuk verwijdert.
Daarnaast ad-aware SE en na Kaspersky (falende 2009 versie) nu Norton 2009.
Ik was altijd tegen Norton maar ze hebben geleerd van hun fouten (zeer zware belasting v je systeem)
[ afbeelding ]
Zelfs een balkje voor het CPU gebruik
Dan heb je meer aan de tips voor programma's! Ik heb idd weinig uitleg gegeven en ging uit van wat eigen onderzoek op internet. Ccleaner werkt hier goed en een register cleaner kan ook helpen. Maak alleenquote:Op donderdag 12 februari 2009 02:47 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Owja?
MSconfig en dan? Alles gewoon uitvinken?![]()
regedit?
Graag tools of duidelijke tips. Ben niet zo'n ict nerd die even handmatig zijn hele register gaat opschonen.
hoezo dat?quote:Op vrijdag 13 februari 2009 16:31 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Biggest shit ever. Echt waar, ik wist niet hoe snel ik het van mijn computer moest smijten.
Volgens mij heb jij het niet helemaal begrepenquote:Op vrijdag 13 februari 2009 16:31 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Biggest shit ever. Echt waar, ik wist niet hoe snel ik het van mijn computer moest smijten.
Ik heb 3 schijven (2x 500 en 1 x 320 B)quote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:31 schreef Rucky het volgende:
Ik weet niet of je een extra partitie of een extra interne harde schijf hebt maar een goede tip is om de map mijn documenten op een andere partitie dan C: te zetten. Net zoals je downloads naar een andere partitie want dan raakt je C: niet gefragmenteerd en hoef je bij traagheid niet je windows opnieuw te installeren.
Je moet je C: schijf gewoon zo schoon mogelijk houden. Daarmee bedoel ik zo min mogelijk tijdelijke bestanden erop zetten en alleen je programma's.
Ik doe dit al sinds de vorige installatie van windows en als ik kijk of C: gedefragmenteerd moet worden blijkt dit niet nodig te zijn. (al een jaartje of 4 minimaal)
Mijn computer werkt amper nog als dat programma op de achtergrond loopt.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:36 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Volgens mij heb jij het niet helemaal begrepen![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SD
Ligt dat dan aan dat programma of aan jouw pc denk je?quote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:57 schreef KirkLazarus het volgende:
[..]
Mijn computer werkt amper nog als dat programma op de achtergrond loopt.
Het is een kutprogrammaquote:Op vrijdag 13 februari 2009 20:00 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Ligt dat dan aan dat programma of aan jouw pc denk je?![]()
Maar het is wel een redelijk zwaar programma. Toch op een beetje pc zou het vlot moeten werken.
Het is een topprogramma. Jij bent kutquote:
Ik heb 2 x 160 Gbquote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:38 schreef Pacmaniac het volgende:
[..]
Ik heb 3 schijven (2x 500 en 1 x 320 B)
Kun je uitleggen hoe ik dat het beste kan doen? Partities maken kan ik wel maar hoe groot moet de Windowspartitie zijn dan?
Ok dank . Ga het volgende week eens proberen. Dan meteen een schone installatie erop en hopelijk kunnen we dan weer een tijdje doorquote:Op vrijdag 13 februari 2009 20:57 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Ik heb 2 x 160 Gb
Schijf 1: C:/ = 100 Gb, E:/ = 60Gb
Windows staat op C en programma's die ik serieus ga gebruiken, office, muziek bewerking en sommige spellen staan daar op. Mijn Documenten staat op E.
Schijf 2: F:/ = 160 Gb. Alle muziek en een backup van E
-EDIT-
Virtueel geheugen staat trouwens op F:
Dat is een hele waslijst. Op wat voor regelmaat moet je die programma's nou gebruiken?quote:Op vrijdag 13 februari 2009 21:30 schreef leolinedance het volgende:
Ccleaner
AVG
Spybot S&D
Malwarbytes anti malware
Eusing Free Registry Cleaner
O&O Defrag
bijna nooit maar ik heb ze wel. Alleen ccleaner gebruik ik iedere 1a2 dagen. Avg draait op de achtergrond.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:03 schreef dottinator het volgende:
[..]
Dat is een hele waslijst. Op wat voor regelmaat moet je die programma's nou gebruiken?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |