Ik had 102 cm met maat ±30 en ik heb nu een 28 aan dus ik gok dat ik 100 hebquote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:40 schreef Laureline het volgende:
[..]
Met jouw lengte is 100 heel netjes! Zeker als je het eerlijk hebt gemeten, dus echt het wijdste punt van het onderlichaam (dat de centimeter, als je hem op dat getal vasthoudt, ook echt in dat kringetje tot de grond kan zakken) Sommige modehuizen eisen alleen voor hun modellen een heupwijdte van 85 cm of minderDan moet je de genen hebben van een 11-jarig jongetje. Griezelig.
Ik heb dat gifje met jou in mijn achterhoofd in de OP gezetquote:Op vrijdag 6 februari 2009 19:43 schreef MariaEtcetera het volgende:
Dat gifje![]()
Bij wijze van slechte tvp![]()
Oh en ik hoor dat we gaan poolen!Dus be back later, mebbe
Je bent mijn favorietje labielootjequote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:39 schreef kwakveense het volgende:
[..]
oh wat grappig!!! dan ken je vast Alexandra wel (startjaar 2001 al was dat een Quack-er) en allerlei mensen die wel op de Albion reis meegingen (John, Freek, Teerd, WietseMaartje en dinges....Jonathan...) volgens mij is Gagarin idd. een beetje dood... net als de reis van Albion en GS samen trouwens
okej, enough getopickaapt... ik heb toch nog iets nuttigs van mijn dag gebakken hier trouwens
oh en even een extratussendoor voor vivi...gewoon...
Nou, dat betekent dus dat als ze er nú geen zin in hebben om die kaartenbakken naar boven te halen, ze dat maandagmiddag waarschijnlijk wél hebben...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:43 schreef kwakveense het volgende:
ik hoop het voor ze, anders krijgen ze van mij steeds aanvraag briefjes met dingen als "MSS letter HW to Mann 6 december 1783" waarna ze dat zelf in de kaartenbak mogen opzoeken in welke collectie of map dat hier zich bevindt... en dat een keer of 10 per dag vanaf maandag...
Ik voelde me al een paar dagen niet zo lekker, beetje griepachtig, verder genegeerd. Voel ik net een bult ter grootte van een knikker in mijn nek. En ik wilde niet ziek worden verdeurie, maar als ik zo'n dikke klier in mijn nek heb denk ik dat mijn negeren niet zoveel meer uitmaaktquote:
NEEEE krispy kreme!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:59 schreef kwakveense het volgende:
ik ben aan t werkenen de dichtstbijzijnde dunkin donuts aan t zoeken
Die vreet ik dus echt per zak he?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:00 schreef Muis006 het volgende:
Kim, wil je een kaneelkussentje?
Dat is mooi kut. Zou een berg paracetamol je door morgen heen kunnen helpen? Kan je daarna ziek worden.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:59 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik voelde me al een paar dagen niet zo lekker, beetje griepachtig, verder genegeerd. Voel ik net een bult ter grootte van een knikker in mijn nek. En ik wilde niet ziek worden verdeurie, maar als ik zo'n dikke klier in mijn nek heb denk ik dat mijn negeren niet zoveel meer uitmaakt.
i know! maar de haal ik in NY volgende week wel ergens. want:quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:59 schreef Muis006 het volgende:
[..]
NEEEE krispy kreme!
Krispy Kreme > dunkin donuts!
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 21:59 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik voelde me al een paar dagen niet zo lekker, beetje griepachtig, verder genegeerd. Voel ik net een bult ter grootte van een knikker in mijn nek. En ik wilde niet ziek worden verdeurie, maar als ik zo'n dikke klier in mijn nek heb denk ik dat mijn negeren niet zoveel meer uitmaakt.
Zo ben ik de afgelopen week al doorgekomen, weet niet hoelang dat nog luktquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:01 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Dat is mooi kut. Zou een berg paracetamol je door morgen heen kunnen helpen? Kan je daarna ziek worden.
Nou vooruitquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:03 schreef kwakveense het volgende:
[..]
i know! maar de haal ik in NY volgende week wel ergens. want:
KK: 40 miles > DD 1,2 miles
ik ga niet een uur rijden voor een donut
Kim, wat echt de bom is: paracetamol, aspirine en caffeine in een pil. Bewezen effectiever pijnstillend & koortsverlagend!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:04 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Zo ben ik de afgelopen week al doorgekomen, weet niet hoelang dat nog lukt.
Ik!Ik!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:00 schreef Muis006 het volgende:
Kim, wil je een kaneelkussentje?
Ik gebruik altijd Panadol Plus. Werkt als een tierelier!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:10 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Kim, wat echt de bom is: paracetamol, aspirine en caffeine in een pil. Bewezen effectiever pijnstillend & koortsverlagend!
* Muis006 Geeft cinnamongirl kaneelkussentjesquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:12 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Ik!Ik!![]()
Beterschap, K_I_M!
Verder ben ik al de hele avond teevee aan het kijken, net X-factor, een stuk Mike en Thomas show en Top of Flop...
Nu op RTL4: item met Sonja Bakker![]()
Hilarisch.
Yumquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:12 schreef Muis006 het volgende:
[..]
* Muis006 Geeft cinnamongirl kaneelkussentjes
Kop van Noord Holland!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:15 schreef cinnamongirl het volgende:
Haha, Sonja Bakker praat net als waar ik vandaan kom.
'Nou dit is me huis', en dan zo zangererig.
Zit daar ook caffeine in?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:12 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Ik gebruik altijd Panadol Plus. Werkt als een tierelier!
Coffeine, maar ik weet niet wat het verschil is?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:16 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Zit daar ook caffeine in?
Ik zat vanmiddag op internet te zoeken voor mijn ziekige kamergenoot. EN het schijnt dus echt zo te zijn, wetenschappelijk aangetoond enzo. Wel iets hogere kans op anxiety. Maar allez, dat is alleen maar beter voor Kim en haar bezoek
quote:
Vroeger (lees: zo'n 15 jaar geleden) sprak ik ook zo plat. Gelukkig heb ik op de school voor journalistiek spraakles gehad, dus nu spreek ik een mooie mengvorm van allerhande dialectenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:16 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
![]()
Echt plat Westfries. Ik kan dat ook, maar doe het nooit. Alleen als ik dronken/boos/moe/geemotioneerd ben, glipt er weleens wat doorheen
Neuh, dat is toch gewoon hetzelfde?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:16 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Coffeine, maar ik weet niet wat het verschil is?
Ha, een mede-Westfriezin. Ik kom uit Grootebroek (ja, naast Lutjebroek).quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:18 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Vroeger (lees: zo'n 15 jaar geleden) sprak ik ook zo plat. Gelukkig heb ik op de school voor journalistiek spraakles gehad, dus nu spreek ik een mooie mengvorm van allerhande dialecten
Toch nog een beetje Frysk bloed dusquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:20 schreef Greys het volgende:
Noh hééééj! Is het leuk weest vanavond?
Hier nog een Westfriese
Maar ik woon al meer dan tien jaar in het Rotterdamsche en Bleiswijksche, dus het Westfriese is er een beetje vanaf. Helaas.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:18 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Neuh, dat is toch gewoon hetzelfde?
hej, t gaat beter. ik heb wat minder heimwee, en t werk is iets beter want ik mag nu tenminste dingen gaan zoeken (t saaiste werk wel voor het begin bewaard) vóórdat ik die dingen weer stom moet overschrijven...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:11 schreef motorbloempje het volgende:
dank dank dank![]()
en ik ben mega verkoudenmn neus zit echt vol, dus was al lang blij dat ik nog wat proefte, dat zal morgen ook wel weer over zijn....
hoe is het inmiddels in de VS kwak? ondanks het saaie werk toch een beetje aan het wennen en inburgeren nu?
Excuus, ik dacht dat er codeïne stondquote:
ja, dat je een neiwue neemt voor de oude is uitgewerkt... gewoon m de zoveel uur eentje innemen... dan stapelen de stoffen in je bloed p de stofjes die er nog zitten van de oude dosisin werkt het sneller en beer (zo is t mij uitgelegd) met ibu en minder goed idee geloof ik... maar als ik ibuprofen neem voor echte erge pijn dan zin ze meestal uitgewerkt voor ik weer een nieuwe magquote:
fijn om te horenquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:26 schreef kwakveense het volgende:
[..]
hej, t gaat beter. ik heb wat minder heimwee, en t werk is iets beter want ik mag nu tenminste dingen gaan zoeken (t saaiste werk wel voor het begin bewaard) vóórdat ik die dingen weer stom moet overschrijven...
en het helpt heel erg dat er al een week voorbij is. aant begin van de eerste week leken 5 weken zó lang...
thanks... ik doe mn best. lief van je!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:27 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
fijn om te horen![]()
rustig aan doen, gewoon alles maar over je heen laten komen en die kutklusjes, ach, dat overleef je ook wel
geniet van het feit dat je dit onderneemt, dat je dáár bent en leeft die paar weken en en en![]()
ja, geniet van je stoerheid
Kwak...quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:26 schreef kwakveense het volgende:
[..]
hej, t gaat beter. ik heb wat minder heimwee, en t werk is iets beter want ik mag nu tenminste dingen gaan zoeken (t saaiste werk wel voor het begin bewaard) vóórdat ik die dingen weer stom moet overschrijven...
en het helpt heel erg dat er al een week voorbij is. aant begin van de eerste week leken 5 weken zó lang...
Ik kreeg juist een gevoelloze tong ván mijn tongpiercingquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:28 schreef Viking84 het volgende:
Omg, ik hoor net van iemand die ook een CI heeft dat het bij haar een jaar duurde voor ze het gevoel in haar tong weer terug had. Hoop niet dat het bij mij zo lang duurt. Wel het moment om een tongpiercing te zetten natuurlijk
. En ik ben benieuwd of het ook invloed heeft op mijn beleving vh zoenen
.
Ik weet dat je het goed bedoelt, maar ik den dat niemand kan weten of dit dé tijd van mijn leven is. Maa, geneiten probeer ik zeker. Zeker van de écht leuke momenten hier: de vrije momenten, de leuke vondsten die k doe in de brieven, het boodschappen doen in de supermarkt, eekhoorns in de tuin....quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:28 schreef cinnamongirl het volgende:
[..]
Kwak...
Het is makkelijk gezegd, maar probeer wat meer in het nú te leven....voor je het weet is het voorbij..
Maar dít is de tijd van je leven...helaas komen de meesten daar pas naderhand achter.
En ik mag niet verkouden worden, dus jij krijgt geenquote:
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En ik mag niet verkouden worden, dus jij krijgt geenvan mij.
Of ja: kusje op je handje dan.
kwak er wat whisky in en je slaapt heerlijk...quote:
ja, ik ga er straks voor 't slapengaan nog een Glenlivet tegenaan gooienquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:33 schreef Adelante het volgende:
[..]
kwak er wat whisky in en je slaapt heerlijk...
Tullamore Dew hierquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:34 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ja, ik ga er straks voor 't slapengaan nog een Glenlivet tegenaan gooien
Klopt, dat kan ik niet voor je beoordelen...maar ik weet wel dat kansen als deze schaarser worden naarmate je ouder wordt...vind het moeilijk om uit te leggen, maar mijn eerdere opmerking heeft dus te maken met het feit dat mensen vaak te erg bezig zijn met het verleden en de toekomst en gepieker en vergeten om te genieten van het NU.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:31 schreef kwakveense het volgende:
[..]
Ik weet dat je het goed bedoelt, maar ik den dat niemand kan weten of dit dé tijd van mijn leven is. Maa, geneiten probeer ik zeker. Zeker van de écht leuke momenten hier: de vrije momenten, de leuke vondsten die k doe in de brieven, het boodschappen doen in de supermarkt, eekhoorns in de tuin....
quote:
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:37 schreef k_i_m het volgende:
Ik weet dat het hier geen OUD is, maar ik moest zo verschrikkelijk lachen om deze foto dat ik hem toch even wilde delen. Wat is het leukste aan in bad? Afspoelen met de douche en dan de straaltjes opzuipen.
[ afbeelding ]
Kannibaalquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:38 schreef cinnamongirl het volgende:
Wat een droppie! Daar zou je toch zo een hapje van willen nemen!
Welke vrouw spuugt nu dingen uitquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:36 schreef Adelante het volgende:
whehehe, ook vrouwelijke liefhebbers
mijn vriendin spuugt het gewoon uit
Heb je het ooit warm geprobeerd? Hot whiskey, dé winterdrank in Ierland.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:39 schreef Greys het volgende:
Wat knap ende stoer dat jullie whisky drinken!
Ik zou het ook graag willen lusten, maar ik vind het net eau de cologne. Niet dat ik dat ooit gedronken heb, maar ik denk dat het zo smaakt. Heer G is whiskyfanaat en heeft 32 verschillende geloof ik. En mij maar steeds een slokje geven 'Deze vind jij ook lekker!'. Yeah, right. Gatverdamme!
Ik heb nog een veel schattigere foto van vanmiddagquote:
Irish Coffee is niet Iersquote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:42 schreef cinnamongirl het volgende:
En Irish Coffee, lust je dat ook niet Greys?
Posten maarrrrrrrrrrrr!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:42 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik heb nog een veel schattigere foto van vanmiddag.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 22:43 schreef Greys het volgende:
Yo! Vikster!
Zou jij niet rustiger aan gaan doen? Je maakt je veel te druk heb ik het idee. En daarbij moet je geen uitzonderingen op gaan zitten zoeken op internet, waardoor jij je druk gaat maken dat jij dat ook krijgt misschien.
Doe eens zuinig op jezelf en ga rustig doen, potdomme!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |