Als je het niet lekker vindt, waarom eet je het dan?quote:
Ja ik ging idd meteen al even kijken! Is in principe best goed te bereiken ook! En in Blijdorp ben ik nog nooit geweestquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:23 schreef Ewelina het volgende:
TVP
Oh, en Blijdorp zit dus in Rotterdam. Goed te bereiken van CS met de tram, ongeveer een kwartiertje lopen vanaf CS.
Het is iig een heel grote dierentuin, met prachtige verblijven (o.a. Taman Indah voor de olifanten) en sinds 10 jaar ofzo hebben ze ook een heel apart gedeelte met alleen maar aquaria. Mét een enorme onderwatertunnel! Ik vind dat echt fantastisch.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:25 schreef MariaEtcetera het volgende:
[..]
Ja ik ging idd meteen al even kijken! Is in principe best goed te bereiken ook! En in Blijdorp ben ik nog nooit geweest*port vriendje*
Ik vind pretparken alleen maar leuk als je niet een uur in de rij hoeft te staan voor de attracties. Dus als ik ga, dan ga ik op een tijdstip wanneer er niemand is. M.a.w.: doordeweeks, wanneer er GEEN schoolvakantie is.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:28 schreef Viking84 het volgende:
Ik vind dierentuinen leuker dan pretparken. Mark en ik gingen altijd naar pretparken tot ik me afvroeg wat ik eigenlijk leuk vond aan een pretpark: niks. Ik haat achtbanen en toch ga ik er altijd weer in
. Dus ik ga nu gewoon niet meer naar pretparken toe, denk ik. Al was Six Flags (?) afgelopen zomer best leuk toen we allemaal andere mensen nat konden spuiten met waterkanonnen
.
Merci, ma mère!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:27 schreef conleche het volgende:
Mijn ontbijt bestond uit een eitje op een cracker en dan nog zo'n cracker met mayo/sambal, tomaat en bosui.
Mijn do list is gemaakt. Nu ga ik die punten 1 voor 1 uitvoeren.
Koffertje!![]()
Maria, indiaantje van me! Gefeliciteerd met je jubilleum!!
Idd, ook dat nog. In pretparken sta je vaak meer te wachten voor attracties dan dat je ergens in zitquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:29 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Ik vind pretparken alleen maar leuk als je niet een uur in de rij hoeft te staan voor de attracties. Dus als ik ga, dan ga ik op een tijdstip wanneer er niemand is. M.a.w.: doordeweeks, wanneer er GEEN schoolvakantie is.
Achtbanen
Ik doe even een verzamelpost;quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:23 schreef Muis006 het volgende:
[..]
Gefeli met je sepo! Hoe is het verder? En met Het Kind?
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:31 schreef k_i_m het volgende:
[..]
Ik doe even een verzamelpost;
PF: Gefeliciteerd met je rijbewijs.
Mups: Gefeliciteerd met de laatste keer.
Vief: Dikke smooch
Sugar: Ik schrok heel eerlijk gezegd van je foto, ik heb je nog nooit met zo'n afgetrokken hoofd op de foto gezien.
Greys: Ouwe niet rokende klagert!.
En wie de fuck is Heaven7?.
Oja, verder ga ik zo weer rennen/vliegen/draven. Moet weer met het kind op sjouw en ze heeft een humeur om op te schieten.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:31 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Je bedoelt: Koffertje, hoeveel wil je afvallen en wat is je plan van aanpak?
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:31 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Je bedoelt: Koffertje, hoeveel wil je afvallen en wat is je plan van aanpak?
En dan gewoon 20 euro betalen om in 4 attracties te gaanquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:31 schreef Viking84 het volgende:
[..]
Idd, ook dat nog. In pretparken sta je vaak meer te wachten voor attracties dan dat je ergens in zit.
Er zijn ook dierentuinen waar ze een verblijf hebben dat op hun natuurlijke omgeving lijkt!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:35 schreef Liejannuh het volgende:
Ik vind zowel dierentuinen (want het is zielig als dieren opgesloten zitten!) als pretparken (ik heb een hekel aan wachten) niet leuk.
En PF, gewoon naaar en fotograaf gaan, die weet wel waar je foto's aan moeten voldoen.![]()
En gefeliciteerd Maria en Viking!
Ik heb dat altijd bij popquizzen. Dan ken ik alle liedjes niet die blijkbaar heel goed zijn, en dan vind ik ze niet eens leukquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:37 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Omg, er zijn hier bouwvakkers aan het werk en ik hoor al de hele ochtend Hollandse hits. Het ergste is nog dat ik al die liedjes ken, waar is het foutgegaan?
Jamaar.... je bent 5 jaar samen metquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:36 schreef Viking84 het volgende:
En ik hoef geen felicitaties, Liejannuh.
Dan hadden ze die dieren net zo goed in hun natuurlijke omgeving kunnen laten.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:37 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Er zijn ook dierentuinen waar ze een verblijf hebben dat op hun natuurlijke omgeving lijkt!
In de Apenheul doen ze ook heel veel voor dieren in het wild dus dan kan ik me moeilijk voorstellen dat dezelfde mensen hier in Nederland die beesten in een verblijf zouden zetten waar ze niet happy zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:38 schreef Miss_S het volgende:
De winterefteling met echte sneeuw en vriendjewat wil je nog meer
En ik ben het soms wel eens met Liejannuh, in dierentuinen vind ik het soms wel moeilijk om te geloven dat de dieren het naar hun zin hebben.
quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:39 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Jamaar.... je bent 5 jaar samen metMark
![]()
ahahahahahah, ahahahahah, ahah-ah-ah-aaaah!quote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:32 schreef Muis006 het volgende:
Mariaaaaa gefeli! En als je in de dierentuin bent moet je a la Giselle met de dieren jodelen en dansjes doen enzo
Ik geloof ook wel dat het in sommige (meeste?) parken ook wel goed geregeld isquote:Op vrijdag 6 februari 2009 11:39 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
In de Apenheul doen ze ook heel veel voor dieren in het wild dus dan kan ik me moeilijk voorstellen dat dezelfde mensen hier in Nederland die beesten in een verblijf zouden zetten waar ze niet happy zijn.
De Winterefteling is trouwens wel leuk ja.Weinig achtbanen maar wel veel sfeer en erwtensoep en warme wafels en gluhwein en broodjes Unox! Ok, misschien ben ik iets te veel gefixeerd op de horeca in het park.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |