Bedoel je dat de woonkamer groter lijkt als hij gestuuct is? Dat weet ik wel zeker, hetzelfde geldt ook voor de hal, met die donkere trap, deuren en vloer lijkt het allemaal smal. We willen alles licht houden en alleen in de slaapkamer en studeerkamer een kleurtje aanbrengen. De woonkamer willen we neutraal houden en met leuke accesoires aankleden.quote:Op woensdag 4 februari 2009 20:22 schreef fokkieslim het volgende:
[..]
Als je die strips verwijderd,is de kamer 2 vierknate meter groter.
Ik hoop dat we er met mn verjaardag in zitten (1 juni) zodat we lekker in onze zonnige tuin (op het zuidenquote:Op woensdag 4 februari 2009 19:34 schreef DonJames het volgende:
Nu ik de rest van het huis zie begrijp ik de trap ookToch kon dit wel eens een enorme metamorfose worden! Wanneer denk je ongeveer dat het af is? Wat heb je er eigenlijk voor betaald als ik zo brutaal mag zijn? en als dat niet mag, ik vraag het lekker toch
![]()
Veel succes, en veel plezier met het eruit rossen van die ouwe zooi!
Hey Oblivion! We wachten even af wat de stucadoor zegt dinsdag, als hij zegt dat het kan blijven zitten dan laten we het mooi zitten. Dat scheelt weer een hoop werk en dan kunnen we ondertussen wat anders doen, ben benieuwd!quote:Op woensdag 4 februari 2009 21:09 schreef Oblivion het volgende:
Hij bedoeld dat je een grote container buiten moet zetten en moet gaan beginnen met slopen...![]()
Als je alles laat zitten, scheelt dat toch centimeters.
Ik zou het het er ook uit slopen, als is het alleen maar dat je weet dat achter een strakke muur niks meer zit dan er hoort te zitten.
Ik ben heel benieuwd hoe dit afloopt..quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:08 schreef xEvelinex het volgende:
[..]
Ik hoop dat we er met mn verjaardag in zitten (1 juni) zodat we lekker in onze zonnige tuin (op het zuiden) kunnen zitten. Dat zal waarschijnlijk ook wel gaan lukken hoor, alleen ik ben op het moment ook gewoon druk met mn opleiding en stage en mn wederhelft moet gewoon fulltime werken dus vandaar dat het wel even gaat duren. Wordt dus voornamelijk 'savonds en in t weekend klussen.
Omdat je het zo graag wilt weten: We hebben er 122,250 euro voor betaald
Zaterdag is mn wederhelft jarig, dus dan alvast ons huisje maar inwijden. We hebben alle onze vrienden uitgenodigd dus dat zal wel een gezellig feestje worden
Goed gezien! Het is iid van de woningbouw geweest... echt verschrikkelijk die blauwe deurenquote:Op maandag 16 februari 2009 15:29 schreef Ml-etje het volgende:
Ben benieuwd wat jullie ervan gaan maken!
Moet vast wel lukken zijn gekkere dingen te zie geweest alhier
Maar is het voormalig wonigbouw gezien de blauwe buitendeur en kozijnen?
Dit is de website:quote:Op maandag 16 februari 2009 12:01 schreef sna1ke het volgende:
Leuk project! Genoeg mogelijkheden en zeker dat je vooruitgang ziet!
Ik ben even benieuwd waar je die halve maantjes uit dat andere topic had gevonden? Zien er strak uit!
quote:Op woensdag 4 februari 2009 15:54 schreef 100% Tukker het volgende:
Ik neem aan dat de vorige bewoner inmiddels is opgenomen in een gesloten inrichting?
Ik wens je veel succes. Dit project hoor thuis in het rijtje maanlanding, afsluitdijk, palm eiland...
Wij hebben de steenstrips wit geverfd, kamer lijkt een stuk groter en lichter.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 13:17 schreef innepin het volgende:
Wij hebben ook steenstripsmet dank aan vorige bewoners, en misschien geeft dit topic wat inspiratie om ze eindelijk weg te hakken
![]()
quote:Op dinsdag 17 februari 2009 09:53 schreef xEvelinex het volgende:
[..]
Dit is de website:
http://www.trapmat-micostep.nl/
De trap gaan we strippen, wit verven en dan deze erop :quote:Op woensdag 18 februari 2009 14:15 schreef becky27 het volgende:
ik ben lui en heb geen zin dat andere traptopic te zoeken, wat ga je nou met de trap doen?
verder....succes!
Dat je daar inspiratie voor nodig hebtquote:Op dinsdag 17 februari 2009 13:17 schreef innepin het volgende:
Wij hebben ook steenstripsmet dank aan vorige bewoners, en misschien geeft dit topic wat inspiratie om ze eindelijk weg te hakken
![]()
quote:Op zondag 1 maart 2009 21:21 schreef lady-wrb het volgende:
en? hoe liep het af met het zeepbakje?
jullie gaan lekker te keer zo te zien
dat kan alleen maar mooier worden
Steenbergen, Noord-Brabantquote:Op maandag 2 maart 2009 19:02 schreef ozzyat105 het volgende:
Hier wordt hard gewerkt! leuk om te volgen :-) in welke plaats is dit?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |