Ik heb wel wat beters te doen!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:58 schreef TJDoornbos het volgende:
Wie o wie wil mn nek/schouder masseren?
Dude! Ik ben druk door het huis aan het rennen, op zoek naar Het Pilateshemdjequote:
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:05 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Dude! Ik ben druk door het huis aan het rennen, op zoek naar Het Pilateshemdje
Straks is het daar hartstikke koud, dan sta ik te vernikkelen in mijn hemdjeToch ook maar een hoodie mee, dan....
Wat een stress
Pilates is meestal op blote voetjes anders glij je uit.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 19:46 schreef ColdFeet het volgende:
Oh jongens, ik ben helemaal aan het stressen over die pilatesles (over een uur). Wat moet ik aan? Hip, maar niet modepopperig? Moet ik op blote voeten? (moet ik in dat geval mijn teennagels nog lakken?) Zo niet, wat voor schoenen moet ik aan? Heb ik wel het juiste matje?
En vooral: ga ik niet af als een gieter omdat ik zo stijf als een plank ben?
quote:
Waarom eet je dan zo onwijs veel onder je onderhoudsniveau? Rond de 1500 zou je dus ook afvallen en ik heb de foto's gezien. Je bent zo onwijs mooi!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:07 schreef Sugar het volgende:
Via die berekening bedoel je, DML?
19nogwat was het dan.
Dit is een antwoord waar ik op gehoopt had want je geeft aan dat 1500 een prima optie is, dat je alleen geestelijk je daar nog even toe moet zetten.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:27 schreef Sugar het volgende:
Dizzy Miss Lizzy, ik vind het wel heel lief dat je me mooi noemt! Ik durf inderdaad nog niet zo goed richting standaard 1500, ik ben bang om weer aan te komen. Maar je hebt gelijk dat ik dat wel zou kunnen doen, als ik nu tevreden ben. En eigenlijk denk ik dat ik het zo prima kan vinden.
Maar het is wel een soort enge stap om te gaan opbouwen, vind ik. Hoewel je natuurlijk ook weer terug kunt dan. It's all in my mind.
*geshockeerd is*quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:29 schreef Sugar het volgende:
Oh enne, waar komt jouw nick (en sig of onder-je-nickname-ding) vandaan?
Dat zei ikquote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:31 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
*geshockeerd is*
The Beatles
Volgende x gewoon histerisch gaan gillen en wild om je heen slaanquote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:26 schreef Goodbye het volgende:
Nou, er was één defecte trein tussen Utrecht en Bunnik. En vervolgens had ik de trein van zeven uur in plaats van kwart over vijf. En ik ga niet eens richting Bunnik.
![]()
En binnen die tijd ongeveer 8 keer heen en weer gestuurd tussen perron 5 en 12. *sigh*
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:34 schreef conleche het volgende:![]()
![]()
En we hebben en T en we hebben een V en we hebben een P!!!!
TVP!!!!![]()
![]()
Veel plezier! Het wijst zich vast allemaal vanzelf.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:35 schreef ColdFeet het volgende:
Goed. *diepe zucht* Ik pak mijn spullen en ik ga!
Ah wel nee joh. Het is een vrij onbekend nummer van ze.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:34 schreef Sugar het volgende:
Ja, suf! Ik ken dat liedje dus alleen maar van een voorstelling met live band en ik dacht zomaar dat het van hun zelf was!Ik schaam me diep!
quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:30 schreef TJDoornbos het volgende:
TJ steunt tot tien uur alles wat Almelo is!!
Goed Nieuws!quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:42 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Oh oh oh, trouwens mijn proeftijd eindigt a.s. zondag en ik mag blijven. Graag zelfs want er waren alleen maar positieve punten![]()
Dus geen herhaling van het scenario van de vorige werkgever.
Ik heb mezelf daarom deze tas kado gedaan:
[ afbeelding ]
Die eerste is alleen irritant als hij wordt gebruikt om de vermoorde onschuld te kunnen spelen nadat je een kutopmerking maakt.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:41 schreef Tinkepink het volgende:
Overigens wist ik niet dat diteen irritante smilie is. Deze
is veel erger dacht ik altijd.
Langzaam aan opbouwen, daarom opperde ik 1500 maar uiteindelijk moet je gewoon je onderhoudsniveau gaan eten natuurlijk.quote:Op dinsdag 3 februari 2009 20:39 schreef Tinkepink het volgende:
Lieve Sugar, ik denk dat DML gelijk heeft. Sterker nog, ik ben zo bang dat als je zo weinig blijft eten je metabolisme aan gort gaat en je je hele leven op dieet moet.
Je bent zo mooi nu. Niets meer aan doen! Anders raak je kont en tieten kwijt en dat zou zonde zijn! Op gewicht blijven is al moeilijk genoeg.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |