Met belegen niet bijzonder,quote:Op maandag 23 februari 2009 17:11 schreef DonPerignon het volgende:
[..]
Zoveel geld heb ik niet.
Dus minder, maar ik zal wel even kijken hoe het geregeld moet worden (ook ivm AFM etc. )
Iemand ideeen/ervaring?
Jawel, niet via Nederland laten verlopen, minder regels en meer vrijheidquote:Op maandag 23 februari 2009 17:11 schreef DonPerignon het volgende:
[..]
Zoveel geld heb ik niet.
Dus minder, maar ik zal wel even kijken hoe het geregeld moet worden (ook ivm AFM etc. )
Iemand ideeen/ervaring?
Ik ben benieuwd. In de VS komen ook genoeg spooksteden voor terwijl de gebouwen er nog staan, maar de mijnbouw bijvoorbeeld niet meer aantrekkelijk was.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:43 schreef Lemmeb het volgende:
Dubai trekt op termijn wel weer aan, want die gebouwen staan er nu eenmaal al. Maar wordt inderdaad nooit meer zoals het was.
Ja, maar dat komt dan omdat de reden dat het überhaupt bestond ophield te bestaan. Bij Dubai speelt vooral de geografische ligging een grote rol en die zal niet zo snel verandern.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:29 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd. In de VS komen ook genoeg spooksteden voor terwijl de gebouwen er nog staan, maar de mijnbouw bijvoorbeeld niet meer aantrekkelijk was.
Of als we naar detroit kijken er vele banen in de automobielindustrie verloren zijn en de mensen toch naar gebieden gaan met werk. (Dat is al jaren daar aan de gang.)
Zelfs in nederland in zuidlimburg zijn er plaatsen te vinden waar men aan de straatstenen hun huis niet kwijt raakt omdat de populatie daar aan het dalen is.
over vijf jaar koop je in Dubai een appartement voor 20.000 euroquote:Op dinsdag 24 februari 2009 15:43 schreef Lemmeb het volgende:
Dubai trekt op termijn wel weer aan, want die gebouwen staan er nu eenmaal al. Maar wordt inderdaad nooit meer zoals het was.
Eigenlijk heeft dubai, op wat huizen voor de lokale ex-nomaden, ook helemaal geen reden te bestaan. Niet verwonderlijk dat steeds meer mensen zich dat realiseren en er weggaanquote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:34 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ja, maar dat komt dan omdat de reden dat het überhaupt bestond ophield te bestaan. Bij Dubai speelt vooral de geografische ligging een grote rol en die zal niet zo snel verandern.
Als we naar documantaires over het onstaan van dubai kijken zien we dat die stad gewoon in 20 jaar vanuit een kleine visserplaats uit de grond gestampt is, waarom zou 40 jaar geleden de ligging niet zo'n grote rol gespeeld hebben dat die stad zich veel eerder en geleidelijker ontwikkelt zou hebben. Zoals bijvoorbeeld shanghai, wat het ook volgens mij ook van de ligging moet hebben.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:34 schreef Lemmeb het volgende:
Ja, maar dat komt dan omdat de reden dat het überhaupt bestond ophield te bestaan. Bij Dubai speelt vooral de geografische ligging een grote rol en die zal niet zo snel verandern.
Ik hoop het, dan wil ik er misschien wel één.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:44 schreef henkway het volgende:
[..]
over vijf jaar koop je in Dubai een appartement voor 20.000 euro
er staan in Egypte al genoeg betonnen duivenhokken, waar niets meer mee gebeurdquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik hoop het, dan wil ik er misschien wel één.
Weet je het zeker? Want over 15 jaar stort het in wegens betonrot. Het zijn vaak niet echt kwaliteitsbouwsels daarquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik hoop het, dan wil ik er misschien wel één.
Nou, laat dan maar zitten.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Weet je het zeker? Want over 15 jaar stort het in wegens betonrot. Het zijn vaak niet echt kwaliteitsbouwsels daar.
Er zal over enkele jaren toch vast en zeker wel een verkzekeraar te vinden zijn waarbij je je voor een schappelijk bedrag tegen betonrot in dubai kan verzekeren.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:27 schreef du_ke het volgende:
[..]
Weet je het zeker? Want over 15 jaar stort het in wegens betonrot. Het zijn vaak niet echt kwaliteitsbouwsels daar.
Je kan geluk hebben maar ik zou er niet al te veel vertrouwen in hebbenquote:
Jaar of 20 dacht ik maar al eerder productieverliezen.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:23 schreef DonPerignon het volgende:
Hoeveel olie heeft Dubai nog over? Wat is 'bijna' op? Twee jaar? Twintig jaar?Wie heeft hier documentatie over (toch geen geheel onbelangrijk gegeven) .
Volgens onderstaand bericht zou ik toch constateren dat dubai als zelfstandige stadstaat bijna geen olie bezit.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:37 schreef Hanoying het volgende:
[..]
Jaar of 20 dacht ik maar al eerder productieverliezen.
http://en.wikipedia.org/w(...)United_Arab_Emiratesquote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:45 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Volgens onderstaand bericht zou ik toch constateren dat dubai als zelfstandige stadstaat bijna geen olie bezit.
The Dubai real estate crash
Oké, ik kan me er wel wat bij voorstellen. Een soort Noord-Zuid-lijn, maar dan nog erger.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:32 schreef du_ke het volgende:
[..]
Je kan geluk hebben maar ik zou er niet al te veel vertrouwen in hebben. Gewapend beton moet vrij secuur gebouwd worden in een land met veel zee en zon. En met het tempo waarin is gebouwd en met de halve slaven die het moesten bouwen gok ik het er niet op
http://news.bbc.co.uk/2/hi/business/8022578.stmquote:Dubai property prices 'fall 41%'
Property prices in Dubai plunged 41% during the first three months of this year, a report has calculated.
The decline is from the last quarter of 2008, said global real estate consultancy Colliers International.
It is just the latest indication of the extent to which Dubai's property boom of recent years has come to an end in the face of the worldwide recession.
Colliers said prices had fallen as global finance has dried up and job opportunities in Dubai have declined.
Speculators exit
The firm's report measured property prices in parts of Dubai where foreign workers have been allowed to buy homes since the market was opened up in 2002.
The 41% drop in prices between January and March followed an 8% fall in the previous three-month period.
Colliers added that speculators - people who had bought property in Dubai as an investment - had already left the market.
It said prices were now likely to continue to fall, but it was too early to predict when the market would hit rock bottom.
"The heat has gone out the market completely," said Colliers' Middle East chief executive John Davis.
Dubai has enjoyed rapid economic growth over the past decade, led by a construction boom, as its ruler Mohammed bin Rashid Al Maktoum sought to diversify the economy away from its diminishing oil reserves.
It is one of the seven states that make up the United Arab Emirates.
Precies, anders kan je de bak in draaien omdat je de huur van 5000 dollar per maand niet meer op kan ophoesten.quote:Op woensdag 29 april 2009 17:20 schreef Lemmeb het volgende:
Als ik daar als expat zou wonen zou ik m'n biezen pakken en ze het lekker zelf uit laten zoeken...
het was groei vanwege de groei, en omdat er geen belasting werd geheven over geld uit de real estate bubblequote:Op woensdag 29 april 2009 17:53 schreef massachusetts_avenue het volgende:
Dubai is overigens best interessant op dit moment om in te investeren. De waarde van bijvoorbeeld auto's daalt daar een stuk harder dan in de rest van de wereld domweg omdat de rijkere lieden geen zin hebben om auto's over te shippen naar betere plaatsen.
Komt nog een keer bij dat het hele 'idee' achter Dubai gewoon verschrikkelijk slecht is geweest.
wat voor werk deed ze daar?quote:Op vrijdag 6 februari 2009 15:34 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Niet te geloven.
Mijn zusje zat daar een jaar geleden ook nog, die is teruggekomen vanwege onze vader die ernstig ziek was. Een geluk bij een ongeluk zegmaar. Ik had haar enkele jaren geleden al meerdere keren voorspeld dat het in Dubai vroeg of laat weer in elkaar zou donderen. Maar dat het zo snel en meedogenloos zou gaan, heb ik ook niet kunnen voorzien.
do not think soquote:Op donderdag 30 april 2009 03:20 schreef slashdotter3 het volgende:
Misschien is het interessant als we het dieptepunt van de recessie hebben bereikt om daar iets te kopen. Ik denk dat Dubai als een van de eerste gebieden spectaculaire economische groeicijfers zal ervaren waarna de huizenprijzen vanzelf meestijgen.
ramptoerist!quote:Op donderdag 30 april 2009 09:47 schreef SeLang het volgende:
Ik begrijp sowieso niet waarom je daar zou willen wonen. Een groot deel van het jaar is die stad onleefbaar vanwege de hitte. Alleen tijdelijk even om veel poen te verdienen, en dan wegwezen daar.
Eind oktober ga ik er trouwens een paar dagen heen want het lijkt me wel tof om te zien, de ineenstorting van zo'n decadente staat
Maak je een paar mooie foto's van leegstaande luxe appartementen voor ons?quote:Op donderdag 30 april 2009 09:47 schreef SeLang het volgende:
Ik begrijp sowieso niet waarom je daar zou willen wonen. Een groot deel van het jaar is die stad onleefbaar vanwege de hitte. Alleen tijdelijk even om veel poen te verdienen, en dan wegwezen daar.
Eind oktober ga ik er trouwens een paar dagen heen want het lijkt me wel tof om te zien, de ineenstorting van zo'n decadente staat
Gewoon heen gaan als potentieel geinteresseerde huizenkoper. Wedden dat je dan veel gratis krijgt (overnachtingen, restaurants enzo )quote:Op donderdag 30 april 2009 09:47 schreef SeLang het volgende:
Ik begrijp sowieso niet waarom je daar zou willen wonen. Een groot deel van het jaar is die stad onleefbaar vanwege de hitte. Alleen tijdelijk even om veel poen te verdienen, en dan wegwezen daar.
Eind oktober ga ik er trouwens een paar dagen heen want het lijkt me wel tof om te zien, de ineenstorting van zo'n decadente staat
Ik weet niet hoor, als ik daar binnenkom met rugzak en vuile kleren na 2 maanden rondtrekken in Indonesie?quote:Op donderdag 30 april 2009 13:30 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Gewoon heen gaan als potentieel geinteresseerde huizenkoper. Wedden dat je dan veel gratis krijgt (overnachtingen, restaurants enzo )
heb ik er wel voor je, in Hurghada is het hetzelfde laken een pakquote:Op donderdag 30 april 2009 10:43 schreef Zero2Nine het volgende:
[..]
Maak je een paar mooie foto's van leegstaande luxe appartementen voor ons?
Dat is al 20 jaar aan de gang daar. Bouwlui wonen in kartonnen dozen op de bouwplaats en als het geld op is loopt iedereen weg. 2 maanden later probeert iemand het weer op het naastgelegen perceel en zodoende spreek je al over Hurghada 40 km en 3 checkpoints naar het zuiden richting Safaga.quote:Op donderdag 30 april 2009 15:00 schreef henkway het volgende:
[..]
heb ik er wel voor je, in Hurghada is het hetzelfde laken een pak
veel gestopte bouw en zo
De bouwvakkers zijn zo weggelopen
[ afbeelding ]
Waarom zou je daar überhaupt willen wonen, onder de huidige economische omstandigheden? Er is daar niks. Alleen een zandbak, wat kamelen en over het paard getilde Arabieren.quote:Op woensdag 25 november 2009 22:55 schreef LXIV het volgende:
Wanneer ze daar slim waren dan gaven ze buitenlanders (immigranten) wat meer rechten, zodat dezen ook bereid zouden zijn in het land te investeren. Het is toch steeds nog zo dat je als buitenlander geen recht hebt om grond te bezitten, te stemmen (al woon je er lang) en enige sociale voorziening? In zo'n land zou ik mijn geld ook niet stoppen, want voor je het weet krijg je een trap onder je reet en ben je alles wat je daar door hard werken hebt opgebouwd kwijt.
De oplossing is dus heel simpel: geef immigranten meer rechten waardoor ze er OR willen kopen en investeren.
Nou, dan geef je die hele zandbak sowieso al op. Gooi dan alles maar plat en laat er kamelen grazen!quote:Op woensdag 25 november 2009 23:00 schreef CoqAuVin het volgende:
[..]
Waarom zou je daar überhaupt willen wonen, onder de huidige economische omstandigheden? Er is daar niks. Alleen een zandbak, wat kamelen en over het paard getilde Arabieren.
Nee, het was leuk zolang als het duurde. Maar iedereen die daar nu nog steeds zit kan beter maken dat hij wegkomt.
Ach, het was wel even leuk, heb ik me laten vertellen. Veel jonge expats met poen en veel dikdoenerij. Dat trekt natuurlijk altijd een bepaald slag mensen aan. Mensen die hard werken, niet teveel nadenken en er maar een beetje op los leven. Elke avond uit eten en borrelen. Maar inderdaad, voor de leuke omgeving en cultuur hoef je het niet te doen.quote:Op woensdag 25 november 2009 23:03 schreef SeLang het volgende:
Ik snap ook niet wat je daar moet. Dubai heeft een enorm kutklimaat. Het grootste deel van het jaar is het daar niet te harden. Verder is het gewoon een rare stad. Ongezellig, één grote bouwput en het grootste deel van de bevolking bestaat uit tijdelijke mensen die de stad aan het bouwen zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |