Lijkt me een interessant werk, maar ik ken het persoonlijk niet.quote:Op maandag 2 februari 2009 21:38 schreef Monidique het volgende:
http://www.bol.com/nl/p/b(...)006241072/index.html
Zojuist besteld.
Valt wel mee.quote:Op maandag 2 februari 2009 21:43 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Doe jij dat veel, non-fictie lezen over dergelijke onderwerpen?
Ja.quote:Op maandag 2 februari 2009 21:44 schreef MrX1982 het volgende:
Niet duur voor een boek met 1000+ pagina's.
Interessant onderwerp.
IS er dan niemand bij wie er dan een belletje gaat rinkelen? Het CDA blij, dan moet er wel een vuile streek onder zitten.quote:het CDA is blij dat de commissie de vrije hand krijgt.
quote:Op maandag 2 februari 2009 20:49 schreef Aoristus het volgende:
Harry Potter kan zal leiden tot satanisme.
Doet met denken aan Sarah Palin, met haar eigen onderzoek dat haar vrij pleitte.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:00 schreef One_of_the_few het volgende:
god, kijk net nieuws op teletekst en zie het 'onderzoek'.
[..]
IS er dan niemand bij wie er dan een belletje gaat rinkelen? Het CDA blij, dan moet er wel een vuile streek onder zitten.
Kim Yong Il de 2e aan de macht in NL.
Of Erich Honecker.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:08 schreef Monidique het volgende:
[..]
Doet met denken aan Sarah Palin, met haar eigen onderzoek dat haar vrij pleitte.
Dat is nog best een opgave. Voor een niet al te uitgebreide maar wel goede algemene geschiedenis van de VS heb ik A People and a Nation, uitgebracht door Houghton Mifflin, maar ik denk dat er betere, minder schoolse, alternatieven zijn. Voor de sociale geschiedenis van de VS kan ik zeker Who Built America aanraden van het American Social History Project, die is echter niet goedkoop en laat bepaalde invalshoeken mijn inziens onderbelicht.quote:Op maandag 2 februari 2009 21:58 schreef Monidique het volgende:
Ik zoek eigenlijk een leuk, goed, maar uiteraard goedkoop boek over de geschiedenis van Amerika. En om ze nou allemaal te kopen: http://en.wikipedia.org/wiki/Oxford_History_of_the_United_States.
maar de nederlandse bevolking ook. Door straks weer braaf op het cda te stemmen.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:29 schreef Monidique het volgende:
Partijen gerangschikt op treurigheid:
TON
VVD
PVV
CU
CDA
PVDA
SGP
GL
D66
PVDD
SP
TONquote:Op maandag 2 februari 2009 22:29 schreef Monidique het volgende:
Partijen gerangschikt op treurigheid:
TON
VVD
PVV
CU
CDA
PVDA
SGP
GL
D66
PVDD
SP
generator (van Iblis)quote:Op maandag 2 februari 2009 22:31 schreef Boze_Appel het volgende:
[ afbeelding ]
http://richarddawkins.net/article,3567,n,n
Ik ga het morgen op uitzendinggemist wel kijken. Dan kan ik me voorbereiden met 2 teiltjes.quote:Op maandag 2 februari 2009 22:38 schreef One_of_the_few het volgende:
van Geel Bij Nova. Wat een duitser. 1 grote DDR machthebber. Echt waar, hier schieten de tranen je van in de ogen.
Maffiamaatjemaatje.quote:Wilders stapt naar Hoge Raad
Geert Wilders stapt naar de Hoge Raad om de uitspraak van het gerechtshof dat hij vervolgd moet worden, ongedaan te maken. Daarvoor heeft hij advocaat Bram Moszkowicz in de arm genomen, zo bevestigde de PVV-leider dinsdag een bericht in De Telegraaf.
Het gerechtshof in Amsterdam bepaalde onlangs dat het Tweede Kamerlid vervolgd moet worden voor discriminatie, aanzetten tot haat en het beledigen van groepen mensen. Daarnaast moet de strafrechter oordelen over de vergelijking die de politicus trok tussen de islam en het nazisme. Het Openbaar Ministerie had eerder van vervolging afgezien.
Wilders zegt strijdbaar te zijn en alle mogelijke middelen in te zetten om niet voor de rechter te hoeven te verschijnen. Maandag heeft hij Moszkowicz gevraagd om bij de Hoge Raad cassatie in het belang der wet in te stellen. Het hoogste rechtscollege kan de uitspraak van het hof vernietigen. Wilders gaat ervan uit dat het OM hem niet vervolgt zolang er een procedure loopt bij de Hoge Raad.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |