Ik aas eigenlijk op een indio linnen Limited edition, zoals er vroeger de lampone was. Volgens het mailtje van didymos komen die mogelijk rond de lente weer. Komen die niet, dan koop ik een linnen natur die ik ga verven.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:17 schreef Webkim het volgende:
[..]
Er staat een Leinen Natur 6 in de koopjeshoek.
En dan hebben we het nog niet eens over het wįssen van Cashmere. Mijn CSE is ook weg. Zo mooi, maar veel te eng. 'k Ben geen Martha Steward / Bree Hodge. Ik kan iets in de trommel kieperen en that's it.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:17 schreef p_iglet het volgende:
oew die cachmere doeke vind ik al een stuk mooier dan die CSE.
maar fijn en teer is die van mij ook niet
klein wel, maar teer
Bij Didymos duidelijk deze maandquote:Op vrijdag 13 februari 2009 19:13 schreef cattie het volgende:
Wanneer komt dat schip met geld nou binnen![]()
Het gaat niet om mij, het gaat om hem.quote:Op vrijdag 13 februari 2009 20:55 schreef DaviniaHR het volgende:
BE, je had toch de BWCC geleerd?
Probeer anders eens in huis van het weekend of je het volhoudt 10 minuutjes. als het niet gaat, haal je sasha weer van je rug en is er geen man overboord. als je halverwege tussen cb en thuis erachter komt dat het toch niet prettig is, lijkt me wat minder fijn
enne, wat is CSE? Is dat die sjiek-de-friemel doek van 200 euro?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |