Dat was dus op netwerk.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:39 schreef IHVK het volgende:
Ik zag net een op TV een leuke 'discussie'.
Beide partijen maken elkaar uit voor 'niet-christen': Nee jij bent geen christen! Nee jij! Nee jij bent fascist jij bent geen christen!
etc. etc.
Was wel aandoenlijk.
ik ben ook fel anti religie maar daar moet je toch een beetje nuance aanbrengen.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 22:53 schreef Elfletterig het volgende:
[..]Zo, leuke oma is dat, die niet-gelovige mensen niet voor volwaardig aanziet, maar als dieren. Ik heb zelf (helaas) al jaren geen grootouders meer, maar het bovenstaande liet ik me beslist niet zeggen. Wat mijn eigen opvoeding betreft, ben ik echt ontzettend blij dat mijn ouders me niet-gelovig hebben opgevoed.
Ik ben niet per se tegen religie, maar wel daar waar religie de vrijheid van het individu inperkt.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:59 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
ik ben ook fel anti religie maar daar moet je toch een beetje nuance aanbrengen.
Nee, onzin. Het gaat helemaal niet om een beetje menselijk te zijn en ook niet om te proberen je in te leven in anderen. Religie moet te vuur en te zwaard bestreden worden! Doe je dat niet, dan ben je intolerant.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:59 schreef thestoryofus2009 het volgende:
[..]
ik ben ook fel anti religie maar daar moet je toch een beetje nuance aanbrengen.
ten eerste zijn italianen veel geloviger en ten tweede zal die oma in een tijd zijn opgegroeit waarin haast iedereen geloofde en het in het teken van god stond.
zeker bij de gewone man en vrouw.
heeft haar hele leven geleefd volgens die regels en geloof en dan is ze oud.
dan kun je er heel fel op in gaan tegen een besje van 80 jaar die niet beter weet en ook niet meer simpel erover kan denken of je lult een beetje mee of leugentje voor je bestwil.
bron: nu.nlquote:Justitie Italië onderzoekt vader overleden comapatiënte
ROME - Justitie in Italië is een onderzoek begonnen naar de vader van Eluana Englaro, de comapatiënte die onlangs overleed.
Het Openbaar Ministerie bekijkt of de vader kan worden vervolgd voor moord, meldden Italiaanse media vrijdag.
De organisatie Wetenschap en Leven had de zaak aanhangig gemaakt in het Noord-Italiaanse Udine, waar Eluana twee weken geleden overleed in een verpleeghuis.
Verplegers
Naast vader Giuseppe zijn ook onderzoeken begonnen naar veertien andere personen, onder wie de anesthesist van Eluana en meerdere verplegers.
Eluana's vader bereikte na tien jaar procederen dat zijn dochter mocht sterven door de kunstmatige toediening van voedsel en vocht te laten staken.
Coma
De 38-jarige vrouw lag al zeventien jaar in coma door een auto-ongeluk. Premier Silvio Berlusconi probeerde de passieve euthanasie op de valreep met een spoedwet te voorkomen.
Aangezien de vader toestemming van de rechter had voor deze 'moord' valt er toch niks te vervolgen?quote:Op vrijdag 27 februari 2009 10:56 schreef goeiemoggel het volgende:
Helaas gaat het verhaal nog even verder:
[..]
bron: nu.nl
Pas maar op, Berlusconi heeft al laten zien dat hij zich heel graag met rechtspraak bemoeid.quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:10 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Aangezien de vader toestemming van de rechter had voor deze 'moord' valt er toch niks te vervolgen?
Die rechter zal dan ook wel 'onderzocht' worden ..quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:10 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
Aangezien de vader toestemming van de rechter had voor deze 'moord' valt er toch niks te vervolgen?
De argumentatie is betrekkelijk eenvoudig geloof ik:quote:Op vrijdag 27 februari 2009 11:52 schreef moussie het volgende:
Ik snap die logica niet, echt waar, een dier ga je uit zijn lijden verlossen, dat is humaan .. de mens moet nu eenmaal lijden, goddelijke straf of zo ? Of gaat het om het zielenheil ? Hoe zit het dan met die ziel die al 17 jaar gevangen zit tussen leven en dood en die de mogelijkheid ontnomen wordt om eindelijk het koninkrijk der hemelen te betreden ?
Tja, tot je vrouw zwanger is van een gehandicapt kind, dan mag je ineens wel actief ingrijpen en een leven beëindigenquote:Op vrijdag 27 februari 2009 12:32 schreef LinkseFrieseVegetarier het volgende:
[..]
De argumentatie is betrekkelijk eenvoudig geloof ik:
Het leven is heilig. Mensen hebben de plicht om zieken te verzorgen. Aangezien het leven heilig is kan laten of doen sterven niet bij dit verzorgen horen.
ik vind het wel opvallend dat die abortus bij Berlusconi zijn vrouw helemaal erbuiten wordt gehouden.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 11:26 schreef moussie het volgende:
[..]
Tja, tot je vrouw zwanger is van een gehandicapt kind, dan mag je ineens wel actief ingrijpen en een leven beëindigen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |